Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Protezy zębowe

4 posters

Go down

Protezy zębowe Empty Protezy zębowe

Pisanie by Ester89 Pon Maj 17, 2021 4:52 pm

Cześć Wink Jeżeli szukacie dobrego stomatologa, który wykonuje protezy zębowe to polecam https://dental4you.pl/uslugi/protezy/  . Moi rodzice robili tam protezy i oboje są bardzo zadowoleni zarówno z samych wizyt, cen a również protez, które świetnie się trzymają nawet bez specjalnych klejów do protez. Polecam

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Protezy zębowe Empty Re: Protezy zębowe

Pisanie by Cream Wto Mar 08, 2022 9:33 pm

Moi dziadkowie od bardzo dawna chodzą robić protezy zębowe do jednej pracowni protetycznego. Mieści ona się w Lublinie przy ulicy Związkowej 20 i nazywa PROMED https://www.promed.lublin.pl/elastyczne-protezy-zebowe Oboje mają tam zrobione protezy zębowe elastyczne z acronu. Mówią, że fajnie są dopasowane, nie wypadają i nie uwierają. Jeśli oni są zadowoleni, to ja mogę polecić wam tę protezownię.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Protezy zębowe Empty Re: Protezy zębowe

Pisanie by mortimer18 Sro Mar 09, 2022 8:03 am

Mam nadzieję, że taka proteza nie będzie mi potrzebna jeszcze przez długie długie lata Wink Ale fajnie, że każdy może sobie pozwolić na posiadanie pięknego uśmiechu!
mortimer18
mortimer18

Liczba postów : 4
Join date : 09/03/2022
Age : 24
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Protezy zębowe Empty Re: Protezy zębowe

Pisanie by slyntt Wto Wrz 26, 2023 7:32 am

Ostatnio sporo naczytałam się o tym, jak odpowiednie dobrać specjalistę stomatologa i czy korony zębowe będą dla mnie odpowiednie. Muszę przyznać, że cały czas waham się nad wyborem odpowiedniego specjalisty. Jeśli znacie kogoś, kto zajmuje się tematem od A do Z i ma spore doświadczenie, to dajcie proszę znać.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Protezy zębowe Empty Re: Protezy zębowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach