Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odpady medyczne

3 posters

Go down

Odpady medyczne Empty Odpady medyczne

Pisanie by xavier65 Pon Sie 23, 2021 10:02 am

W jaki sposób sobie z nimi radzić? Do przechowywania odpadów medycznych mogą zostać wykorzystane (w zależności od rodzaju odpadu) worki foliowe bądź papierowe lub utwardzone pojemniki. To jaki rodzaj pojemnika powinien zostać wykorzystany, zależy przede wszystkim od charakterystyki poszczególnych odpadów medycznych.
xavier65
xavier65

Liczba postów : 2
Join date : 20/08/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Odpady medyczne Empty Re: Odpady medyczne

Pisanie by marilou26 Pon Sie 23, 2021 10:05 am

Przepisy dotyczące postępowania z odpadami medycznymi i ich utylizacją zawarte są m.in. w rozporządzeniach ministra zdrowia oraz ministra środowiska. Bardzo istotne są również kody odpadów medycznych. Odpady powstające w szpitalach czy praktykach lekarskich można podzielić na odpady komunalne oraz odpady medyczne. Te ostatnie należy segregować zgodnie z klasyfikacją zawartą w rozporządzeniu ministra środowiska z 2001 r.
marilou26
marilou26

Liczba postów : 4
Join date : 23/08/2021

Powrót do góry Go down

Odpady medyczne Empty Re: Odpady medyczne

Pisanie by Maruder Czw Sty 12, 2023 5:19 pm

Nad takimi rzeczami ja jeszcze póki co za bardzo się nie zastanawiałem, ale wiem jak za to istotną kwestią jest to aby wiedzieć które centrum medyczne w Częstochowie jest godne uwagi. W każdym razie bardzo dobrze mi się uczęszcza do https://g.page/pzuzdrowieczestochowa?share i jestem zdania, że takie miejsca na pewno bardzo dobrze jest znać.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Odpady medyczne Empty Re: Odpady medyczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach