Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Praca w Niemczech - jak dojechać?

+11
olendzka
Wariux
Jerry
Xawery
Kłaczek25
Lidka
erling70
Lodzia
beauty00
małaaa
regulacja
15 posters

Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by regulacja Czw Wrz 27, 2018 9:43 am

Jakie opcje dojazdu do pracy w Niemczech są waszym zdaniem najlepsze?
Średnio widzi mi się jazda autobusem czy pociągiem, bo to przesiadki, mało bezpiecznie itd.
Tutaj widziałam takie busy do Niemiec.
Znajomi mówią, że to jedna z lepszych opcji.
Co wy o tym sądzicie?

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by małaaa Sro Paź 23, 2019 7:31 pm

A czemu chcesz uciekać zagranicę? Jak tutaj też można znaleźć mnóstwo ciekawych ofert pracy. Nawet wiele osób prywatnie szuka pomocy do różnych prac. Także wariantów jest naprawdę dużo. Zobacz sobie przykładowo portal ogłoszeniowy https://clixs.pl/ .Tam możesz znaleźć prywatne zlecenia budowlane, jak i w różnych innych zakresach. Co chcesz robić zależy od Ciebie.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by beauty00 Pon Sty 27, 2020 1:00 pm

Budowlańcy, którzy zdecydują się na pracę poprzez pośrednika pracy, firmę Inserv https://www.inserv.com.pl/ , mają zagwarantowany przejazd za granicę niemiecką do miejsca budowy. Dodatkowo otrzymają ubezpieczenie, ale i firma nocleg załatwia. Warto się z nimi skontaktować, by zatrudnić się i dobrze zarobić. Przyjmują i majstrów z dokumentem i osoby, które chcą się na fachu poznać.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Lodzia Czw Maj 27, 2021 12:13 pm

Pracowałam w Niemczech i postanowiłam, że już nigdy tam nie wrócę. A w kraju też nie zamierzam korzystać z żadnych etatów. Najważniejsza jest dla mnie wolność finansowa i poczucie bezpieczeństwa, które sama sobie potrafię zapewnić. Zresztą przeczytajcie te wartościowe treści na stronie to zrozumiecie co dla Was może być najlepsze.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by erling70 Wto Cze 01, 2021 12:31 pm

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że busy to najlepsza opcja. Samolot jest zbyt drogi.
erling70
erling70

Liczba postów : 4
Join date : 01/06/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Lidka Pon Lip 19, 2021 6:45 am

Może uda się wam znaleźć kogoś z kim się zabierzecie, rozłożycie koszty dojazdu? Zawsze tak można coś zaoszczędzić. Ja tak oglądam już Ogłoszenia i oferty pracy Belgia, chciałabym tu spróbować na razie na jakiś czas, z i może zostać na dłużej.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Kłaczek25 Pią Wrz 10, 2021 7:37 am

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Xawery Sob Sty 08, 2022 12:23 pm

Jakoś nie miałem jeszcze nigdy okazji aby pracować gdzieś za granicą i moje życie potoczyło się tak, że założyłem własną działalność. Na pewno bardzo pomocnym okazało się również to co przeczytałem na stronie https://www.sn2world.com/pl/finanse/15604-jaki-jest-koszt-zatrudnienia-pracownika.html i faktycznie sama znajomość tego jaki jest koszt zatrudnienia pracownika moim zdaniem jest ważna.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Jerry Wto Mar 15, 2022 4:02 pm

Porobiło się z tą wojną, pewnie niebawem wcale nie będzie tak łatwo z pracą za granicą. Myślałam, aby teraz pojechać do Szwajcarii, póki jeszcze wszystkie miejsca pracy nie zostały zajęte. Odwiedziłam dziś stronę firmy Doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego | Meurer Consulting i na tej stronie https://swiss-handbuch.ch/ czytałam o ubezpieczeniu zdrowotnym w Szwajcarii.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Xawery Czw Kwi 14, 2022 4:00 pm

Akurat ja jeszcze nigdy nie miałem okazji pracować w tym kraju lecz wiem jak ważną sprawą jest to aby również wiedzieć gdzie możemy szukać ofert pracy w Finlandii. Od siebie mogę dodać, że bardzo dobrą do tego stroną jest https://www.globelus.pl/oferty-pracy/finlandia i myślę, że każdy zainteresowany znajdzie tam właściwe oferty dla siebie.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Wariux Wto Kwi 26, 2022 5:34 pm

My pracując z tą agencją https://nursecare24.pl/ mamy o tyle dobrze że nam gwarantują transport, zresztą zajmują się totalnie wszystkim również pod kątem załatwiania formalności wyjazdowych

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by olendzka Czw Lip 07, 2022 9:18 am

według mnie to pracodawca powinien zapewnić dojazd na miejsce wykonywanej pracy. jeśli szukacie pracy w zawodzie opiekunki osób starszych w Niemczech to warto skontaktować się z agencją Symeon Dolcevita https://edolcevita.pl/. Oferują dobre zarobki, umowę, pensje są zawsze wypłacane o czasie.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by bocian Wto Lis 29, 2022 1:41 pm

Polecam wam skontaktować się z MG Solutions. Jest to od wielu lat działająca na terenie polski agencja pracy tymczasowej. Mają zarówno oferty krajowe jak i te za granicą.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Milka11 Sro Lis 30, 2022 6:31 am

do pracy w Niemczech można dojechać busem. Jest wiele firm ale jedną z moich sprawdzonych jest GTVBUS. na wyjazdy trzeba się dobrze spakować bo można zabrać max do 30 kg bagażu Sad gdy wyjeżdża się na długo to może być mało dlatego jest ważne aby umieć się spakować i zabrać to co najważniejsze.
Zawsze zabieram mini zestaw kosmetyków aby nie zajmowały mi dużo miejsca np. Nuxe kosmetyczka podróżna Travel Kit zestaw
Praca w  Niemczech - jak dojechać? Nuxe-kosmetyczka-podrozna-travel-kit-2021-zestaw_1

Milka11
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 22
Join date : 27/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Kajtek33 Czw Gru 22, 2022 2:27 pm

Na szczęście dzisiaj jak najbardziej możliwe jest znalezienie zatrudnienia w branży, w której się wykształciliście i na której dobrze się znacie. Ja na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/gdynia/ czytałem więcej na temat tego, w jaki sposób można znaleźć pracę od zaraz w Gdyni. Ktoś z Was miał może okazję sięgać po tego typu wsparcie? Z chęcią dowiem się, jakie macie doświadczenia z takimi kwestiami.

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by walker.gerard Pon Maj 08, 2023 7:37 am

Witam! Ja co prawda nie rozglądam się za pracą poza granicami kraju, ale za to poszukuję nowych możliwości u nas. Co myślicie o podjęciu zatrudnienia jako księgowa? Czy według was to opłacalny i przyszłościowy zawód? Ostatnio zainspirował mnie do takich przemyśleń ten artykuł http://ool24.pl/2023/04/24/zawod-przyszlosci-praca-w-ksiegowosci/
walker.gerard
walker.gerard

Liczba postów : 4
Join date : 08/05/2023

Powrót do góry Go down

Praca w  Niemczech - jak dojechać? Empty Re: Praca w Niemczech - jak dojechać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach