Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na prezent?

+48
firefly30
Ewelaa213
adell.leuschke
smopi
cpadberg
foleri
madzia2
kotek
Maruder
basjanka
lola01
Dżess
Milka11
Kajtek33
Baśka98
zkuphal
madmax
wodna12
olendzka
nnienow
sywi
Jerry
Andzia
Mindi
danka58
jstokes
imedhurst
Karin
Janka23
melvina.schroeder
Kłaczek25
kian11
Anulaa21
slyntt
pawel87
Ona_90
Aktuuska
johnson.maximo
Olifka
Sara212
vkozey
nakia.reilly
Lodzia
Małgorzata123
prin.powlowski
czteryduzekaty
mruczek
maksik
52 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pomysł na prezent? Empty Pomysł na prezent?

Pisanie by maksik Pon Mar 29, 2021 12:28 pm

Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent. Wiem, że w Internecie jest bardzo duży wybór. Jednak to nie ułatwia. Na https://www.sovenir.pl/product-pol-223-Pozytywka-Szkatulka-Baletnica-z-GRAWEREM.html jest dostępna oferta na pozytywkę - szkatułkę, w której można też wykonać grawer. Czy taka szkatułka nada się jako prezent? Czy może jednak szukać czegoś innego?

maksik
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by mruczek Pon Kwi 19, 2021 12:49 pm

Co do prezentów to może by tak kupić jakiś zegarek na rękę? Bo jak szukałam jakiegoś pomysłu na prezent to między innymi tutaj https://www.gazetasenior.pl/tanie-zegarki-do-500-zlotych znalazłam kilka bardzo ciekawych ofert jeśli chodzi o zegarki i to bardzo dobrej marki no i cena takich zegarków także jest bardzo przestępna. Także jeśli chodzi o mnie to ja na pewno zapoznam się z tym co tam opisują i na pewno znajdę jakiś świetny zegarek.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by czteryduzekaty Wto Kwi 20, 2021 7:07 pm

a co powiecie na męskie feromony? Mój znajomy właśnie ukończył budowę domu ze swoja żoną i pomyślałem, że może niech w tą stronę pójdą Smile

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by prin.powlowski Pon Maj 03, 2021 6:23 am

Warto szukać też inspiracji prezentowych, których jest mnóstwo w sieci.
prin.powlowski
prin.powlowski

Liczba postów : 4
Join date : 03/05/2021
Age : 39
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Małgorzata123 Wto Maj 04, 2021 7:28 pm

A co powiesz na taki koszyk https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Rybka-Zwana-Wanda/10482 ? Idealny na prezent z okazji Dnia Mamy. Kosz z zielonej wikliny, wypełniony przysmakami bez dodatku alkoholu. W jego skład wchodzą m.in. aromatyczne, wysokojakościowe herbaty, doskonała kawa, oliwa z najlepszych hiszpańskich oliwek czy płatki angielskiej soli premium.

Małgorzata123

Liczba postów : 4
Join date : 30/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by mruczek Czw Maj 06, 2021 6:43 am

Jeśli chodzi o prezenty to ja uważam, że to może być praktycznie cokolwiek nawet taki mały prezent. Dla mnie przede wszystkim liczy się pamięć. Ale każdy robi według własnego uznania. Bo na przykład moja znajoma znalazła bardzo ciekawe etui na karty i banknoty które w sumie bardzo przydatnym gadżetem może być.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Lodzia Pią Maj 14, 2021 11:39 am

Ja już chyba znalazłam pomysł na prezent dla mojego 8-letniego chrześniaka. Dla niego będzie idealny zestaw laboratorium chemiczne , który zawiera elementy do przeprowadzenia aż  150 eksperymentów chemicznych. Chłopiec z pewnością się ucieszy bo jak na razie marzy by w przyszłości zostać chemikiem.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by nakia.reilly Wto Maj 18, 2021 11:25 am

Uniwersalnym prezentem dla każdego jest czekolada. Warto jednak pamiętać, aby wybierać jedynie naturalne czekoladki ze starannie dobranych produktów, co pozwoli delektować się nimi bez żadnych wyrzutów sumienia.

_________________________
europejska czekolada
nakia.reilly
nakia.reilly

Liczba postów : 1
Join date : 18/05/2021
Age : 39
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by vkozey Wto Maj 25, 2021 11:21 am

Prezent wielkanocny to dobry sposób, aby wyrazić wdzięczność, ale także uszczęśliwić dzieci. Jeśli myślisz o łakociach, rozważ wersję, która na długo zapadnie w pamięć, a gdy pociecha otworzy opakowanie, krzyknie z radości super! W sieci znalazłam poradnik o takich świątecznych upominkach dla najbliższych https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,159253d8.html
vkozey
vkozey

Liczba postów : 4
Join date : 25/05/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Sara212 Pią Maj 28, 2021 7:49 am

Ostatnio widziałam ciekawe oferty na gry dla par w domu uważam że to dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu czy z okazji ślubu. O swoje relacje trzeba dbać i trzeba je rozwijać a te gry w tym pomogą a są też fajną zabawą.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1202
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Olifka Sob Cze 05, 2021 8:06 pm

Z dziećmi jest dosyć łatwo muszę przyznać, kupowanie zabawek to najbardziej popularna z opcji i sporo osób na to się decyduje. Myślę, że tak klocki lego są bardzo często wybierane i ja też nie raz te kupowałam. Na stronie https://klockidladzieci.pl/klocki-cobi można kupić właśnie takie propozycje prezentowe.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by johnson.maximo Wto Cze 08, 2021 8:27 am

Niedawno byłem na urodzinach u kolegi i postanowiłem dać mu alkohol jako prezent. Wiem, że lubi on czystą wódkę, którą może wykorzytsać również do wysokiej jakości drinków. Dzięki ciekawej ofercie w internecie udało mi się zamówić produkt w ładnym opakowaniu.
___________
wódka premium
johnson.maximo
johnson.maximo

Liczba postów : 1
Join date : 08/06/2021
Age : 36
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Aktuuska Pią Cze 11, 2021 8:55 am

Z tym to nie raz miałam problem, a najgorsze jest to, że okazji do kupowania prezentów jest bardzo dużo i co chwile trzeba coś kupować. Jeżeli chodzi o prezenty to polecam te praktyczne, takie które się przydadzą po prostu. Ja kupowałam tak Xiaomi Mi 11 Lite i był to super prezent.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Ona_90 Sob Cze 26, 2021 9:39 pm

Prezent musi być przede wszystkim trafiony Wink. Całkiem, poważnie jednak to ja, jeśli mam obdarować inną kobietę, zawsze stawiam na kosmetyki. To jest, coś, co zawsze się przyda no i sprawia ogrom radości. Od jakiegoś czasu robię zakupy w drogerii internetowej Madlen i cenie sobie to, że mam nieograniczony czas na decyzję, nie muszę stać w drogerii i wybierać, a wybór mają ogromny. Ostatnio zamówiłam mamie dwie kredki do oczu. Zajrzyjcie madlensklep.pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Oczy_Kredki-1102.html

Ona_90
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 22
Join date : 23/06/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by pawel87 Czw Lip 01, 2021 12:15 pm

Prezent powinien być dostosowany do osoby, którą chcemy obdarować. Jeśli zależy wam na wysokiej jakości i porządnych produktach to zajrzyjcie na https://www.galante.pl/prezenty-swiateczne. Znajdziecie tam pomysły i inspiracje na prezenty świąteczne i nie tylko. Bardzo często można trafić na fajne promocje, więc polecam się rozejrzeć, bo w świetnej cenie można kupić coś wyjątkowego.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by slyntt Sro Lip 21, 2021 12:52 am

Może dołóż ciekawą książkę w prezencie? W mojej ocenie świetne książki znajdziecie w księgarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/mikolajek-rene-goscinny . Moim zdaniem, mają tam naprawdę sporo ciekawych tytułów oraz bardzo niskie ceny, więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Jeśli nie znaliście tej strony wcześniej, to warto ją teraz sprawdzić.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Anulaa21 Pon Lip 26, 2021 8:19 am

Ja wolę, gdy prezent wpisuje się w moje zainteresowania. Wtedy czuję, że dająca mi go osoba faktycznie kierowała się tym, co jest dla mnie ważne. Osobiście lubię szybkie auta, więc bardzo cieszą mnie takie vouchery jak https://www.superprezenty.pl/supersamochody/szybkie-auta Zajrzyjcie tam i pomyślcie, jak takie prezenty mogłyby zadziałać u Was!

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by kian11 Pon Wrz 27, 2021 9:43 am

Czy koszulki z nadrukiem tj. https://strefa90.pl/ to dobry pomysł na prezent? W szafie stylowego mężczyzny nie może zabraknąć miejsca na klasyczny, biały t-shirt. Ta ponadczasowa koszulka pasuje do każdego stroju - od codziennego, poprzez casualowy, aż po bardziej formalny. Można ją więc nosić z jeansami i szortami, a nawet ze spodniami chino.
kian11
kian11

Liczba postów : 4
Join date : 27/09/2021
Age : 33
Skąd : Mszana Dolna

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Kłaczek25 Wto Wrz 28, 2021 8:09 am

Jeżeli chodzi o prezent to myślę że możesz podarować okulary przeciwsłoneczne dobrej marki. Widziałem fajne Ray Bany na tej stronie https://iokulary.pl/ i mają atrakcyjną cenę. To tylko część ich oferty więc przejrzyj dokładnie stronę firmową. Ja bym chciał dostać taki prezent zwłaszcza jeśli będzie markowy.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by melvina.schroeder Pon Paź 11, 2021 2:40 pm

Jeśli chodzi o prezenty, najczęściej wybieram sprawdzone pomysły - alkohol. Chyba, że ma to być prezent dla bliskiej. bardzo dobrze znanej mi osoby. Uważam, że alkohol to dobry pomysł, bo zawsze się przyda Wink Najczęściej kupuję stanislav wódka, bo wiem, że każdemu zasmakuje.
melvina.schroeder
melvina.schroeder

Liczba postów : 4
Join date : 11/10/2021
Age : 36
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Janka23 Pią Paź 15, 2021 7:10 pm

Jak szukasz pomysłu na upominek albo inspiracji to obejrzyj tą witrynę https://aleupominek.pl/ bo tam masz masę fajnych prezentów na różne okazje i w atrakcyjnej cenie. Możesz podarować dobry alkohol w ciekawych opakowaniu albo biżuterię z grawerem. Na pewno coś dobierzesz bo stale powiększają ofertę i są skarbnicą pomysłów.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Karin Pon Paź 18, 2021 7:25 am

Wszystko zależy od tego jaki mamy budżet i dla kogo ma być ten prezent. W przypadku panów ciekawą opcją są na przykład nieśmiertelniki. Można na nich wygrawerować np. datę urodzenia, imię, grupę krwi, szczególną dedykację hasło motywacyjne lub życzenie. Tu link macie do sklepu, gdzie takie nieśmiertelniki z grawerem można kupić. Myślę, że to męski i ponadczasowy podarunek.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by imedhurst Sob Lis 20, 2021 1:14 pm

Ja ostatnio kupiłam swojej koleżance na prezent dobrą czekoladę i kawę Lavazza Qualita Rossa. Uważam, że jest to dobry i uniwersalny prezent. Na stronie internetowej https://sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Qualita-Rossa-6-x-1-kg/56 można kupić naprawdę bardzo dobrą kawę i akcesoria do jej parzenia, takie jak na przykład ekspres do kawy. Uważam, że warto rozważyć taki prezent.
imedhurst
imedhurst

Liczba postów : 4
Join date : 20/11/2021
Age : 26
Skąd : Komorów

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by jstokes Sro Lis 24, 2021 9:56 am

Cześć wszystkim! Zbliża się czas świąteczny więc popyt na prezenty jest ogromy. Sam stoję przed wyborem co kupić swoim bliskim. Zdecyduje się na pewno na coś praktycznego tak jak zawsze a do tego, tak jak zawsze dobiorę jakiś słodki upominek w postaci na przykład kalendarzu adwentowego. Fajne propozycje zostały zawarte w tym artykule https://www.olsztyn.com.pl/artykul,slodki-prezent-na-swieta,33640.html co o tym sądzicie?
jstokes
jstokes

Liczba postów : 5
Join date : 24/11/2021
Age : 29
Skąd : Olsztyn

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by danka58 Pon Lis 29, 2021 7:55 am

Ja robiąc prezent bratu mam zamiar skorzystać z tej oferty tu https://nietylkofiranki.pl/311-zaslony-do-sypialni Jest tu duży wybór zasłon do sypialni. Mam zamiar wybrać zasłony zaciemniające, które tylko w minimalnym stopniu przepuszczają światło. Lubię robić praktyczne prezenty.

danka58
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 10/11/2021

Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent? Empty Re: Pomysł na prezent?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach