Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ośrodek terapii uzależnień

3 posters

Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Ester89 Wto Gru 21, 2021 10:17 pm

Mój tata miał alkoholizmem odkąd pamiętam. Nie pomagały spotkania AA, ani odwyk, bo pewnym czasie wrócił do nałogu. Pewnego razu poprosił o pomoc bo chciał się zmienić. To był chyba pierwszy raz gdy faktycznie chciał przestać pić. Zawiozłam go do najlepszego ośrodka w naszym kraju czyli do Ośrodka Terapii Przebudzenie, Tam przeszedł długą terapię a także detoks ale na szczęście od 3 lat już nie pije.

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Only Wto Maj 10, 2022 8:01 pm

Uzależnienie to okropna choroba, a u mnie niestety w rodzinnym domu była na porządku dziennym. Moja siostra można powiedzieć sięgnęła dna i szukałam dla niej miejsca na terapię, gdy sama uznała, że chce skorzystać z takiej pomocy. Znalazłam sporo pozytywnych opinii o terapii odwykowej w ośrodku Primum Vivere koło Bielska Białej https://www.osrodekodwykowy.pl/alkoholizm i zdecydowałyśmy się na to miejsce. Anka odbyła terapię i teraz chodzi na indywidualne spotkania. Poznała tam terapeutów, którzy pomogli jej się otworzyć i wreszcie z zamkniętej dziewczyny powoli zaczęła się otwierać i chętniej rozmawiać o emocjach. Na razie jest ok. Trzymajcie kciuki.

Only
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 01/05/2022

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by olendzka Pon Lip 11, 2022 8:25 am

Pobyt w takim ośrodku może odmienić życie osoby uzależnionej Smile jeśli chodzi o konkretne miejsce to myślę, ze warto wspomnieć także o NEFO. Zespół doświadczonych terapeutów, indywidualne podejście do pacjenta i bardzo skuteczne metody leczenia ( terapie połączone z różnego rodzaju aktywnościami ).

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Ośrodek terapii uzależnień Empty Re: Ośrodek terapii uzależnień

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach