Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

PRACA W NIEMCZECH budowlanka

+9
Nina83
Kłaczek25
Lodzia
Lidka
ystreich
skriv
Karin
magdaa
dougala
13 posters

Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by dougala Pon Sty 20, 2020 10:59 am

Witajcie, szukacie może pracy w Niemczech na różnego rodzaju budowach? Może nie wiecie, do kogo się zgłosić, gdzie rozpytywać, jak w ogóle zacząć? Pozwólcie, że Wam powiem o firmie https://www.inserv.com.pl/ pośredniczącej Wam i pracodawcą. Nie jest to typowo agencja, ale na pewno pomoże. Oferuje Wysokie wynagrodzenie, do tego przejazd w 1 stronę i nocleg. Warto się z nimi skontaktować!

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by magdaa Wto Maj 12, 2020 12:02 pm

Poza tym, że należałoby znać chociaż podstawy języka, to biorąc do ręki umowę, powinniśmy wiedzieć, co podpisujemy. Mój znajomy tego nie zrobił i okazało się, że na niemieckiej umowie nie było ubezpieczenia, a jednak wypadek się odbył i pogrzeb. Koszmar, nie chcę do tego wracać. Dlatego tłumaczcie umowy, chociażby tu https://berligo.com/tlumaczenia-marketingowe/ .

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Karin Sob Sty 30, 2021 9:51 am

Najpopularniejsza jest chyba sezonowa praca za granicą. Ale nie tylko. Sporo osób wyjeżdża do pracy regularnej do Niemiec czy innych krajów. To może się opłacać więc takie sytuacje nie dziwią. Ofert takiej pracy jest coraz więcej. W sieci chyba najczęściej można znaleźć takie ogłoszenia.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by skriv Sro Cze 23, 2021 4:05 pm

Też uważam, że zadbanie o tłumaczenie dokumentów jest bardzo ważne. Można taką usługę zamówić w biurze tłumaczeń Skrivanek – tłumacz polsko niemiecki z tej agencji z pewnością przetłumaczy wszystko bardzo dokładnie i poprawnie, zarówno w formie zwykłej, jak i uwierzytelnionej.

skriv

Liczba postów : 1
Join date : 23/06/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by ystreich Wto Lip 06, 2021 4:34 pm

Chciałabym również zapytać o odzież BHP, z której korzystacie. Popularnym modelem jest także bluza polarowa z odpinanym kapturem i specjalnymi wzmocnieniami, która w dolnej części posiada wygodną regulacje na gumie ze stoperami.


_________________________
odzież BHP Busko

ystreich

Liczba postów : 1
Join date : 06/07/2021
Age : 34
Skąd : Busko

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Lidka Wto Lip 13, 2021 4:57 am

Praca za granicą to na pewno większe możliwości, możliwości na większe zarobki:) To głównie nas przekonuje do takich kroków, można wyjechać choćby na kilka miesięcy. Ja to na razie przeglądam serwis FACHPRACA - praca Gdańsk i szukam czegoś w moim rodzinnym Gdańsku.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Lodzia Wto Sie 24, 2021 4:00 pm

Mój mąż szuka pracy za granicą ale już znalazłam ciekawy portal ogłoszeniowy https://www.globelus.pl/ . Jest na nim wiele ciekawych ofert pracy. Można też skorzystać z różnych porad oraz wsparcia. Warto poczytać sobie informacje na tej stronie. Praca jest także dla osób bez doświadczenia.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Kłaczek25 Pią Wrz 10, 2021 7:28 am

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Nina83 Sro Paź 27, 2021 5:31 pm

W Polsce też jest wiele interesujących ogłoszeń. Wystarczy tylko regularnie przeglądać portale, fora czy media społecznościowe. Ja trafiłam na takie https://notatnikpodroznika.pl/forum/ogloszenia-praca-f22/copywriter-t1928.html . Potrzebują copywritera. Praca jest ciekawa, wymaga kreatywności i dobrej znajomości języka polskiego. Na pewno część z Was to zainteresuje.

Nina83
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 115
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Lidka Pon Mar 14, 2022 6:49 pm

Chyba popularna opcja z tego co słyszałam:) Dużo osób decyduje się na takie rozwiązanie, no ale jednak jest to praca za granicą i trzeba się do tego przystosować po prostu i tyle. Jak jednak zostaniecie w Polsce to pomyślcie o zmianie pracy. Kalkulator Fachpracy wyliczy ile 3100 brutto to netto, ja korzystałam z tego narzędzia.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Maruder Pon Paź 10, 2022 4:32 pm

Bardzo ważne moim zdaniem jest właśnie to aby przede wszystkim wiedzieć dokładnie jak wyglądają sprawy związane z podjęciem pracy lub szukaniem pracowników. ja raczej o takie kwestie już się nie martwię. Tak naprawdę wystarczyło tylko skorzystanie z usług agencji zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i wiem, że to było właściwe rozwiązanie.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by kaminskawerka Pią Paź 14, 2022 12:43 pm

Wybierając pracę w Niemczech warto tak to zorganizować, by od razu tam płacić podatki i wszystkie składki. I mieć oczywiście załatwione na miejscu wszystkie sprawy urzędowe. Niby nic, ale jednak jest szansa, że po latach nabędziemy świadczenia emerytalne. Lepsze niż w PL Smile Jak dobrze pamiętam po rozmowach z Mondi Polska, to nabywa się takie prawa po 5 latach.

kaminskawerka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Kajtek33 Czw Gru 29, 2022 8:53 am

Najważniejsze to moim zdaniem dobrze przemyśleć, czego w ogóle dla siebie szukacie. Sam ostatnio przeglądałem oferty pracy od zaraz w Białymstoku i ciekawi mnie, czy jest szansa na znalezienie takiego zatrudnienia w Polsce, bez konieczności wyjazdów. Jakie macie na ten temat zdanie? Z chęcią dowiem się o tym więcej.

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Dorik77 Sob Lut 11, 2023 6:00 pm

Jeżeli planujecie coś zmienić w swoim życiu zawodowym i jednocześnie chcielibyście stanąć przed nowymi wyzwaniami to ze swojego doświadczenia mogę polecić, abyście się rozejrzeli się w ofertach pracy na portalu FachPraca, gdzie bez problemów trafisz na różne propozycje z konkretnych miast. Dlatego sprawdź praca od zaraz Poznań i przekonaj się jak wiele możliwości jest na rynku w różnych branżach. Wystarczy tylko zaryzykować i postawić swój pierwszy krok!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Maruder Czw Lut 16, 2023 10:59 am

Dla mnie również w samej pracy bardzo ważną sprawą są wszelkiej maści przepisy bezpieczeństwa i sam staram się o nie dbać najlepiej jak potrafię. Od razu chcę wam również polecić bardzo dobry sklep https://znaki-bhp.pl/produkty/158_palenie_tytoniu_i_alkohol gdzie właśnie bez problemów możemy znaleźć tabliczki zakazu palenia i spożywania alkoholu.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

PRACA W NIEMCZECH budowlanka Empty Re: PRACA W NIEMCZECH budowlanka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach