Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Usuwanie adblue w samochodzie

3 posters

Go down

Usuwanie adblue w samochodzie Empty Usuwanie adblue w samochodzie

Pisanie by bocian Pon Cze 14, 2021 6:29 am

Czy ktoś z was zdecydował się na usuwanie adblue we własnym samochodzie? Czy jesteście w stanie polecić mi sprawdzony warsztat samochodowy, gdzie specjalizują się w tego typu naprawach? Nie ukrywam, ze byłabym wam bardzo wdzięczna za jakieś konkretne polecenie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Usuwanie adblue w samochodzie Empty Re: Usuwanie adblue w samochodzie

Pisanie by Xawery Pią Sty 14, 2022 4:33 pm

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji robić takich zabiegów więc na dobrą sprawę pierwszy raz słyszę o usuwaniu AdBlue w aucie. Korzystając z okazji chciałbym na pewno każdemu polecić bardzo fajny wpis https://krakow.dlawas.info/motoryzacja/olej-do-skrzyni-biegow-jak-czesto-go-wymieniac/cid,18763,a gdzie dokładnie opisano jak często należy wymieniać olej w skrzyni biegów.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Usuwanie adblue w samochodzie Empty Re: Usuwanie adblue w samochodzie

Pisanie by Maruder Nie Lut 05, 2023 6:55 pm

Ogólnie bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć jakie mogą być 3 przyczyny niemożliwości uruchomienia pojazdów. W sumie mi udało się niedawno o tym przeczytać na stronie https://newsy.co.pl/13243/ i jestem przekonany, że właśnie takie porady mogą się oczywiście każdemu przydać.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Usuwanie adblue w samochodzie Empty Re: Usuwanie adblue w samochodzie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach