Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum inne

3 posters

Go down

Forum inne Empty Forum inne

Pisanie by magdaa Pon Sty 13, 2020 6:55 am

Dzień dobry,
muszę troszeczkę informacji zebrać odnośnie możliwości dzisiejszych ogrzewania domu. Co się najlepiej opłaca, co jest eko i nie zostanie powiedzmy za 10-15 lat zlikwidowane, niosąc dla mnie koszty. Proszę o poradę w tym względzie, bo jestem troszkę laikiem. JAKIE MIEJSCA W SIECI POLECACIE DO TAKIEJ ROZMOWY?

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

Forum inne Empty Re: Forum inne

Pisanie by inha Wto Sty 21, 2020 7:59 am

Hej, myślę, że w sieci właśnie dużo informacji na ten temat, rzetelnych, nie znajdziesz. To znaczy, chodzi mi o artykuły. Szukaj na forach. W tym wątku na przykład https://www.mgprojekt.com.pl/forum/jakie-ogrzewanie-wybrac-3509?view-post=25266#p25266 się udzielałam. Wiele osób ma taki dylemat jak Ty i dywagują o tym.

inha
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 44
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Forum inne Empty Re: Forum inne

Pisanie by beauty00 Pią Sty 24, 2020 7:33 am

Numerem 1 wśród forów, jakie znam i używam, a jakie dotyczą budowlanki, jest forum MG projekt z dwóch powodów: fajne się je obsługuje, dużo wiedzy można znaleźć, ale też szybko tematy wyszukują się w Google czasami. I pisząc tam, znajduję odpowiedź właśnie na tym forum. Także polecam wszystkim!

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Forum inne Empty Re: Forum inne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach