Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ośrodek terapii uzależnień

+2
Mindi
Ester89
6 posters

Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Ester89 Nie Paź 25, 2020 7:27 pm

Cześć kochani, czy słyszeliście o ośrodku Forest? Leczone są w nim uzależnienia od alkoholu oraz inne. Sam ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości w otoczeniu lasu u jeziora, dzięki czemu podopieczni mogą korzystać z takich atrakcji jak np. wędkowanie. Jeżeli ktoś z waszych bliskich będzie miał problem z alkoholem to polecam ten ośrodek a w szczególności dwie terapeutki Panią Anię i Kasię, które dokładają wszelkich starań by podopieczni jak najszybciej pokonali nałóg

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Mindi Sob Sty 23, 2021 8:49 am

Ja problemów z alkoholem nigdy nie miałam, ale odkąd pamiętam to zawsze pił mój ojciec. W dorosłym życiu okazało się to być dużym problemem i sama musiałam zdecydować się na terapie DDA, ja trafiłam do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Trzeba pamiętać, że alkohol nie jest tylko problemem osoby uzależnionej i jak ktoś zmaga się z podobnym problemem to polecam się zgłosić do tej kliniki, mają świetnego psychiatrę.

Mindi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 16/06/2020

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by truskaweczka Pon Maj 10, 2021 8:21 am

Hejka. Akurat jeśli chodzi o ośrodki leczenia uzależnień to w dzisiejszych czasach jest ich dość sporo. Wszystko zależy od tego czy w ogóle jesteśmy zdecydowani na pobyt w takim ośrodku. Bo na przykład moja znajoma była w ośrodku Nefo w którym to doszła do siebie. A to dlatego też że tam indywidualnie dobiorą do nas program wychodzenia z danego uzależnienia.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by mruczek Pon Wrz 13, 2021 11:05 am

Widzę, że dość dobrze trafiłam. Bo jednak pomoc osobie uzależnionej do prostych nie należy. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet aby dowiedzieć się w jaki sposób można takiej osobie pomóc. I tak też między innymi znalazłam ośrodek Mental Relax. Jest to bardzo dobry ośrodek w którym to znajdziemy świetnych terapeutów doskonale znających się na wszelkiego typu uzależnieniach. Także warto na taki pobyt zgodzić się.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Kajtek33 Pią Lis 25, 2022 2:54 pm

W pierwszej kolejności warto zastanowić się, czy faktycznie bylibyście w stanie wyjść z nałogu bez takiej pomocy. Moim zdaniem może być to niesamowicie ciężkie. Właśnie dlatego warto przemyśleć, czy faktycznie taka pomoc nie byłaby korzystna. Na stronie https://odnowa24h.pl/leczenie-uzaleznien/ dowiedziałem się więcej na temat leczenia uzależnień. Jak to wygląda z Waszej perspektywy?

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Lodzia Sob Lis 26, 2022 4:22 pm

Jest wiele dobrych placówek leczniczych dla osób uzależnionych. Jedna z nich jest Ośrodek Borowik. Prowadzą w nim terapie stacjonarne dla par oraz skuteczną detoksykację. Mam znajomego, który tam teraz przebywa i powoli wraca do zdrowia i wychodzi na prostą.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach