Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie opony do nowego samochodu

+6
beulah51
Only
slyntt
jade.stiedemann
williamson.reuben
tmurray
10 posters

Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by tmurray Pon Sie 30, 2021 11:31 am

Wybór nowego ogumienia to decyzja wymagająca zastanowienia. Najpierw należy ustalić, jaki rozmiar opony będzie właściwy do naszego auta. Następnie warto przemyśleć, jakiej klasy model najlepiej odpowiada naszym potrzebom. A jaki producent będzie najlepszy wg Was?
tmurray
tmurray

Liczba postów : 4
Join date : 25/08/2021
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by williamson.reuben Pon Sie 30, 2021 12:53 pm

Gdy jeździsz po „standardowych” drogach i to w sposób zrównoważony, może Ci nie zależeć na sportowych właściwościach trakcyjnych opon. Ważniejsze może być dla Ciebie, aby opony nie hałasowały i zapewniały bezpieczeństwo Twoim najbliższym.
williamson.reuben
williamson.reuben

Liczba postów : 2
Join date : 25/08/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by jade.stiedemann Pon Sie 30, 2021 12:57 pm

Gdy spotykasz się z dużą obniżką cen, zachowaj ostrożność. Szczególnie w przypadku zakupów w dużych sklepach internetowych. Niespodzianek może być wiele. Zastanawiam się nad markowymi oponami Premiorri https://wulkanista.pl/premiorri-solazo-s-plus/. Słyszałam o nich wiele dobrego. Opinie w sieci również są pozytywne. Solazo S Plus (Premiorri) posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Opony asymetryczne są najczęściej polecane do samochodów wysokiej klasy i aut sportowych.
jade.stiedemann
jade.stiedemann

Liczba postów : 3
Join date : 30/08/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by slyntt Czw Wrz 23, 2021 9:06 am

Cześć. Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to w zakresie opon samochodowych warto zgłosić się do ceneo.pl zakupić porządne Opony zimowe 205/55/R16 w bardzo atrakcyjnej cenie. Myślę, że wiele osób decydując się na zakupy poprzez ten portal, może naprawdę sporo zaoszczędzić.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by Only Wto Maj 10, 2022 7:55 pm

A ja wam mogę śmiało polecić oryginalne, markowe opony w najlepszej cenie. Kupiłem już kolejny raz w wulkanizacji Gent w Szczecinie. Tutaj macie linka do ich strony https://opony-wymiana.pl/wulkanizacja/ . W zeszłym sezonie dowiedziałem się, że mają także sprzęt służący do testowania wydajności akumulatorów i od razu postanowiłem skorzystać. Akumulator się rozładowywał, bo był niewłaściwie podłączony, a ja już chciałem go wymieniać. Dobrze, że udało mi się na nich trafić.

Only
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 01/05/2022

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by beulah51 Sro Maj 11, 2022 11:52 am

Jak to nowy samochód, to w salonie powinni podpowiedzieć Very Happy A jak używany, to najlepiej za pierwszym razem podjechać do wulkanizatora.
beulah51
beulah51

Liczba postów : 4
Join date : 11/05/2022
Age : 28
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by Maruder Pią Sty 27, 2023 5:07 pm

W sumie ja nigdy takich problemów nie miałem, ale jestem za to zdania, ze bardzo ważną sprawa jest to aby wiedzieć także kiedy trzeba wymienić hamulce w antycznym aucie. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://motoss.pl/artykuly-motoryzacyjne/kiedy-trzeba-wymienic-hamulce-w-antyku/ gdyż to właśnie tam doskonale o tym napisano.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 663
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by madzia2 Pią Mar 10, 2023 4:52 pm

Jeśli chcesz kupić opony zimowe, to myślę, że wśród ofert na https://autoopony.com/ znajdziesz wiele ciekawych opcji do wyboru. Znajomy przedstawił mi tę stronę i nie da się ukryć, że ich wybór jest ogromny. Przekonajcie się sami, a myślę, ze nie pożałujecie.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by miss_inez Sob Kwi 29, 2023 7:14 pm

W tym temacie doradziłby Ci mój mechanik. Korzystam z jego usług od lat i jestem zadowolona. Auto się nie psuje za często, a usterki są z miejsca naprawiane. Nie ukrywam, że trochę to trwało nim trafiłam na odpowiedni serwis Ferrari Katowice. W końcu się udało i mechanika nie zamierzam zmieniać.

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by ważniak Wczoraj o 3:55 pm

Macie może doświadczenie z chemią wulkanizacyjną z Hurtowni Świstowski https://swistowski.pl/? Jakie są Wasze opinie na temat skuteczności tych produktów? Zastanawiam się, czy warto zainwestować w ich chemię wulkanizacyjną, szczególnie w kontekście różnych rodzajów napraw. Czy chemia jest łatwa w użyciu i czy daje długotrwałe efekty?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 124
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Jakie opony do nowego samochodu Empty Re: Jakie opony do nowego samochodu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach