Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Używany samochód

+24
bako
ullrich.derrick
Dżess
Maruder
nitek
ybrown
lennie03
fparker
saszka
bocian
kylee17
miss_inez
macy47
tadla
stylowa452
cgerhold
dorothy
Xawery
Janka23
clovis75
iga22
gottlieb.mallie
cecylia53
Sara212
28 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Używany samochód Empty Używany samochód

Pisanie by Sara212 Wto Lis 02, 2021 4:36 pm

Jakiś czas temu postanowiłem wymienić swój samochód. Nie miałem jednak funduszy na samochód z salonu. Polecam Wam https://www.uzywanejaknowe.pl/ , jest to strona na której znajdziecie wiele ofert używanych samochodów w dobrym stanie. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1207
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by cecylia53 Pią Lis 05, 2021 7:32 pm

W ogóle wiedziałeś, że można oddać używany samochód? Czytałem tutaj taki ciekawy artkuł - https://dealsbay.pl/motoryzacja/zwrot-samochodu-po-zakupie-od-osoby-prywatnej-w-2021-roku/ polecam Smile

cecylia53

Liczba postów : 3
Join date : 05/11/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by gottlieb.mallie Wto Lis 09, 2021 1:38 pm

A w jaki sposób najszybciej sprzedać samochód?
gottlieb.mallie
gottlieb.mallie
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 09/11/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by iga22 Pią Lis 26, 2021 10:44 am

Pewnie można wystawić ogłoszenie ale można też zostawić go w rozliczeniu w salonie porsche centrum sopot, mój pracodawca tak zrobił i wyjechał nowiutkim macanem z tego salonu

iga22
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 64
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by clovis75 Pią Lis 26, 2021 11:10 am

Też ostatnio wymieniałam samochód. Cieszę się, bo stary udało mi się sprzedać osobie prywatnej. Komis zaproponował mi śmieszne pieniądze.
clovis75
clovis75

Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2021
Age : 25
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Janka23 Pon Sty 17, 2022 4:53 pm

Jak nie masz wolnych środków na nowy samochód to żadna strata bo wystarcz zadbać odpowiednio o aktualny i dać mu drugie życie. Odwiedź witrynę https://1mad.pl/ a tam zobaczysz jakie masz możliwości. Możesz zlecić wykonanie powłoki ceramicznej czy okleić auto folią która ochroni lakier i nada mu blasku. Dzięki nim masz wiele możliwości żeby stare auto odzyskało dawny blask.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Sara212 Pią Sty 21, 2022 9:17 am

Przy zakupie warto popatrzeć na to jak dane części w aucie działają. Poczytajcie sobie coś więcej na ten temat poprzez instrukcja obsługi Ja osobiście bardzo lubię ich stronę i dzięki nim kupiłem samochód który wcale się nie psuje. Jestem bardzo zadowolona i do tego mają u siebie wiele innych tematów. Polecam

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1207
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Xawery Pią Sty 21, 2022 8:12 pm

Każdy samochód jest dobry ale pod warunkiem jeśli faktycznie jest sprawny i dowiezie nas wszędzie ta gdzie to sobie założyliśmy. Ja na pewno mogę od razu polecić przeczytanie wpisu ze strony https://klassikauto.pl/wezwanie-pomocy-drogowej-w-przypadku-awarii/ gdyż właśnie w nim opisano jak wezwać pomoc drogową w trakcie awarii samochodu.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by dorothy Pon Mar 28, 2022 4:11 pm

jeśli szukacie dobrego warsztatu dla swoich instalacji gazowych to polecam Portal Gazeo. Potrzebowałam ostatnio dobrego serwisu ale nie znałam żadnych bo auto na gaz mam dopiero pierwszy raz. Sporo jest tam ofert różnych serwisów i opinii o nich. Smile

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 273
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by cgerhold Pią Maj 06, 2022 8:11 pm

A czy ktoś z was kupował może jakieś samochody marki peugeot? Używane, salon raczej odpada, bo to nie w moim budżecie. Ewentualnie jakiś dealer peugeota, który ma w ofercie używane samochody. W Gdańsku mamy Zdunka ( https://peugeot-zdunek.pl/peugeot-uzywane-z-salonu-zdunek/ ), ale nie jestem przekonana co do tych samochodów, bo naczytałam się, że używane auto najlepiej kupić od osoby prywatnej. Jak myślicie?
cgerhold
cgerhold

Liczba postów : 4
Join date : 06/05/2022
Age : 33
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by stylowa452 Pią Maj 20, 2022 1:21 pm

Używany samochód może być równie dobry jak nowy i długo nam służyć, ale to zależy także od tego co go spotkało zanim wszedł w nasze posiadanie. Dobrym rozwiązaniem przed kupnem auta jest sprawdzenie go na stronie https://sprawdz.vin/dekoder-vin-checker/ Informacje tam się znajdujące pochodzą z rejestrów państwowych, flot, warsztatów czy towarzystw ubezpieczeniowych, więc są prawdziwe i dużo ciekawych informacji mogą nam przekazać.

stylowa452
Nowy
Nowy

Liczba postów : 11
Join date : 06/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by tadla Pią Lip 08, 2022 11:20 am

Jeśli poszukujecie używanych samochodów, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania, to spójrzcie sobie na ofertę dealera z Łodzi https://volvocarnova.pl/. Samochody są sprawdzone i posiadają całą dokumentację również książkę serwisową. Można powiedzieć, że są to auta z pierwszej ręki, które jak będziecie chcieli to możecie sobie także u nich serwisować. Fajne, profesjonalne miejsce, miła obsługa i ceny aut bardzo rozsądne!

tadla
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by macy47 Pon Lip 25, 2022 1:10 pm

Chciałabym również zapytać o sprzedaż samochodu w auto skupie Warszawa https://autoskupwarszawa.com/ Jakie są tego zalety i czy jest to opłacalne? Do niewątpliwych atutów skupów samochodów zaliczyć można również bezpieczeństwo transakcji oraz minimum formalności. W znaczącej części przypadków ograniczają się one do podpisania stosownej umowy. Działające na rynku skupy dopasowują się do indywidualnych potrzeb klienta.
macy47
macy47

Liczba postów : 4
Join date : 25/07/2022
Age : 25
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by miss_inez Pon Sie 22, 2022 12:32 pm

Zawsze powtarzam, że nie ważne, czy zdecydujesz się na samochód używany czy z salonu, ważne jest znalezienie konkretnego mechanika. W sumie ja nie miałam dużego problemu z poszukiwaniami, ponieważ mój znajomi mi polecił aldę - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-szczecin/. Mechanicy faktycznie okazali się kompetentni, a mój samochód jest w doskonałej kondycji. Tak to powinno wyglądać wszędzie. Niestety, realia są zgoła inne.

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by kylee17 Pią Paź 14, 2022 11:19 am

Darmowe ogłoszenia dają oczywiście wymierne korzyści. Dlaczego zachęcająca może być opcja bez rejestracji? Często uskarżamy się na nadmiar regulacji i formalności. Tego typu anonse oparte są na pomyśle, aby z takich regulacji zrezygnować i maksymalnie uprościć procedury. Czy to bezpieczne? Zdecydowanie tak, bo takie ogłoszenie służy jedynie skontaktowaniu ze sobą sprzedającego i kupca.


______________________
OGŁOSZENIA BEZ REJESTRACJI: DARMOWE I SKUTECZNE
kylee17
kylee17

Liczba postów : 1
Join date : 14/10/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by bocian Sro Paź 19, 2022 12:22 pm

Używane samochody są okej, ale niestety - trzeba przy nich dużo pracować i decydować się na koniecznie naprawy. Gdybyście mieli problem z akumlatorem, to dzięki stronie: https://autoako.pl/ na pewno uda wam się znaleźć ten idealnie pasujący do waszego wozu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by saszka Wto Paź 25, 2022 3:14 pm

Ja już bym w ostatniej kolejności zdecydowała się na zakup używanego auta tak naprawdę. Jeśli mam wydawać kasę na coś co nie jest pewne, to wolę już skorzystać z Wypożyczalnia samochodów Warszawa. No i nie mają tam limitu kilometrów także nie trzeba się martwić i patrzeć co chwilę na licznik.

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by fparker Sro Lis 16, 2022 1:22 pm

Po zakupie auta używanego można dokonać auto detailingu, który podniesie walory estetyczne i użytkowe starszego samochodu. Ile kosztuje auto detailing? Kompletna usługa detailingowa wyceniana jest nawet do 5500 zł, a z dodatkiem wykorzystania folii PPF nawet do 20 000 zł. Wiele więcej znalazłam w tym artykule - https://www.gazetatargowa.pl/kupujemy-samochod-rodzinny-nowy-czy-uzywany/
fparker
fparker

Liczba postów : 4
Join date : 16/11/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by lennie03 Pon Lis 21, 2022 9:22 am

Zakup używanego samochodu jest dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy trochę zaoszczędzić. Najlepiej poszukiwania takiego samochodu według mnie zacząć od przeglądania ofert sprzedaży od osób prywatnych. Wtedy łatwiej jest negocjować cenę, a o wszelkich usterkach można się dowiedzieć wprost od byłego właściciela. Trzeba wziąć również pod uwagę, że często takie samochody potrzebują drobnych napraw, np. wymiany oleju, filtrów, czy akumulatora.


______________________
akumulatory amega
lennie03
lennie03

Liczba postów : 1
Join date : 21/11/2022
Age : 32
Skąd : Imielin

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by ybrown Sro Lis 23, 2022 1:09 pm

Właśnie zastanawiałem się nad kupnem nowego akumulatora do samochodu!
ybrown
ybrown

Liczba postów : 4
Join date : 23/11/2022
Age : 34
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by nitek Pią Lis 25, 2022 5:11 pm

Każdy samochód ma jakieś wady i zalety ;p Ale najważniejsze to być zadowolonym ze swojej bryki jaka by ona nie była Wink Jak przygotować samochód na wiosnę - ktoś już się tym tematem w ogóle interesuje? Razz

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Maruder Sro Gru 28, 2022 6:20 pm

Tak naprawdę ja na ten moment przede wszystkim skupiam się na tym aby wiedzieć także dokładnie gdzie szukać samochodów zabytkowych na sprzedaż. Już teraz wiem, że ciekawie o tym właśnie napisano w https://garbus.pl/pl/n/34 i jak najbardziej takie informacje są dość ważne.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Dżess Nie Sty 15, 2023 6:39 pm

Używany samochód też może być dobry - to nie jest powiedziane, że coś musi być nie tak... Wszystko zależy jak się dba, tak potem się ma. Ja niedawno kupiłam super autko granada ford i jest idealne, ale muszę kupić do niego pokrowiec przeciwgradowy i inne podobne rzeczy. Bo jakby nie patrzeć mamy najróżniejsze anomalnie pogodowe.

Dżess
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 30/06/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by ullrich.derrick Pon Sty 30, 2023 8:18 am

Czy wiecie kiedy należy udać się na naprawę blacharską? Przede wszystkim gdy samochód jest uszkodzony, np. po wypadku lub w przypadku starych, widocznych oznak zużycia. W przypadku poważnych uszkodzeń blachy, takich jak pęknięcia czy wygięcia, jest to konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowej funkcjonalności samochodu.
______________________
naprawy blacharskie kraków
ullrich.derrick
ullrich.derrick

Liczba postów : 1
Join date : 30/01/2023

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by bocian Pon Lut 13, 2023 2:40 pm

SZukasz sprawdzonych oraz rzetelnych informacji na temat swojego samochodu? Koniecznie zajrzyj na stronę https://autokosmetykaopinie.pl/blog/czy-uszczelniacz-ac-stop-przeciekom-dziala-i-czy-jest-zly/ptk_xqep gdzie nie brakuje ciekawych artykułów oraz porad na temat motoryzacji .

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód Empty Re: Używany samochód

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach