Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Do domu: jaki internet optymalny?

+6
kaminskawerka
basjanka
Sara212
bocian
mruczek
KasiaHK
10 posters

Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by KasiaHK Pon Lis 30, 2015 11:36 am

Do domu: jaki internet optymalny?
Siedzę na stronie inei bo ma u nas dobry zasięg i kombinuję jaką tu wybrac oferte jeśli chcemy korzystać w domu ale do tego od czasu do czasu ściągnąć sobie jakiś film, czy amerykańskie seriale.

Czy wtedy prędkość musi być zabójcza?
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by mruczek Sro Lis 04, 2020 8:49 am

To jest bardzo dobre pytanie. Bo ja w końcu teraz mam więcej czasu na odpoczynek dlatego też pomyślałam sobie, że być może wykupię Netflixa. Bo jednak dzięki temu mogę mieć dostęp do fajnych filmów i to na czasie a nie tam żadnych staroci. Więc szukałam w necie bliższych informacji na ten temat i znalazłam tę stronę https://ekspert.ceneo.pl/ile-kosztuje-netflix dzięki której zdobyłam wszelkie najważniejsze informacje właśnie na ten temat

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by bocian Wto Gru 07, 2021 3:31 pm

Przede wszystkim powinniście zrobić rozeznanie, porównać kilka ofert i wybrać tę, która faktycznie odpowiada waszym potrzebom. Ja obecnie mam Internet Wrocław zarowno do pracy zdalnej jak i na studia. Sprawdza się super, działa szybko i się nie zawiesza.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by Sara212 Wto Maj 24, 2022 2:41 pm

Czy wyobrażacie sobie funkcjonowanie w dzisiejszych czasach bez dostępu do internetu? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://fastinternet.pl/internet-domowy/ , na której znajdziecie informacje oraz liczne porady na temat wszelki spraw związanych z internetem.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1208
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by basjanka Sro Cze 22, 2022 9:25 am

w domu mam stałe łącze ale ostatnio rozglądałam się za jakąś ciekawą opcją Internetu mobilnego, tak na wakacyjny wyjazd. I okazuje się, ze sieć Otvarta ma całkiem fajną ofertę. za niecałe 45 zł miesięcznie ma się do wykorzystania 300 GB ( usługi 5G). Myślę, że warto tym bardziej, ze podpisuje się umowę na czas nieokreślony Smile

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by kaminskawerka Nie Cze 26, 2022 5:27 pm

Moim zdaniem fajnie wypadnie światłowód. Jak ma być do domu. Nie ma w końcu ograniczenia w wielkości danych. Większość kablówek ma całkiem fajne pakiety. A do tego mamy tez samą kablówkę, bo w pakietach wypada to całkiem fajnie. Elpos ma np. całkiem fajne pakiety.

kaminskawerka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by olendzka Sro Lip 13, 2022 11:51 am

Internet mobilny jest fajny na wyjazdy ale w domu lepiej jest jednak korzystać z bardziej stabilnego łącza, najlepiej światłowodu. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrej oferty na internet to zgłoście się do firmy ELPOS http://elpos.net/. Szeroki wybór pakietów, rozsądne ceny a do tego szybka aktywacja usług.

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by karen89 Pią Lip 15, 2022 5:34 am

Jak dla mnie to tylko światłowód. Niestety nie jest wszędzie dostępny Sad

karen89

Liczba postów : 4
Join date : 15/07/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by kaminskawerka Nie Lip 31, 2022 1:33 pm

Nie wszędzie, ale te sieci sie ciagle rozwijają. Każdy chce, wiec muszą. I chyba jest jakiś rzadowy program, który wpiera taki rozwój. Może tam idzie jakoś wymusić, by był światłowód u Ciebie. W mojej okolicy na szczęście Elpos całkiem fajnie rozprowadził i jest, wiec nie ma co narzekać.

kaminskawerka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by irekk Sro Maj 17, 2023 10:16 am

Na pewno trzeba patrzeć na prędkość, im szybszy internet tym lepiej, szczególnie jeśli w domu pracuje się i to kilka osób na raz będzie z sieci korzystać. W technologii światłowodowej najlepiej, widać różnicę w prędkości pobierania danych na pewno. W Krakowie można zwrócić uwagę na dostawcę https://fiberlink.pl/ bo oni oferują nawet 940 Mb/s dla klientów.

irekk
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 17
Join date : 31/12/2021

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by palonka Pon Cze 26, 2023 7:46 pm

Szukaj na pewno internetu bez limitu danych, dostarczany światłowodem. Można wtedy liczyć na najlepszą prędkość połączenia. A w domu rozdzielanie sygnału może się odbywać poprzez wifi bądź kablem. My od dawna korzystamy z wifi, nawet komputery stacjonarne mają taką możliwość. Spokojnie można w jednym czasie używać internetu w różnych pomieszczeniach w domu, nie mamy problemów z zasięgiem. A jak z kablem to sama nie wiem, na https://www.nexera.pl/pl/articles/internet-wi-fi-czy-po-kablu-ktory-jest-lepszy-144393177 widzę artykuł na ten temat to może tam będzie więcej informacji.

palonka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 26/06/2023

Powrót do góry Go down

Do domu: jaki internet optymalny? Empty Re: Do domu: jaki internet optymalny?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach