Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jeździcie na wakacje za granicę?

+40
bako
silver96
ważniak
Justyna
Milka11
dorothy
rogahn.jesse
wladek
fisher.jacey
Kajtek33
bocian
Sara212
Wariux
wodna12
nina
Koral
gurulka
kaminskawerka
IngaIguana
Xawery
sywi
Janka23
jacekk
Kłaczek25
kian11
WeigelP
oliwia
alvera49
krajcik.gerhard
yruecker
Anulaa21
Aktuuska
Lodzia
Olifka
przemko12
Radzioo
jagoda
truskaweczka
slyntt
regulacja
44 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? - Page 3 Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by silver96 Sro Sty 24, 2024 11:34 pm

Marzą mi się zagraniczne wakacje i zamierzam na takie pojechać. Wiem jednak, że sam ich dobrze nie zorganizuję, dlatego chcę powierzyć to w ręce profesjonalistów - biura podróży. Najmocniej zainteresowała mnie oferta od Nomade. Dajcie znać co o niej myślicie? Korzystaliście kiedyś z takich usług?

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? - Page 3 Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by Kłaczek25 Sro Lut 21, 2024 9:29 pm

Jeśli nie wiesz gdzie się wybrać to warto skorzystać z takich witryn jak ta http://phontour.pl/ Mają wszelkie informacje na temat każdego miejsca na ziemi wartego odwiedzenia. Dowiesz się jakie posiadają atrakcje na miejscu, jedzenie czy walutę oraz gdzie są najlepsze hotele. Idealny portal dla osób lubiących podróże.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? - Page 3 Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by Justyna Pon Lut 26, 2024 10:25 pm

Na pewno na takie wakacje trzeba dobrze się przygotować, aby wszystko przebiegło bezproblemowo. Myślę, że to nad czym głównie główkuje - to gdzie zaparkować swój pojazd blisko lotniska? Jak chodzi o lotnisko w Katowicach, to według mnie warty uwagi jest Parking Pyrzowice ArtLOT . Zobaczcie ich pełną ofertę, warunki u nich parkowania itd.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? - Page 3 Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by ważniak Sro Maj 01, 2024 6:41 pm

Planuję podróż do USA i zastanawiam się, czy ubezpieczenie ITravel oferowane przez TUEuropa https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-turystyczne-itravel-do-USA.htm zapewni mi wystarczającą ochronę w razie niespodziewanych wydarzeń zdrowotnych lub wypadków. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami na temat zakresu ochrony, jaką oferuje ta polisa, i czy spełniła ona oczekiwania w kontekście amerykańskiego systemu zdrowotnego?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? - Page 3 Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach