Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kuchnia letnia

+13
kaminskawerka
risox
ykassulke
eloisa.cartwright
Xawery
boyle.larissa
smith.genoveva
bocian
paul.crooks
Sara212
obechtelar
rohan.elian
Ester89
17 posters

Go down

Kuchnia letnia Empty Kuchnia letnia

Pisanie by Ester89 Pon Kwi 19, 2021 12:28 pm

Cześć, stoję przed wyborem projketu https://archido.pl/149-projekty-kuchni-letnich . Jak myślicie, czy takie rozwiązanie jest wygodne? Ja zawsze narzekałam podczas imprez/ spotkań ze znajomymi czy rodziną, że przygotowanie potraw czy korzystanie z kuchni w domu jest męczące. Mamy altanę i miejsce do grillowania i mąż właśnie stwierdził abym wybrała projekt letniej kuchni.

Ester89
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 91
Join date : 13/06/2020

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by rohan.elian Sro Maj 12, 2021 7:23 am

Bardzo chciałabym mieć taką kuchnię, jednak mieszkam w bloku.
rohan.elian
rohan.elian

Liczba postów : 4
Join date : 12/05/2021
Age : 35
Skąd : Mszana-Dolna

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by obechtelar Wto Maj 25, 2021 2:35 pm

Super pomysł, nawet nie wiedziałem, że ktoś decyduje się na takie kuchnie.
obechtelar
obechtelar

Liczba postów : 4
Join date : 25/05/2021
Age : 36
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Sara212 Czw Paź 07, 2021 7:12 am

Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie remontu mojej kuchni skorzystałem z oferty sklepu internetowego, gdzie zamówiłem sobie przepiękny zlewozmywaki półtorakomorowe . Jestem bardzo zadowolony z decyzji i polecam ten sklep wszystkim zainteresowanym.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by paul.crooks Pon Lis 15, 2021 12:37 pm

Uchwyty listwowe cieszą się ostatnimi czasy rosnącą popularnością. Te minimalistyczne uchwyty wtapiają się w lico frontów szafek kuchennych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w nowoczesnych kuchniach. Będą idealnym dodatkiem mebli z płyty fornirowanej malowanych na wysoki połysk.


_________________________
złote uchwyty do mebli
paul.crooks
paul.crooks

Liczba postów : 1
Join date : 15/11/2021
Age : 33
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by bocian Sro Lis 24, 2021 8:51 am

Nie wiem jak wy, ale ja latem zajmuję się robieniem przetworów, które super sprawdzają się na jesienny i zimowy czas. Kupiłam w sklepie https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/sloiki-i-butelki/5211 słoiczki i butelki, więc nie mam żadnego problemu z przechowywaniem tych przetworów.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by smith.genoveva Czw Gru 30, 2021 11:59 am

Już od dłuższego czasu zastanawiam się jak zaaranżować kuchnię, którą jak na razie posiadam w stanie deweloperskim. W sieci znalazłam wiele porad np. https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnia-stan-deweloperski-3173.html. Koszt wyposażenia i wykończenia kuchni może wynieść nawet 23% budżetu przeznaczonego na wykończenie całego mieszkania, a do tego zostaje jeszcze urządzenie łazienki i innych wnętrz.
smith.genoveva
smith.genoveva

Liczba postów : 4
Join date : 30/12/2021
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by boyle.larissa Sro Lut 09, 2022 3:19 pm

Czy w kuchni letniej będą pasowały profile wpuszczane led? W sieci znalazłam sklep z takim rodzajem lamp https://oneled.pl/profil-led-wpuszczany. Taśma LED umieszczona w profilu będzie na pewno równo zamontowana, w równej linii. Jeżeli zdecydujemy się na przykręcenie profilu to wybierzmy wkręty z płaską główką. Sam montaż klosza odbywa się już po zamocowaniu profilu. Klosz po docięciu na odpowiednią długość wciskamy w profil.
boyle.larissa
boyle.larissa

Liczba postów : 4
Join date : 09/02/2022
Age : 34
Skąd : Pruszcz Gdański

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Xawery Nie Lut 27, 2022 1:06 pm

Tak naprawdę to sama kuchnia jest moim zdaniem bardzo ważnym pomieszczeniem i właśnie dlatego ja również staram się u siebie jak najładniej ją zaaranżować. Zachęcam na pewno każdego do zapoznania się z wpisem https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/czy-dywan-w-kuchni-to-dobry-pomysl/ gdzie dokładnie opisano to czy dywan w kuchni jest dobrym rozwiązaniem.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by bocian Sro Cze 01, 2022 5:39 am

Jeżeli chodzi o kuchnię, to bardzo polecam wam wybór zlewu wpuszczonego w blat. Tutaj https://nowawarszawa.pl/promobaner/wybor-odpowiedniego-zlewozmywaka-wpuszczanego-w-blat/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ten temat, który pomoże wam w podjęciu właściwej decyzji.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by eloisa.cartwright Sro Cze 22, 2022 10:48 am

W każdej kuchni, po gotowaniu zostają różne resztki, które można ponownie wykorzystać. W tym celu przydają się plastikowe i szklane pojemniki do przechowywania żywności. Ułatwią one również organizację przestrzeni w lodówce.


__________________________
Wyposażenie kuchni – czego potrzebujesz na start?
eloisa.cartwright
eloisa.cartwright

Liczba postów : 1
Join date : 22/06/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by ykassulke Pon Lip 11, 2022 4:40 pm

Urządzając kuchnię, w pierwszej kolejności wybieramy odpowiednie meble. Komplet szafek kuchennych dopasowanych do naszego wnętrza pozwoli nam na wygodne przechowywanie w kuchni niezbędnych akcesoriów i wykonywanie codziennych czynności. Jakie elementy wyposażenia mebli kuchennych wybrać, by zwiększyć ich funkcjonalność?


_______________________________
wyposażenie szafek kuchennych
ykassulke
ykassulke

Liczba postów : 1
Join date : 11/07/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by risox Pią Lip 15, 2022 4:31 pm

Dzięki za cenne informacje

risox
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 15/07/2022

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by kaminskawerka Nie Lip 31, 2022 1:29 pm

ykassulke napisał:Urządzając kuchnię, w pierwszej kolejności wybieramy odpowiednie meble. Komplet szafek kuchennych dopasowanych do naszego wnętrza pozwoli nam na wygodne przechowywanie w kuchni niezbędnych akcesoriów i wykonywanie codziennych czynności. Jakie elementy wyposażenia mebli kuchennych wybrać, by zwiększyć ich funkcjonalność?

Moim zdaniem w meblach najlepiej iść w szuflady. W kuchni sprawdza się to genialnie. Jak ma się odpowiednie mocowania, to spokojnie taka szuflada udźwignie komplet naczyń, czy garnków. Nawet taka duża. A jej pojemność i wygoda stosowania jest dużo większa niż tradycyjne półki, bo od razu mamy dostęp do tego, co z tyłu. Inna sprawa, ze mając np. trochę głębsza płytę gazową, jak np. Solgazu Innova, czy inna, to szuflada tez lepiej sie w takiej przestrzeni sprawdzi.

kaminskawerka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Kłaczek25 Pon Wrz 19, 2022 5:37 pm

Jeśli chodzi o kuchnię to mogą się przydać zasłony zaciemniające jak te https://nietylkofiranki.pl/156-zaslony-zaciemniajace Sklep ma ogromny wybór zasłon i firan a także koców i narzut a nawet eleganckiej pościeli. Dzięki nim wyposażysz należycie dom i stworzysz piękne miejsce.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Lodzia Nie Wrz 25, 2022 1:14 pm

Wybór odpowiedniego projektu jest sprawą indywidualną i jeśli już ktoś mógłby mi to narzucić to ewentualnie architekt wnętrz https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/kuchnia . Propozycje rozwiązań na stronie są wyjątkowo ciekawe i funkcjonalne. Warto się nimi zainteresować.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by klein.brannon Pon Paź 24, 2022 4:50 pm

Osoby, które poszukują piekarnika do zabudowy, powinny zastanowić się, w jaki sposób zostanie on zainstalowany w kuchni. Wybór należy uzależnić od projektu kuchni, posiadanego budżetu, a także własnych potrzeb.



________________________
Jaki piekarnik do zabudowy wybrać? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie!
klein.brannon
klein.brannon

Liczba postów : 1
Join date : 24/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by bocian Wto Sty 10, 2023 9:33 am

Na pewno warto zainwestować w porządnego robota kuchennego. Jęzeli o mnie chodzi, to sugerowałam się tym rankingiem https://robot-planetarny.pl/roboty-kuchenne-1300w-ranking/ i powiem wam, że jestem naprawdę bardzo zadowolona ze swojego zakupu.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 401
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Koral Pon Cze 19, 2023 8:07 pm

Kuchnia letnia jest fajnym rozwiązaniem gdyż przygotowywanie posiłków w upalny dzień czy też zapraw na zimę z dobrodziejstw działki nie powoduje dodatkowego nagrzania domu mieszkalnego. Takie rozwiązania, dawniej na wsi było czymś powszechnym obecnie jak widać człowiek do tego powraca. Taka kuchnia na pewno musi posiadać dobry sprzęt agd, który pozwoli na gotowanie i pasteryzowanie zapraw. Kuchenkę gazową i odpowiedni piekarnik w zależności od poszukiwanej funkcjonalności znajdziesz w Solgaz. To dobry polski sprzęt z bogatą funkcjonalnością połączona z nowoczesnym designem.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Sara212 Pią Lip 14, 2023 7:32 pm

Jeżeli macie w planach zakup wyposażenia do Waszej kuchni lub jadalni, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. porcelana Karolina . Posiadają rozbudowaną ofertę, która jest dostosowana do najrożniejszych potrzeb klientów.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kuchnia letnia Empty Re: Kuchnia letnia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach