Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Magazynowy sprzęt

5 posters

Go down

Magazynowy sprzęt Empty Magazynowy sprzęt

Pisanie by Nesta Sro Lis 25, 2015 9:32 pm

Jaki macie sprzęt w magazynach? Bo my myślimy o otworzeniu kliku magazynów. Wiem, że przy takim biznesie jest potrzebne odpowiednie wyposażenie. Regały już zakupiliśmy ale teraz coś do przemieszczania towaru. Chcemy kupić to, ale nie wiem czy taki paleciak się sprawdzi. Co myślicie?

Nesta
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Magazynowy sprzęt Empty Re: Magazynowy sprzęt

Pisanie by Goniaqq Nie Gru 06, 2015 4:40 pm

Moim zdaniem do magazynu będa potrzebne Ci też narzędzia. Sasiad ma taki magazyn. Sporo u niego narzędzi ale i też mierników, Ostatnio kupował http://www.dmtrade.pl/p5948,cyfrowy-miernik-zasolenia-peaktech-5130.html Miernik zasolenia peaktech . Zastanawiałam sie do czego mu to ale powiedział, ze na pewno wykorzysta.

Goniaqq
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Magazynowy sprzęt Empty Re: Magazynowy sprzęt

Pisanie by dougala Wto Sie 20, 2019 2:16 pm

Ja mam ogólnie to, co mi Pol-Met polecił, bo halę mi wykonywali.
Czyli regały, ogrzewanie poziome, do tego wentrylatory, a i klimatyzację, bo na tak dużej hali to latem ugotować się można. Oczywiście maszyny sam wybierałem, ale to akurat oni nie mieli w umowie doradzania mi.
W ogóle to nie zapomnij o jakiś podnośnikach, jeśli budujesz wysoki magazyn. Nie przeciążysz pracowników i będą oni efektywniej pracować.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Magazynowy sprzęt Empty Re: Magazynowy sprzęt

Pisanie by truskaweczka Pią Lut 12, 2021 5:31 am

Co do magazynu to oczywiście jest bardzo wiele przydatnych i niezbędnych rzeczy jakie powinniśmy w magazynie mieć. Ale ja zastanawiam się nad tym czy znajdę gdzieś środki technologiczne chociażby do polerowania stali nierdzewnej? Bo skoro już tego typu asortyment mamy to i warto o czymś takim pomyśleć. Więc szperając w internecie udało mi się trafić tutaj https://topzal.com.pl/mirrormax,146,pl na taką specjalną pastę polerską przeznaczoną do polerowania takiej stali.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Magazynowy sprzęt Empty Re: Magazynowy sprzęt

Pisanie by Lodzia Pon Gru 12, 2022 4:48 pm

W magazynie mogą być potrzebne odpowiednie narzędzia, więc warto na pewno skorzystać z oferty tego sklepu https://www.narzedzia-krab.pl/ . Aktualnie mają bardzo dużo promocji na sprzęt najlepszych marek, więc sama chętnie zrobię u nich zakupy. W dodatku już za samo założenie konta otrzymuje się 5% rabatu.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Magazynowy sprzęt Empty Re: Magazynowy sprzęt

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach