Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

księgowość

4 posters

Go down

księgowość Empty księgowość

Pisanie by saszka Czw Wrz 21, 2023 7:37 pm

Witam kochani, właśnie otwarłam swoją działalność i bardzo się cieszę z tego powodu, ale zapomniałam o jednym istotnym fakcie... O załatwieniu kogoś kompetentnego do sprawowania moimi fakturami, rozliczeniami itd. Czy możecie mi kogoś polecić?


Ostatnio zmieniony przez saszka dnia Wto Paź 31, 2023 7:43 am, w całości zmieniany 1 raz

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

księgowość Empty Re: księgowość

Pisanie by nitek Czw Wrz 21, 2023 8:52 pm

Zdecydowanie najlepiej tutaj nawiązać współpracę z ludźmi z Aforti AC. O księgowości dosłownie wiedzą wszystko, a dodatkowo mogą pomóc także z bieżącą obsługą administracyjną.

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

księgowość Empty Re: księgowość

Pisanie by saszka Wto Paź 31, 2023 7:45 am

nitek napisał:Zdecydowanie najlepiej tutaj nawiązać współpracę z ludźmi z Aforti AC. O księgowości dosłownie wiedzą wszystko, a dodatkowo mogą pomóc także z bieżącą obsługą administracyjną.

Dzięki wielkie za polecenie! Już jestem z nimi po kilku rozmowach i od początku dało się zauważyć, że to prawdziwi specjaliści w swoim fachu.

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

księgowość Empty Re: księgowość

Pisanie by Maruder Sro Lis 22, 2023 3:01 pm

Księgowość w Estonii jest znacznie uproszczona dzięki cyfrowym rozwiązaniom. Warto zaznajomić się z lokalnymi narzędziami księgowymi, które są dostosowane do specyfikacji estońskiego systemu podatkowego. Szczegóły na temat tych narzędzi znajdziesz na stronie https://nowinyzabrzanskie.pl/jak-prowadzic-ksiegowosc-dla-firmy-w-estonii/ i są one przyjazne dla użytkownika i ułatwiają zarządzanie finansami firmy.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 649
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

księgowość Empty Re: księgowość

Pisanie by Janka23 Pią Gru 22, 2023 1:26 pm

Jeżeli chodzi o księgowość to idealnie sprawdzi się oferta tego biura https://www.pitcom.pl/lokalizacja/oddzialy-warszawa/biuro-rachunkowe-praga-poludnie-ksiegowosc-na-pradze-poludnie/ które ma wiele oddziałów i nowoczesne rozwiązania dla klientów. Dzięki nim będziesz mieć zawsze porządek w dokumentacji i stały kontakt poprzez ich system informatyczny. Na pewno jest to rozsądny wybór.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

księgowość Empty Re: księgowość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach