Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

olej z pestek dyni korzystacie?

3 posters

Go down

olej z pestek dyni korzystacie? Empty olej z pestek dyni korzystacie?

Pisanie by truskaweczka Pią Mar 12, 2021 7:46 am

No właśnie zastanawiam się nad tym czy każdy rodzaj oleju jest dobry? Bo wiecie tyle się teraz słyszy na temat zdrowego odżywiania się, że postanowiłam w końcu zacząć bardziej o to zadbać. A że rozmawiałam z koleżanką i ona wspomniała mi o oleju z pestek dyni więc chciałam sprawdzić ile on kosztuje. I tak między innymi tutaj https://www.ceneo.pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_z_pestek_dyni.htm znalazłam nawet dość dobry w nich wybór.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

olej z pestek dyni korzystacie? Empty Re: olej z pestek dyni korzystacie?

Pisanie by slyntt Sob Sie 14, 2021 12:08 pm

Przyznam szczerze, że ostatnio szukałam jakościowego oleju, aby podarować go w prezencie. Udało mi się znaleźć w sieci świetny sklep internetowy: https://www.olejznatury.pl/ . Oferują tam zestawy prezentowe olejów. Dostaniecie tam na przykład oleje z czarnuszki czy oleje lniane - w bardzo dobrych cenach.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

olej z pestek dyni korzystacie? Empty Re: olej z pestek dyni korzystacie?

Pisanie by IngaIguana Wto Wrz 27, 2022 8:10 am

Ja korzystam przede wszystkim z oleju jakim jest olej z nasion pokrzywy. Korzystam wiele lat, ja i domownicy i nikt nigdy nie narzekał. Kupicie te olej w sklepie Fitorsweet

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

olej z pestek dyni korzystacie? Empty Re: olej z pestek dyni korzystacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach