Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komin w domu

5 posters

Go down

Komin  w domu Empty Komin w domu

Pisanie by beauty00 Pią Mar 26, 2021 11:48 am

Cześć, bardzo chciałabym powiedzieć wam, że lubię mój dom, ale to nieprawda. Ciągle zdarzają się tu jakieś usterki, ja już nie wiem, co mam robić. Co prawda mam na oku frezowanie kominów  i ta usługa załatwi dzisiejsze problemy, ale ile można się martwić o coś? Ja już chcę mieć po prostu spokój. I na tym mi właśnie zależy.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Komin  w domu Empty Re: Komin w domu

Pisanie by miko Pon Lut 21, 2022 1:12 pm

Współczuję, u nas na szczęście obecnie już nie ma problemów z kominem, bo był robiony generalny remont i mieliśmy wymieniany cały wkład kominowy. Ogólnie pół domu było rozbierane, więc pacy było bardzo dużo. Teraz mamy już komin ekologiczny, który udało nam się upolować online Skorzystaliśmy z oferty sklepu internetowego taniekominy.pl. Cenowo wyszło korzystnie, polecam gorąco.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Komin  w domu Empty Re: Komin w domu

Pisanie by llo Czw Mar 10, 2022 1:45 pm

U nas również konieczne okazało się frezowanie komina, trzeba było się nim profesjonalnie zająć. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy Usługi Kominiarskie Adam Orell ze Szczecina, ich oferta jest rozbudowa, mają bardzo dobre ceny. Szczerze mogę ich polecić, lepiej trafić nie mogliśmy, firma jest rzetelna. Zlecenie wykonali terminowo.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Komin  w domu Empty Re: Komin w domu

Pisanie by Kłaczek25 Pią Lis 17, 2023 12:08 pm

Jeśli szukasz odpowiedniego systemu kominowego do swojego domu to odwiedź witrynę https://systemykominowe-rauch.pl/sklep/kominy/ a tam masz dostęp do produktów niemieckiej marki. Ich oferta to jakość i wytrzymałość co potwierdza długoletnia gwarancja. Maja systemy kominowe do ogrzewania węglem, olejem czy gazem.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Komin  w domu Empty Re: Komin w domu

Pisanie by Sara212 Nie Mar 17, 2024 6:22 pm

Interesuje was takie rozwiązanie jakim jest garaż blaszany? Zobaczcie na stronę garaże blaszane prime garage tam na tym blogu wielotematycznym natknęłam się na wpis o takich rozwiązaniach jak garaże blaszane i udało mi się też znaleźć polecenia i dobre oferty. Zobaczcie jeśli tego teraz szukacie. Polecam.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Komin  w domu Empty Re: Komin w domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach