Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chcę urządzić swój ogródek

+18
normi
Mleczko
gleichner.osborne
Xawery
milka
dana
llo
hassie98
miko
powlowski.alene
seth.bashirian
Kamilos77
brandt48
susie.rohan
mruczek
Mindi
małaaa
sisibielis
22 posters

Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by sisibielis Czw Gru 17, 2020 3:42 pm

Chcę zorganizować swój ogródek i będę potrzebował firmy do Malbud - Wiercenie otworów w betonie Kraków. Szukam tylko profesjonalistów i kogoś, kto zna się na rzeczy. Cena też ma znaczenie.

sisibielis

Liczba postów : 3
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by małaaa Nie Sty 31, 2021 10:39 pm

Fajnie, a czy myślałaś już co dodatkowego wykonasz w swoim ogrodzie? Pytam, bo w sumie ostatnio widziałam fajne pomysły na oczko wodne. Może warto byłoby pójść w tym kierunku. Na stronie https://wodne-rosliny.pl/zestawy-roslin nawet znajdziesz piękne
rośliny wodne zestaw.

małaaa
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/10/2019

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by Mindi Wto Lut 09, 2021 10:35 pm

Jak już mowa o ogrodzie, to ważne jest też ogrodzenie. Moim zdaniem warto jest też zainwestować w wideodomofon lub domofon. Jest to praktyczne urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu. Nie dość, że daje nam dużą wygodę, to podnosi też nasze bezpieczeństwo i daję większą kontrolę nad domem.

Mindi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 16/06/2020

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by mruczek Pią Mar 19, 2021 7:55 am

Uważam, że fajnie jest mieć swój własny ogródek w tym nawet warzywny. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by w tym roku nie zdecydować się na założenie szklarni. Więc szukałam czegoś bardziej konkretnego na ten temat i tak między innymi tutaj https://nowydzialkowiec.pl/szklarnie-foliowe-jak-wybrac-podloze-4666 znalazłam bardzo fajne folie szklarniowe. Także sądzę, że taki ogródek warzywny to super pomysł.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by susie.rohan Wto Cze 08, 2021 12:21 pm

Polecam zasadzić dużo roślin płożących.
susie.rohan
susie.rohan

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 36
Skąd : Kielce

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by brandt48 Pon Cze 21, 2021 11:35 am

Moim zdaniem warto również pomyśleć o grach ogrodowych dla dzieci https://www.taniomania.pl/t/gry-ogrodowe. Istnieje całe spektrum zabawek, które są dostosowane do umieszczania ich na naszym podwórku. Zapewnią one rozrywkę na niejeden dzień i sprawdzą w czasie przyjęć czy pikników. Angażują nie tylko dzieci ale również dorosłych. To idealny sposób na spędzenie razem czasu.
brandt48
brandt48

Liczba postów : 4
Join date : 21/06/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by Kamilos77 Nie Sie 29, 2021 6:34 pm

Jeszcze zależy co dokładnie chcesz zrobić w tym ogrodzie Smile Bo oprócz fajnych mebli i leżaczków, to moim pomysłem na ładny ogród jest żywopłot. Jak kupisz jakiś dobry sekator, to będziesz mógł przycinać krzaki w fantazyjne wzory. Dobrą opcją jest też taki zestaw https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe/sekatory-akumulatorowe/zestaw-promocyjny-sekator-akumulatorowy-sht-700-ae i wtedy już i krzaki i drzewka i wszystko można popodcinać Smile

Kamilos77
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 29/08/2021

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by seth.bashirian Pią Wrz 10, 2021 10:10 am

W przyszłości na pewno poproszę o pomoc architekta do spraw zieleni.
seth.bashirian
seth.bashirian

Liczba postów : 4
Join date : 10/09/2021
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by powlowski.alene Nie Wrz 12, 2021 9:04 pm

Ja również ostatnio urządzałam swój ogródek. Posadziłam nowe kwiaty, dodatkowo kilka drzew. Zmieniłam również ogrodzenie. Zastosowałam siatkę ogrodzeniową zgrzewaną. Wcześniej miałam w swoim ogrodzie siatkę plecioną. Siatka zgrzewana sprawdza się jednak w moim odczuciu o wiele lepiej. No a Wy co o tym sądzicie? Która siatka jest Waszym zdaniem najlepsza? Pozdrawiam! Very Happy
powlowski.alene
powlowski.alene

Liczba postów : 4
Join date : 12/09/2021
Age : 25
Skąd : Starachowice

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by miko Pią Lut 25, 2022 9:46 am

Aż tak? Nasz ogródek po prostu wydzieliliśmy siatką, a to ze względu na zwierzęta, nie chcieliśmy, by kopał w nim nasz pies. Siatkę ogrodniczą kupiliśmy online w sklepie internetowym siatkionline.pl. Ich oferta jest bardzo szeroka, mają wiele różnych siatek do wyboru, są one dobrej jakości i w bardzo dobrych cenach. Siatka od nich świetnie mi się sprawdziła, polecam.

miko
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 45
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by hassie98 Czw Mar 03, 2022 3:07 pm

Przed nami nowy sezon ogródkowy Smile Macie miejsce na grilla?
hassie98
hassie98
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 03/03/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by llo Pon Mar 21, 2022 1:20 pm

My w ogródku nie robiliśmy zbyt wiele, przede wszystkim zrobiliśmy sobie kawałek trawnika i ogródek warzywny. Potrzebne nam mieszkanki trawnikowe, czy nawozy naturalne kupiliśmy ze sklepu internetowego graminas. Oni mają szeroką ofertę, korzystne ceny, opłaca się tam zaopatrzyć. Zakupy przychodzą szybko, jesteśmy zadowoleni z jakości ich produktów.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by dana Pią Kwi 08, 2022 5:41 pm

U mnie na piękny ogród składają się oczywiście kwiaty, ale nie tylko. Kupiłam z firmy Joniec materiały wykończeniowe i to była bardzo dobra decyzja. Ścieżki porobione z kostki łupanej czy rabaty wykończone palisadami, są idealnym wykończeniem i jednocześnie ozdobą.

dana
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 28
Join date : 28/03/2021

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by milka Pon Kwi 25, 2022 6:06 pm

Sporo osób część swojego ogrodu ma wyłożoną kostką brukową, powiem wam, że jest to naprawdę fajne rozwiązanie. https://centrumbruku.pl/kostka-brukowa/libet/ , tutaj możecie sobie zerknąć, gdybyście również byli zainteresowani takim rozwiązaniem. Oferowane przez nich kostki brukowe są naprawdę dobrej jakości, trwałe i solidne, a przede wszystkim dostępne w różnych wzorach oraz kolorach.

milka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 26
Join date : 23/01/2020

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by Xawery Wto Maj 03, 2022 9:56 am

Tak naprawdę samo urządzenia ogrodu jest jak dla mnie pewną przyjemnością i wiem już również jak sam wybór właściwych systemów nawadniania jest istotny. Zresztą nawet niedawno czytałem w https://www.podlane.pl/blog/tanie-nawadnianie-ogrodu-jak-to-zrobic/ jak w ogóle zrobić tanie nawadnianie ogrodu i czy jest to możliwe.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by gleichner.osborne Pon Lip 04, 2022 7:28 am

Gdzie w sieci mogłabym zamówić sadzonki malin i innych owoców?
gleichner.osborne
gleichner.osborne

Liczba postów : 4
Join date : 04/07/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by Mleczko Sob Lip 30, 2022 9:53 am

Podstawą dbania o ogród jest tak naprawdę sprzęt ogrodniczy na przykład od https://www.sklepdaglezja.pl/category/sprzet-ogrodniczy Ważne by mieć wszystko by móc skutecznie i jednocześnie przyjemnie dbać o teren dookoła domu

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by normi Pon Sie 29, 2022 7:36 am

Jeśli chcesz zacząć od wysiania trawnika, to mogę Ci polecić trawę geoGrass, która bardzo dobrze sprawdza się u nas w ogrodzie już 3 sezon. Nawet mimo troszkę słabszego podlewania w tym roku.

normi
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty https://donicezkamienia.com/10-donice-z-kamienia

Pisanie by bartek30 Wto Wrz 06, 2022 9:31 am

małaaa napisał:Fajnie, a czy myślałaś już co dodatkowego wykonasz w swoim ogrodzie? Pytam, bo  w sumie ostatnio widziałam fajne pomysły na oczko wodne. Może warto byłoby pójść w tym kierunku. Na stronie https://wodne-rosliny.pl/zestawy-roslin nawet znajdziesz  piękne
rośliny wodne zestaw.

bartek30

Liczba postów : 2
Join date : 06/09/2022

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by dorothy Pią Paź 28, 2022 11:23 am

a co myslicie o takich doniach https://www.drewno-betonowe.pl/donice-ogrodowe-z-drewna-betonowego/ fajne rustykalne i na pewno nie zbutwieją i nie zniszczą się tak szybko jak drewniane - według mnie sztos!

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 246
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by mayer.lenna Sro Lut 01, 2023 11:48 am

Postanowiłam, że w tym roku w końcu zadbam o swój przydomowy ogródek. Chciałabym zainwestować w jakąś huśtawkę ogrodową, ławkę, a także posadzić kilka nowych roślinek. Już nie mogę się doczekać aż będzie lato i będę mogła się tym zająć! Smile
_____________________________
ławki ogrodowe
mayer.lenna
mayer.lenna

Liczba postów : 1
Join date : 01/02/2023
Age : 26
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by pumper Pią Wrz 29, 2023 6:53 am

Jeśli szukasz nowoczesnego dodatku do swojego ogrodu lub tarasu, od siebie mogę polecić donice ozdobne. Przeglądałem ofertę tej firmy i zaskoczyła mnie ich różnorodność. Według mnie, łączą w sobie elegancję i funkcjonalność.

pumper
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 167
Join date : 23/02/2023

Powrót do góry Go down

Chcę urządzić swój ogródek Empty Re: Chcę urządzić swój ogródek

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach