Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowość

+41
dzek
irekk
madzia2
Dorik77
bako
antonia80
zboncak.selena
nina
rollo
dorothy
joanna
madmax
kaminskawerka
andrzejcza123
KasjuszMag
Only
klein.kraig
cordie.koch
ivoj
Jerry
Andzia
madonna.ritchie
kchamplin
Xawery
beauty00
toney.grimes
Janka23
bernier.mireya
ova.kulas
Kłaczek25
xavier65
schroeder.alexzander
Lodzia
spacerowicz
Sara212
Mleczko
nya78
Anulaa21
Mindi
dougala
fazola
45 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Księgowość  Empty Księgowość

Pisanie by fazola Sro Mar 06, 2019 3:36 pm

Witam kochani, właśnie otwarłam swoją działalność i bardzo się cieszę z tego powodu, ale zapomniałam o jednym istotnym fakcie... O załatwieniu kogoś kompetentnego do sprawowania moimi fakturami, rozliczeniami itd. Czy możecie mi kogoś polecić z Gdańska? Słyszałam od znajomych coś o biurze rachunkowym MG Finanse, ponoć są w pełni profesjonalni i niezawodni. To prawda?

fazola
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 14/12/2018

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by dougala Wto Kwi 16, 2019 2:08 pm

Witaj. Ja też mam fajną księgową i nie jest ona z tego biura, a z lokalnego podwórka można powiedzieć. Ona pokazała mi ten portal https://spiralazadluzenia.pl/polecamy/wszystko-o-biurze-informacji-kredytowej.html z którego czerpię wiedzę odnośnie zobowiązań finansowych i zmian w przepisach. Wbrew pozorom porównując to, co było kiedyś, a teraz, dużo się zmieniło. O BIK ostatnio czytałam, stąd link do tego wpisu akurat.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Mindi Wto Sty 26, 2021 10:42 pm

Moim zdaniem biuro ksiegowe lepiej zajmie sie naszą księgowością niż my sami. Mają oni duże doświadczenie i wiedzą na co zwracać uwagę, dlatego my nie musimy martwić się ewentualnymi błędami w papierach. Sama korzystam z pomocy takiego biura i nie mogę narzekać.

Mindi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 16/06/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Anulaa21 Sro Mar 31, 2021 8:46 am

Najważniejsze to zawsze wiedzieć, na jakie rozwiązania warto byłoby postawić. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście już teraz zajrzeli do https://www.podatnik.info/program-do-pit i sprawdzili ten program do rozliczania PITów. To może Wam niesamowicie ułatwić cały ten proces, więc warto zwrócić na to uwagę już teraz.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by nya78 Sro Maj 26, 2021 11:03 am

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na pomoc doradcy podatkowego z Katowic, głównie z zakresu przygotowywania opinii oraz różnego rodzaju dokumentacji podatkowych. Warto skorzystać z takich usług jeśli zależy nam na znalezieniu osoby odpowiedzialnej za reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi czy też kogoś, kto zadba o przeprowadzanie przeglądów podatkowych.
nya78
nya78

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2021
Age : 38
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Mleczko Pon Cze 21, 2021 10:00 am

Najlepiej mieć jakieś zaufane biuro z polecenia. My tak do pełnej księgowości z usług https://ksiegowiwroclaw.pl/ korzystamy. Naprawdę to pewne i bardzo rzetelne biuro

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Sara212 Czw Lip 15, 2021 7:31 pm

Warto pamiętać, że rachunkowość powinna być prowadzona zgodnie z obowiązującymi standardami, a wszelkie błędy i nieścisłości grożą odpowiedzialnością finansową. Polecam Wam biuro rachunkowe Olsztyn , zadbają aby w Waszą rachunkowość nie wkradł się żaden błąd.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1157
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by spacerowicz Sro Lip 21, 2021 11:50 am

fazola napisał:Witam kochani, właśnie otwarłam swoją działalność i bardzo się cieszę z tego powodu, ale zapomniałam o jednym istotnym fakcie... O załatwieniu kogoś kompetentnego do sprawowania moimi fakturami, rozliczeniami itd. Czy możecie mi kogoś polecić z Gdańska? Słyszałam od znajomych coś o biurze rachunkowym MG Finanse, ponoć są w pełni profesjonalni i niezawodni. To prawda?
Na pewno jeśli chodzi o prowadzenie księgowości w firmie to zatrudnienie zewnętrznej kancelarii rachunkowej to znakomita sprawa.
Bardzo fajne opinie ma także ta kancelaria rachunkowa https://biuroeverte.pl/biuro-rachunkowe-warszawa/ - działają przede wszystkim dla firm z Lublina i Warszawy.

spacerowicz
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 21/07/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Lodzia Sro Sie 18, 2021 12:53 pm

Przy prowadzeniu działalności potrzebne jest wsparcie fachowego biura rachunkowego https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-lancut . Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Do tego też dochodzą usługi księgowe i ogólnie cała praca związana z dokumentacją firmową. Na rzetelnej księgowości zawsze można polegać.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by schroeder.alexzander Sro Sie 18, 2021 3:21 pm

Księgowość online w tym przypadku jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
schroeder.alexzander
schroeder.alexzander

Liczba postów : 4
Join date : 18/08/2021
Age : 25
Skąd : Brzesko

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by xavier65 Pią Sie 20, 2021 10:50 am

Płacenia podatków nie unikniemy. Możemy za to uniknąć wypełnienia corocznego rozliczenia podatkowego, ale tracimy wtedy okazję do odliczenia przysługujących nam ulg podatkowych i możliwość przekazania jednego procenta podatku na wybrany przez nas cel, warto więc mimo wszystko rozliczyć się samemu.


_________________________
Rozliczanie podatku PIT nigdy nie było tak proste
xavier65
xavier65

Liczba postów : 2
Join date : 20/08/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Kłaczek25 Nie Sie 22, 2021 9:09 am

Jeśli poszukujesz księgowości to równocześnie pomyśl o tym aby wybrana firma znała się też na doradztwie podatkowym bo dzięki takiemu połączeniu nic cię nie zaskoczy. Ja wiem że to biuro ma bardzo dobre opinie https://bttp.pl/ i prowadzą sprawy małych i dużych firm. Dzięki nim będziesz mieć porządek w papierach finansowych ale także świetnych doradców podatkowych którzy się przydadzą w razie kontroli podatkowych.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by ova.kulas Nie Sie 22, 2021 4:43 pm

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy

ova.kulas

Liczba postów : 4
Join date : 22/08/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by bernier.mireya Czw Wrz 02, 2021 7:44 am

A co sądzicie o outsourcingu księgowym w Warszawie? Myślę nad nawiązaniem stałej współpracy z firmą, która oferuje takie usługi dla firm. Zależy mi na tym, aby była to obsługa księgowa zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Znalazłam ciekawą firmę, gdzie zatrudniani są księgowi, zespół prawny i doradczy, a także biegli rewidenci. Myślę, że zdecyduję się na ich ofertę, ponieważ jest kompleksowa i bardzo dobra. A Wy co o tym sądzicie?
bernier.mireya
bernier.mireya

Liczba postów : 4
Join date : 02/09/2021
Age : 25
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Janka23 Pon Lis 15, 2021 7:42 pm

Polski Ład wchodzi w życie lada moment i warto dobrać sobie odpowiednią księgowość która nie tylko odnajdzie się w tych wszystkich przepisach ale pomoże zoptymalizować firmę tak aby płacić mniej. Skorzystaj z oferty https://fcenter.pl/ która nie tylko zajmie się księgowością ale także doradztwem podatkowym i prawnym. W jednym miejscu masz wszystko czego potrzeba aby firma sprawnie działała.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by toney.grimes Wto Lis 16, 2021 12:18 pm

No a polecacie jakieś dobre biuro rachunkowe w Krakowie? Pozdrawiam! Very Happy
toney.grimes
toney.grimes

Liczba postów : 4
Join date : 16/11/2021
Age : 25
Skąd : Proszówki

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by beauty00 Pon Lis 22, 2021 3:51 pm

Nie chcę się wypowiadać na temat innych miejsc, bo to nie moja bajka, ale wiem na pewno, że to https://ksiegowagdansk.com/ biuro rachunkowe z Gdańska może Wam jak najbardziej pomóc. Znajdziecie tu przede wszystkim rzetelnych doradców, ale również i świetne pomoce w kwestii przepisów. Dajcie znać, czy próbowaliście z nimi.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by spacerowicz Wto Lis 23, 2021 11:29 am

A pytaliście o księgowość w tym biurze rachunkowym --> Sprawdź stronę . Mają bardzo fajne oferty.

spacerowicz
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 21/07/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Xawery Sro Lis 24, 2021 7:52 pm

Należy pamiętać także o tym, że sama księgowość w przypadku prowadzenia firmy jest niezwykle ważna. Jak dla mnie również bardzo ciekawie na stronie https://www.24hours-news.net/pl/firma/jak-zarejestrowac-vat-zagranica.html została przedstawiona kwestia związana z rejestracją VAT za granicą. Na pewno firmy które chcą tak działać powinno to zainteresować.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by kchamplin Czw Lis 25, 2021 1:45 am

Ja polecam Ci skorzystanie z usług jakiegoś dobrego biura rachunkowego. Pozdrawiam! Very Happy
kchamplin
kchamplin

Liczba postów : 4
Join date : 25/11/2021
Age : 25
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by madonna.ritchie Sro Gru 08, 2021 5:21 pm

Przedsiębiorcy mają każdego dnia szereg spraw do załatwienia. Skorzystanie z usług biura rachunkowego sprawia, że zamiast zajmować się kwestiami związanymi z księgowością, właściciel firmy może poświęcić swój czas np. na nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, czy opracowywanie planu rozwoju działalności. Kilkakrotnie zdarzyło mi się współpracować z biurem rachunkowym z Rzeszowa https://www.asset.rzeszow.pl/
madonna.ritchie
madonna.ritchie

Liczba postów : 4
Join date : 08/12/2021
Age : 33
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Andzia Pon Gru 27, 2021 2:08 pm

Polecam faktoring na https://moja-pozyczka.pl/definicje/faktoring/ Znalazłam tam idealny faktoring!

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Xawery Sro Gru 29, 2021 8:34 am

Ogólnie dla mnie księgowość nie jest taka oczywista, ale jestem także zdania, że samo dokształcanie się w tym zakresie jest czymś bardzo ważnym. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na przeczytanie wpisu na stronie https://taxology.co/pl/vat-oss/ który moim zdaniem jest bardzo ważną sprawą. Tym bardziej, że tak naprawdę VAT OSS dotyczy wielu osób.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Anulaa21 Sro Gru 29, 2021 10:18 pm

Przy czym akurat teraz jesteście w stanie znacznie skuteczniej podejść do tego tematu. Liczy się zawsze to, byście podejmowali takie decyzje, które zapewnią podatkowe bezpieczeństwo Waszej firmie. Właśnie dlatego tak dobrym wyborem może być moim zdaniem skorzystanie z możliwości, jakie zapewnia Wam odpowiednio dobrana księgowość kraków. Warto pomyśleć, co będzie dla Was odpowiednie.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Jerry Nie Sty 23, 2022 1:22 pm

Niedługo trzeba się będzie rozliczyć z urzędem skarbowym, a ja na razie nie wiem z jakiej strony mam skorzystać. Moi znajomi wchodzą na stronę e-pity https://www.e-pity.pl/pit-36l/ która to w moim mniemaniu wygląda bardzo pozytywnie. Wielu rzeczy już się od nich dowiedziałam o PIT 36L oraz PIT 37, który akurat muszę uzupełnić o ulgę rehabilitacyjną.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Księgowość  Empty Re: Księgowość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach