Jeździcie na wakacje za granicę?

Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? Empty Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by regulacja on Wto Lis 27, 2018 8:09 pm

Jeździcie na zagraniczne wakacje?
Zastanawiam się czy warto wybrać się do Chorwacji - masa ludzi tam jeździ, ale mnie jakoś niezbyt tam ciągnie.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja z kolei widziałam, że jest opisane coś więcej o tym, jak wygląda czarter jachtów w Chorwacji.
Może to byłaby ciekawa atrakcja?
Co o tym sądzicie?

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187

Powrót do góry Go down

Jeździcie na wakacje za granicę? Empty Re: Jeździcie na wakacje za granicę?

Pisanie by slyntt on Czw Cze 27, 2019 3:09 pm

Często jeżdżę na wakacje za granicę. Męczące są niestety długie loty i wtedy najlepiej sprawdza się ciekawa lektura. Najlepsze książki na wakacje znajdziecie tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazka-na-wakacje Sama mam już kilka pozycji na oku, poczekam tylko jeszcze na swojego męża, bo on z pewnością też chciałby wybrać coś dla siebie Smile

slyntt
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Pisanie by truskaweczka on Pią Wrz 20, 2019 6:27 am

W tym roku stwierdziłam,że co jak co ale wybierzemy się na wycieczkę zagraniczną. W końcu już dawno nigdzie nie byliśmy razem więc tym razem musimy i koniec. Zastanawiamy się nad wyborem kierunku, ale wszystko zależy także od tego jakim liniami lotniczymi będziemy lecieć. Mąż twierdzi,że mu to jest obojętne jakie linie będą ale ja uważam,że to bardzo ważne by lecieć liniami które mają dobre opinie. I tak polecono mi,że linie Lufthansa są bardzo dobre i pewne. Więc teraz możemy na spokojnie wybrać w jakim kierunku ruszymy

truskaweczka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry