Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Okna, jakie wybrać?

+6
dont
Cream
miko
Andzia
truskaweczka
maksik
10 posters

Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Okna, jakie wybrać?

Pisanie by maksik Sob Cze 26, 2021 9:11 am

Do wybory jest okna pcv, plastikowe, aluminiowe i drewniane. Co nie ułatwia wybory. Obecnie jesteśmy na etapie budowy i przed nami wybór stolarki okiennej. I tu pojawia się problem. Czy ktoś z Was może jest juz po dokonywaniu tego wyboru i może podpowiedzieć na jaki rodzaj okien najlepiej się zdecydować, by służyły na lata.

maksik
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 07/09/2020

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by truskaweczka Czw Wrz 02, 2021 7:40 am

Sami zastanawiamy się jakiego rodzaju okna wybrać. Bo jednak teraz mamy o wiele większy w nich wybór. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet bo jednak tam dużo szybciej coś konkretnego można znaleźć. I tak dowiedziałam się, że firma Drutex S.A. to najlepsza firma produkująca stolarkę okienną. Więc od razu spodobały nam się okna Iglo energy classic, które bardzo fajnie się prezentują i do tego są energooszczędne.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Andzia Czw Gru 02, 2021 11:15 am

Mnie zainspirowały te okna- okno pcv zgrzew, które znalazłam na https://vitopolska.com/porada/technologia-cienkiego-zgrzewu-idealna-estetyka-okna/

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by miko Pią Lut 25, 2022 2:20 pm

May mamy okna, które są antywłamaniowe, mają bardzo dobre parametry, to okna PCV SUCHO, które kupiliśmy w Mat-Mar w Bydgoszczy. To bardzo solidna firma, mają szeroki asortyment. Co do okien, to są dokładnie wykonane, mają świetne właściwości termoizolacyjne i akustyczne, dobrze działają i można je kupić w konkurencyjnych cenach. Z zakupu jesteśmy w pełni zadowoleni, firmę szczerze wam polecam, te okna są warte tego, by je kupić.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Andzia Czw Mar 31, 2022 12:25 pm

Dowiedziałam się ostatnio co nieco o tym, jak wygląda działanie okien przesuwnych. Dzięki tej wiedzy postanowiłam zamontować takie w swoim domu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Cream Wto Kwi 05, 2022 8:44 am

Ja mam okienka PCV i jestem zadowolony. Wyglądem przypominają drewniane, są szczelne i łatwo się otwierają. Kupiłem je w firmie PROFIL, która mieści się w Majdanie Królewskim przy ulicy Komarów 1. Jest u nich w czym wybierać, tutaj daję wam link do tych okienek, co ja wybrałem https://www.profil-okna.eu/oferta/okna-pcv-drewniane-aluminium Warto skorzystać. Polecam.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Andzia Wto Kwi 05, 2022 11:28 am

działanie okien przesuwnych wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Warto to sprawdzic, aby nie popełnić błędu.

Andzia
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 181
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by dont Pią Kwi 08, 2022 12:42 pm

Okna kupiliśmy PCV, one mają dobre parametry techniczne, odpowiednią izolację cieplną i akustyczną, są wytrzymałe. To okna marki Parmax, które kupiliśmy ze sklepu Okna-Mikołajczyk z Wrocławia, oni także zajęli się ich profesjonalnym montażem. Pracę wykonali rzetelnie, terminowo, świetnie sobie ze wszystkim poradzili, a cenowo ta usługa, wraz z kupnem okien, wyszła opłacalnie, polecam serdecznie.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by madzia2 Sob Sty 14, 2023 4:30 pm

Jeżeli interesuje was montaż okna dachowego na co zwrócić uwagę przy tego typu sprawach, to polecam wam w wolnej chwili zainteresować się treściami na stronie tego portalu roofliteplus.pl . Można się z nich dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, więc myślę że nie będziecie rozczarowani

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 159
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by georginia Nie Sty 15, 2023 11:00 am

Warto sprawdzić przede wszystkim jaką izolację zapewniają, okna to jednak długterminowy wydatek, także warto się dwa razy zasanowić przed zakupem.

georginia
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 15/01/2023

https://taplink.cc/codziennik

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Sara212 Pon Sty 16, 2023 3:19 pm

Czym się powinienem kierować podczas wyboru okien do mojego domu?

stojak na ręczniki

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1158
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by diablo54 Pon Sie 21, 2023 1:21 pm

Pamiętajcie, że podczas wymiany okien warto rozważyć, czy wymiana parapetów również jest konieczna. Wymiana okien może wpłynąć na sposób, w jaki parapety są osadzone. Trzeba upewnić się, że parapety wewnętrzne są odpowiednio uszczelnione i izolowane, aby zapewnić skuteczną ochronę przed wilgocią i utratą ciepła. Jak ktoś jest z Rzeszowa to polecam firmę Letyro. Profesjonalnie zamontują wam nowe parapety.

diablo54

Liczba postów : 2
Join date : 21/08/2023
Age : 32
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Okna, jakie wybrać?  Empty Re: Okna, jakie wybrać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach