Pomysł na zimowy ogród

Go down

Pomysł na zimowy ogród Empty Pomysł na zimowy ogród

Pisanie by Nesta on Pią Sty 29, 2016 4:41 pm

Macie jakieś pomysły na zimowy ogród? Bo trochę zainteresował mnie ten temat i pomyślałam, że mogłabym mieć u siebie właśnie taki ogród. Dowiedziałam sie już, że ta firma pomaga przy zrobieniu takich ogrodów. Sądzicie, że to dobry pomysł.

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pomysł na zimowy ogród Empty Re: Pomysł na zimowy ogród

Pisanie by truskaweczka on Czw Lis 21, 2019 8:59 am

Nie powiem bardzo ciekawy pomysł z takim zimowym ogrodem. Zależy tylko od tego ile masz miejsca na założenie takiego ogrodu. Kiedyś widziałam bardzo piękny taki ogród w jakieś kolorowej gazecie. Tylko że z tego co pamiętam tam taki ogród był w bardzo fajny sposób zabudowany czymś co nie ograniczało dostępu światła dziennego ale chroniło przed deszczem i wiatrem. Zastanawiałam się nad tym i szukając odpowiedzi wpadłam na pomysł wykorzystania do tego takich płyt z tworzywa sztucznego. Już nawet znalazłam firmę która zajmuje się ich dystrybucją na www.plexikord.pl Myślicie, że to zda egzamin?

truskaweczka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by koalia on Pią Lis 29, 2019 1:35 pm

Takie płyty na pewno zabezpieczą przez mrozami ale jak chcecie mieć ładne roślinki to może wykorzystajcie takie szklarnie ogrodowe jak na stronie www.ewimax.pl myślę, że byłyby idealne na taki zimowy ogródek. A ja zastanawiam się czy nie postawić altanki małej z miejscem na grilla. Tylko by musiała być jakaś gotowa bo nie znam się na takich rzeczach. A wy macie altanki?

koalia
Nowy
Nowy

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry