Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dobry samochód

+42
malwinap
mayer.mervin
Seniorita
kotek
IngaIguana
bako
Kłaczek25
nitek
iga22
madzia2
kessler.hans
dorothy
bmoen
vledner
jayce06
miss_inez
tadla
zula
zuzannaa
shields.ignacio
macejkovic.jalen
bpfeffer
Concept
Andzia
slyntt
marian73
natalia.homenick
corbin.roberts
latka
Sara212
elsie76
Aktuuska
bocian
truskaweczka
Zen
Domis3223
bella88
mruczek
Maja44
Lara72
Lodzia
Edi88
46 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Dobry samochód Empty Dobry samochód

Pisanie by Edi88 Sro Cze 03, 2020 12:59 pm

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - http://weekendowemazowsze.pl .To nadzwyczaj wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam także inne super wiadomości.

Edi88
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 14/05/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Lodzia Pią Cze 19, 2020 10:55 am

Też bym chciała mieć solidny dobrej marki samochód i nawet zaczęłam się za takim rozglądać. Rodzinka mnie namawia abym skorzystała z oferty salonu BMW Bawaria Motors Katowice, bo mają korzystne finansowanie i fajne nowe modele aut. Może faktycznie się do nich wybiorę, bo zerkałam na stronę i bardzo podoba mi się BMW M5. Samochód ma niepowtarzalny wygląd i jest pełen najnowocześniejszych technologii.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Lara72 Sro Lip 01, 2020 4:31 pm

Gdy dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo naprawdę warto według mojej oceny - http://motoespania.pl .

Lara72
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 25/06/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Maja44 Pią Lip 10, 2020 1:18 pm

Jeśli chcesz się doedukować na niniejszy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - http://autemzdzieckiem.pl . Osobiście uważam, że tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze informacje odnośnie tego tematu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Maja44
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 07/07/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by mruczek Nie Lip 19, 2020 7:56 am

Według mnie dobry samochód to przede wszystkim bezpieczny ekonomiczny i dynamiczny no i taki który świetnie się prowadzi. Pomyślałam o zakupie może samochodu hybrydowego, w końcu tyle dobrego się słyszy na ich temat poza tym widziałam na ulicy kilka takich i bardzo mi się spodobały. A że w okolicy mamy salon Gezmaz Mitsubishi to weszłam aby się rozejrzeć. Już na samym początku bardzo spodobał mi się samochód Mitsubishi PHEV który jest nową hybrydą i w dodatku w całkiem dobrej cenie.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bella88 Sob Lip 25, 2020 4:25 pm

Samochód to skarbonka w której co jakiejś czas trzeba coś wymieniać. Jak się o niego dba, to może nam posłużyć dany model na długie lata. Na pewno warto kupować sprawdzone artykuły do samochodu. Przykładowo tutaj https://www.autopart.pl warto zakupić akumulator, ponieważ jest mocny i wydajny.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Domis3223 Nie Lis 01, 2020 6:12 pm

Ja przy zakupach akcesorii samochodowych polecam skorzystać z salonów samochodowych, a jeśli chodzi o części, to warto oddać samochód do autoryzowanego serwisu i oni zimą się tym sami. Najlepiej jest jednak kupić samochód salonowy, to będziemy mieli mniej problemów. Salon seat Alhambra Warszawa na aktualnie bardzo dobre oferty, także warto się zastanowić nad tym.

Domis3223
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 22/10/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Zen Wto Gru 15, 2020 10:43 pm

Dobry samochód to pojęcie względne ponieważ każdy z nas będzie miał trochę inną definicję. Dla mnie samochód powinien być przede wszystkim niezawodny bo nie ma nic gorszego niż ciągłe naprawy. Szczególnie jak ktoś jeździ bardzo dużo w delegacje czy też do klientów. Szukanie na rynku wtórnym nie przyniesie nam żadnych oszczędności, poczytajcie sobie zresztą w sieci o przygodach różnych ludzi. Jeśli już chcemy mieć spokój i bezpieczną eksploatację przez długie lata to nie pozostaje nic innego jak samochód z salonu. Świetnie prezentują się modele od Renault np. Grand Scenic - https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/grand-scenic.html Idealnie sprawdzi się także jako auto rodzinne ze względu na duża ilość przestrzeni w środku i pojemny bagażnik.

Zen
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 21/10/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by mruczek Wto Sty 26, 2021 9:29 am

Dobry samochód to przede wszystkim taki w którym nic się nie psuje i nie dzieje. Ale mając straszy model samochodu kilka rzeczy jest nieuniknionych, jak chociażby rdza. Pojawia się tam gdzie tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy może są jakieś sprawdzone metody na pozbycie się rdzy z samochodu? I tak znajomy podesłał mi tego linka http://meskieoko.pl/auto/jak-usunac-rdze-z-samochodu/ dzięki któremu dowiem się właśnie czegoś więcej na ten temat.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by truskaweczka Pią Lut 05, 2021 1:01 pm

No dobra jeśli mowa o samochodach to zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć dobrej jakości opony letnie? Bo wiecie należy już o tym pomyśleć, a ja kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też postanowiłam poszukać opon w internecie. I tak między innymi tutaj https://www.ceneolokalnie.pl/torun/opony-letnie udało mi się znaleźć bardzo duży wybór właśnie w oponach. Także myślę, że coś wybiorę i zakupię.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by bocian Czw Mar 25, 2021 11:40 am

W temacie samochodów, to warto poruszyć również kwestię wypożyczalni. Pewnie nie raz byliście w takiej sytuacji, a jeśli nie - z pewnością będziecie. Ja tutaj z czystym sumieniem mogę wam polecić wynajem samochodów Kraków Nigdzie indziej nie mają tak dobrych warunków umowy, jak tutaj.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Aktuuska Sro Maj 19, 2021 6:49 pm

Apropo, w moim i nowe oponki by się przydały. Zamierzam zrobić jakieś zakupy, no ale jeszcze robię rozeznanie, bo jest to jednak już większy wydatek. Znajomy polecił mi te opony https://wulkanista.pl/uniroyal-rainsport-5/ i wyglądają w sumie bardzo dobrze jak tak czytam.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by elsie76 Wto Maj 25, 2021 1:37 pm

Najważniejsze jest to, aby samochód był zachowany w naprawdę dobrym stanie technicznym.
elsie76
elsie76

Liczba postów : 4
Join date : 25/05/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Sara212 Sro Maj 26, 2021 3:50 pm

Skorzystajcie sobie z usług kraków wynajem aut oni mają w swojej ofercie elastyczne usługi transportowe, czyli wynajem krótkoterminowy i standardowy wynajem długoterminowy dla różnych grup klientów. Polecam ich serdecznie

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by latka Czw Sie 26, 2021 5:39 pm

Mi super się jeździ Macanem jaki z mężem kupiliśmy w Porsche Centrum Sopot. Co prawda, nie znam się na technicznych szczegółach, za to mój Tomek to wszystko o tym samochodzie wie. Dużo też pomogli doradcy przy konfiguracji. Widać, że mają ogromną wiedzę.

latka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 08/07/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by corbin.roberts Nie Sie 29, 2021 9:12 pm

Jaki samochód polecacie do jazdy po mieście?
corbin.roberts
corbin.roberts

Liczba postów : 4
Join date : 29/08/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by natalia.homenick Czw Wrz 23, 2021 1:04 pm

Według mnie najlepszy samochód to taki, który jest dla nas wygodny. Ja mam dosyć duży samochód, ponieważ często podróżuję zarówno po Polsce, jak i za granicą, dlatego jest on wyposażony i dostosowany właśnie pod tego typu podróże.
_______________
producent zbiorników paliwa
natalia.homenick
natalia.homenick

Liczba postów : 1
Join date : 23/09/2021
Age : 26
Skąd : Starachowice

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by marian73 Nie Paź 10, 2021 12:35 am

Nissan ma dobre samochody. Pozdrawiam! Very Happy
marian73
marian73

Liczba postów : 4
Join date : 10/10/2021
Age : 26
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by slyntt Czw Paź 14, 2021 12:57 pm

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie samochodów, to powiem wam, że bardzo lubię dbać o swoje auto. Ostatnio doszłam do wniosku, że wypadałoby je oddać na jakieś zabiegi pielęgnacyjne i słyszałam, że tutaj https://1mad.pl/oferta/folie-ppf można znaleźć ciekawe usługi w ich ofercie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście z ich pomocy.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Andzia Pon Gru 27, 2021 1:16 pm

Ja sama mam mazde i tą marke bardzo polecam. Ostatnio kupiłam do swojej maty wyciszające do mazda. Polecam tutaj maja idealne maty wyciszające do mazda: https://www.bitmat.pl/wyciszenie-samochodu-mazda

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Sara212 Czw Sty 27, 2022 3:05 pm

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://www.hondaplaza.pl/, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę nowoczesnego salonu nowych oraz używanych samochodów i motocykli marki Honda. Co Wy sądzicie o ofercie dostępnej na stronie?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Concept Czw Mar 24, 2022 9:40 am

Jak dla mnie najlepsze są Toyoty. To jest prawdziwa motoryzacja. Nigdy Cię nie zawiedzie. Od dobrych dwudziestu paru lat nimi jeżdżę i będę jeździł do końca świata i jeden dzień dłużej. Jeśli się o nie dba na bieżąco i zakonserwuje się przed rdzą, te auta są czołgami. Mogę wam polecić więc miejsce, w którym kupuję te samochody. Jest to Centrum Samochodów Używanych KLECINSKA 151 z Wrocławia. Głównie posiadają Toyoty i Lexusy https://toyota-wroclaw.otomoto.pl/ Pozdrawiam.

Concept
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Andzia Sro Mar 30, 2022 1:47 pm

Chciałam ostatnio ulepszyć audio w swoim samochodzie. Świetnie mi się sprawdził subwoofer jl audio 12w7ae-3. Znakomita jakość wykonania i dźwięku!

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Andzia Pią Kwi 01, 2022 9:55 am

Ostatnio zastanawiała mnie izolacja akustyczna drzwi w aucie. Skusiłam się i musze przyznać, że to idealna sprawa. Warto nad tym pomyśleć i cieszyć się własną przestrzenią, wsłuchując się w swoje myśli, w samochodzie.

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Andzia Wto Kwi 05, 2022 8:09 am

izolacja akustyczna drzwi w aucie to sprawdzona metoda na pozbycie się wszelkich dźwięków! Polecam tak cicho i głucho nigdy nie będziesz miał w samochodzie!

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Dobry samochód Empty Re: Dobry samochód

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach