Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Montaż wentylacji

5 posters

Go down

Montaż wentylacji Empty Montaż wentylacji

Pisanie by Maria1990 Czw Maj 27, 2021 7:17 pm

Szukacie firmy, która wykona bardzo profesjonalnie klimatyzację. Nasza firma zleciła to zadanie firmie solutconstruction. obecnie klimatyzacja białystok funkcjonuje bardzo dobrze i wiem, że następne zlecenie też przekażemy tej firmie. Cieszę się bo zaproponowali na duże rabaty i odpowiedni serwis.

Maria1990
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 11/11/2019

Powrót do góry Go down

Montaż wentylacji Empty Re: Montaż wentylacji

Pisanie by maya.rogahn Pią Maj 28, 2021 11:23 am

Zastanawiam się nad klimatyzacją, jednak nie wiem czy to nie zbyt duży koszt.
maya.rogahn
maya.rogahn

Liczba postów : 4
Join date : 28/05/2021
Age : 37
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Montaż wentylacji Empty Re: Montaż wentylacji

Pisanie by Concept Sro Lut 23, 2022 10:03 am

Ja długo u siebie na warsztacie walczyłem z mega wilgocią, a co za tym idzie z grzybem i stęchlizną. Miarka się przebrała, jak już się nie dało wytrzymać i każdy umierał na alergie od tego dziadostwa. Zatrudniłem więc firmę, która na co dzień zajmuje się klimatyzacjami i wentylacjami. Założyła mi system wentylacyjny "urywający głowę", wyciąga wszystko. W pomieszczeniach jest sucho, aż miło. Polecam więc wam ją. Nazywa się INSTALATOR-KONSERWATOR i jest z Wrocławia https://instalatorkonserwator.pl/instalacja-wentylacji/ Ona może wam stworzyć, nawet najbardziej skomplikowane instalacje wentylacyjne.

Concept
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Montaż wentylacji Empty Re: Montaż wentylacji

Pisanie by Cream Sro Lut 23, 2022 10:11 am

Dobrze jest zainwestować w wysokiej jakości wentylacje w domu, bo szkoda, aby ściany były non stop do remontu, a co najważniejsze od grzyba się momentalnie choruje. Ja mam wentylację grawitacyjną u siebie i wystarcza spokojnie. Nawet podczas solidnego gotowania w kuchni, nie ma ani kropelki na szybach. Mogę więc polecić firmę, która wykonała mi ją. Stworzyła całość bardzo szybko i w przystępnej cenie. Zwie się Instalmar i znajduje w Rawiczu https://www.instalmar-rawicz.pl/oferta/wentylacja Śmiało się z nią skontaktujcie.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Montaż wentylacji Empty Re: Montaż wentylacji

Pisanie by Maruder Czw Paź 27, 2022 4:01 pm

Jeżeli faktycznie już decydujemy się na takie instalacje to moim zdaniem od razu warto jest zdecydować się na jak najlepsze rozwiązanie. Mogę od razu każdemu polecić bardzo fajny materiał https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/vrf/ gdzie właśnie doskonale jak dla mnie przedstawiono same systemy VRF. Jestem przekonany, że to jest przyszłość.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 662
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Montaż wentylacji Empty Re: Montaż wentylacji

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach