Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mniejszy telewizor do sypialni

+6
Karin
tconsidine
slyntt
Lidka
pawel87
Olifka
10 posters

Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Olifka Wto Kwi 20, 2021 10:36 am

Chciałabym kupić coś niedrogiego, mniejszy telewizor, który stanie w mojej sypialni. Macie też takie? Fajnie wieczorem, wygodnie w swoim łóżku obejrzeć telewizji. Mam już na oku telewizory proponowane na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizory-led-19-cali Myślicie, że 19 cali to wystarczający rozmiar, czy może jednak kupić coś większego?

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by pawel87 Pon Lip 05, 2021 7:58 am

Jeśli szukacie czegoś do sypialni to myślę, że warto kupić telewizor używany. Ostatnio widziałam, że w serwisie Pokato jest bardzo dużo ogłoszeń. Znaleźć można naprawdę świetne propozycje i to w korzystnych cenach. Jeśli używacie tv w sypialni bardzo mało to warto dać drugie życie telewizorom i przy okazji zaoszczędzić więcej pieniędzy. Wybór jest spory, więc każdy znajdzie coś w swojej okolicy.

pawel87
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 25/06/2021

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Lidka Czw Lip 08, 2021 3:43 pm

Jak potrzebujecie czegoś małego to może wystarczy wam telewizor 22 cale? Mi udało się taki znaleźć w bardzo dobrej cenie. Jeżeli chodzi o taki drugi telewizor w domu to nic większego nie jest potrzebne.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by slyntt Pią Wrz 17, 2021 9:53 am

Cześć. Jeśli chodzi o mnie, to ostatnio stwierdziłam, że muszę wymienić swój telewizor. Wybrałam philips 75 cali ponieważ słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. Myślę że idealnie sprawdzi się sypialni. Znacie ten model, możecie o nim coś powiedzieć?

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by tconsidine Pią Wrz 17, 2021 10:24 am

Osobiście nie oglądam telewizji.
tconsidine
tconsidine

Liczba postów : 4
Join date : 17/09/2021
Age : 24
Skąd : Pruszcz Gdański

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Karin Sro Gru 01, 2021 1:31 pm

Fajny pomysł. Tylko zadbaj o odpowiednią aranżację. Telewizor, a do tego szafka - komoda pod tv. Rzuć okiem tu https://www.dutchhouse.pl/meble/komody-i-szafki-pod-telewizor/james-small-cabinet-wood-black-fsc . Bardzo stylowy mebel. Niewielki więc myślę, że sprawdzi się u Ciebie.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by bocian Wto Sty 10, 2023 9:37 am

Przecież kupno TV w dzisiejszych czasach to żaden problem. Najlepiej będzie zajrzeć na stronę https://sound-expert.pl/ranking-telewizorow-sterowanych-glosem/ i zapoznać się z rankingiem. Mam nadzieję, że dzięki temu uda wam się podjąć dobrą decyzję.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by ziemann.reginald Pią Lut 03, 2023 9:06 pm

A co myślicie o telewizorze z wifi? Moim zdaniem jest to przede wszystkim duża oszczędność miejsca, gdyż dzięki takiej funkcji nie trzeba dodatkowo podłączać komputera czy konsoli do gier, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu. Jest to bardzo wygodne w przypadku mniejszych sypialni. Dowiedziałem się o tym z tego artykułu: https://maxelektro.pl/poradniki/jak-dziala-telewizor-z-wifi-jakie-sa-jego-zalety,337.html
ziemann.reginald
ziemann.reginald

Liczba postów : 4
Join date : 03/02/2023

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by bocian Pon Lut 13, 2023 7:23 am

Macie już wybrany telewizor do swojego domu? Jeżeli nie, to polecam zerknąć tutaj: https://smartfonupdate.pl/przewodnik-po-gadzetach-do-salonu-2020-telewizory-glosniki-soundbar-i-nie-tylko_wzqf.a i sprawdzić, jakie modele TV są obecnie najlepsze.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Dorik77 Sro Mar 01, 2023 7:53 am

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego telewizora o dobrej jakości obrazu, nasyceniem dźwięku i jednocześnie samego wykonania to na pewno warto przyjrzeć się dokładniej ofercie Manta u którego będziecie mogli znaleźć na przykład z tych większych modeli telewizor 50 cali Manta 50LUW121D WebOS DVBT2/HEVC HbbTV o rozdzielczości 3840 x 2160 (Ultra HD), tuner DVB-T2/HEVC H.265 oraz funkcją Smart TV. Pozdrawiam, udnaych zakupów!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Dorik77 Sro Mar 01, 2023 7:59 am

Odnośnie mniejszych modeli to na pewno warto sprawdzić ofertę producenta Manta u którego znajdziesz kilka naprawdę fajnych propozycji, także mniejszych telewizorów. Przykładem może być tutaj telewizor 32 cale DVBT2/HEVC Manta 32LHN89T z tunerem DVB-T2/HEVC oraz rozdzielczością 1366x768px. Nieduży, a naprawdę daje radę. Pozdrawiam!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by nbernhard Sro Mar 01, 2023 6:02 pm

Połączenie technologii MiniLED i Quantum Dot w telewizorach LG QNED sprawia, że stanowią doskonałą propozycję dla osób, które cenią sobie uderzającą jakość, ale także duże rozmiary telewizora.


____________________________
Telewizory LG Mini LED i QNED — czym się wyróżniają?


nbernhard
nbernhard

Liczba postów : 1
Join date : 01/03/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Mniejszy telewizor do sypialni Empty Re: Mniejszy telewizor do sypialni

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach