Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Używany samochód z gwarancją

+16
sofia11
torrance36
Mleczko
saszka
dorothy
rboyle
tadla
Maruder
stylowa452
nitek
Xawery
sabrina99
dana
marian73
vbrown
Sara212
20 posters

Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Używany samochód z gwarancją

Pisanie by Sara212 Sro Wrz 01, 2021 7:35 am

Osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://www.uzywanejaknowe.pl/ford , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę używanych samochodów, na które uzyskacie gwarancje. Czy ktoś z Was również z niej skorzystał i moze sie wypowiedzieć?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by vbrown Sro Wrz 01, 2021 12:46 pm

Posiadam uzywany samochód i jestem z niego zadowolona.
vbrown
vbrown

Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2021
Age : 33
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by marian73 Nie Paź 10, 2021 12:38 am

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozdrawiam! Very Happy
marian73
marian73

Liczba postów : 4
Join date : 10/10/2021
Age : 26
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by dana Wto Paź 19, 2021 8:24 am

Z używanego samochodu można być również zadowolonym. Tym bardziej jeśli kupuje się samochód z gwarancją. Tak jest w Porsche Approved Sopot, centrum samochodów używanych. Tam działa to tak, że auto zanim trafi do sprzedaży jest sprawdzane bardzo dokładnie i to pod kątem 111 punktów weryfikacyjnych. Jeśli wynik testów jest pozytywny to auto otrzymuje gwarancję. W takim miejscu zdecydowanie warto kupić samochód.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by sabrina99 Wto Paź 19, 2021 5:34 pm

Też tak myślę.
sabrina99
sabrina99

Liczba postów : 4
Join date : 19/10/2021
Age : 44
Skąd : Kutno

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by Xawery Pon Lut 14, 2022 2:31 pm

Gdy mamy taką możliwość to jak najbardziej na pewno fajnie jest takie auto posiadać. Ja także zachęcam od razu każdego do przeczytania artykułu https://blog.aparts.pl/czym-jest-skrzynia-cvt/ aby każdy wiedział czym tak naprawdę jest skrzynia CVT. Muszę przyznać, że ja dopiero tutaj pierwszy raz się o niej dowiedziałem.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by nitek Pon Mar 07, 2022 5:09 pm

Pracuję sam w komisie oferujący takie usługi i jakiś sens to ma. Oczywiście gwarancja tylko na podzespoły, które możemy zweryfikować i co do nich jesteśmy pewni. Chętnych jednak nie brakuje, bo dodatkowo sam wygląd poprzez profesjonalne kosmetyki doprowadza się do takiego stanu, że prezentuje się na znacznie młodsze. A w tym zakresie doposażam się w https://showcarshine.pl/ bo mają dobry asortyment w przystępnej cenie.

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by stylowa452 Pią Maj 20, 2022 1:25 pm

Kupno samochodu to bardzo ważna decyzja bywa czasem wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli jest to auto używane i do końca nie wiadomo co w życiu przeszedł. Jednak w łatwy i szybki sposób można sprawdzić jego historię poprzez wpisanie numeru VIN na stronie https://sprawdz.vin/dekoder-vin-checker/ Bardzo pomocne narzędzie dla osób, które nie znają się na samochodach podobnie do mnie Very Happy

stylowa452
Nowy
Nowy

Liczba postów : 11
Join date : 06/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by Maruder Pon Lip 04, 2022 4:48 pm

Także ja w taki sposób kupowałem moje auto i w sumie wszystko odbyło się tak jak powinno. Jestem także zdania, że niezwykle ciekawie w artykule http://www.wlasnybiznes.eu/interaktywny-lakier-na-samochodzie-jak-to-mozliwe opisano kwestię posiadania interaktywnego lakieru. Moim zdaniem takie kwestie są bardzo istotne i warto jest wiedzieć czy to w sumie jest możliwe do zrealziowania.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 646
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by tadla Pią Lip 08, 2022 11:16 am

U tego dealera z Łodzi https://volvocarnova.pl/ znajdziecie ogromny wybór nie tylko aut nowych, ale i używanych. Miła obsługa po zapoznaniu się z Waszymi preferencjami i finansami pomoże Wam w wyborze odpowiedniego samochodu, takiego, który będzie spełniał Wasze oczekiwania. Po rozejrzeniu się na rynku to śmiało mogę stwierdzić, że mają tam najlepszą ofertę cenową w Polsce. Zerknijcie sobie, a nóż coś Wam się spodoba Smile

tadla
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by rboyle Pią Lip 08, 2022 11:55 am

Jaką markę polecacie?
rboyle
rboyle

Liczba postów : 4
Join date : 08/07/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by dorothy Pią Paź 28, 2022 1:08 pm

Z samochodami używanymi różnie jest. Czasami się trafi naprawdę dobry pojazd a czasami lepiej nie mówić. Jeśli nam się trafi ten drugi przypadek to warto mieć zawsze przy sobie kontakt do wszechstronnej pomocy drogowej jak na przykład https://pomocdrogowa24.rzeszow.pl/ Zabezpieczą pojazd, w razie potrzeby naprawią a my będziemy mogli starać sie porozumieć ze sprzedawcą felernego auta.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 263
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by saszka Sob Paź 29, 2022 8:23 pm

A są w ogóle takie opcje? Bo muszę przyznać, że nie słyszałam. Zresztą kupno używanego samochodu to zawsze jest ryzyko dlatego może lepiej nie pchać się w takie rzeczy? Przecież można z Wypożyczalnia samochodów Poznań auto sobie wziąć kiedy będziemy potrzebować i po temacie. Dużo łatwiejsza forma posiadania auta.

saszka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by Mleczko Sro Gru 28, 2022 1:39 pm

Jak dla mnie to życie bez auta jest nie do wyobrażenia, czytam sobie jednak o tym jak mają ceny wyglądać https://punkta.pl/akademia/samochod/jazda-po-alkoholu/ bo to bardzo ciekaw!

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by torrance36 Czw Gru 29, 2022 8:19 am

Ja również mam używany samochód i jestem z niego bardzo zadowolona. Ostatnio jedynie musiałam oddać go na parę dni do serwisu, ale na szczęście zajęli się nim prawdziwi profesjonaliści, dlatego wszystko zostało szybko naprawione.
_______________________
serwis citroen
torrance36
torrance36

Liczba postów : 1
Join date : 29/12/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by sofia11 Wto Sty 24, 2023 6:31 am

Zobaczcie tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/ats-bedzie-dostepny-w-europie-premiera-juz-niebawem/ Na tym portalu znajdziecie wiele ciekawych artykułów o samochodach, które są już dostępne oraz o tych, które dopiero wejdą na rynek. Według mnie mogą was zainteresowac szczególnie jeśli chcecie zmienić samochód.

sofia11
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by zboncak.lafayette Wto Lut 28, 2023 10:08 am

A co w przypadku napraw powypadkowych? Niestety ostatnio miałam tą nieprzyjemną sytuację i moje auto nieco ucierpiało. Z tego powodu poszukuję warsztatu, w którym pomogą mi naprawić mój ukochany samochód. Będę wdzięczna za pomoc.
____________________
naprawy powypadkowe Warszawa
zboncak.lafayette
zboncak.lafayette

Liczba postów : 1
Join date : 28/02/2023

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by miss_inez Czw Maj 25, 2023 8:47 am

W tym temacie nic nie słyszałam, chociaż sama kupiłam używane auto. Niemniej, kiedy dokonywałam zakupu to zabrałam ze sobą znajomego mechanika Ferrari Katowice. To była dobra decyzja. Mechanik sprawdził auto, ale jakiś większych usterek, o których nie wspomniał właściciel nie znalazł. Auto kupiłam, potem wymieniłam co trzeba i odpukać minął rok i nie zaliczył żadnej usterki.

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by slyntt Sob Paź 14, 2023 6:27 am

Mój znajomy wymienił opony w autoopony.com i powiedział, że trafił w dziesiątkę. Szybka dostawa, konkurencyjne ceny i eksperci, którzy pomogą wam wybrać najlepsze opony do waszych samochodu. Myślę, że warto tam zajrzeć, bo oferta jest naprawdę świetna.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by malwinap Sro Lis 08, 2023 3:39 pm

W tym salonie https://scandinavia.volvocars-partner.pl/ znajdziecie samochody używane z gwarancją. Są całkowicie odnowione i sprawdzone, więc kota w worku nie kupicie Smile

malwinap
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 49
Join date : 21/03/2021

Powrót do góry Go down

Używany samochód z gwarancją Empty Re: Używany samochód z gwarancją

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach