Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

4 posters

Go down

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać? Empty Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

Pisanie by Uliseska Nie Sie 09, 2015 6:17 pm

Co najlepiej brać na drapanie w gardle i pieczenie?
Nie wiem czy lepiej antybiotyk czy coś łagodniejszego?

Uliseska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 74
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać? Empty Re: Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

Pisanie by KasiaHK Sro Sie 12, 2015 8:45 am

Antybiotyk to wg mnie ostatnia opcja:)
W temacie jak leczyć ból gardła w początkowej fazie przeziebienia to wg mnie najlepsze są jakieś łagodzące tabletki do ssania, no i domowe metody: mleko z miodem i czosnkiem, itp.

I na pewno pomoże.
KasiaHK
KasiaHK
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 29/04/2014

Powrót do góry Go down

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać? Empty Re: Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

Pisanie by Ameba25 Czw Sie 13, 2015 8:18 am

Jeśli to poważna infekcja jamy ustnej, która trwa dobrych kilka dni to antybiotyk najpewniejszy, ale rzeczywiście jeśli to początek przeziębienia, to nie ma co wariowac,
i można spokojnie domowymi metodami:)

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać? Empty Re: Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

Pisanie by slyntt Pon Sie 19, 2019 8:10 am

Jeżeli macie problemy z zatokami lub z przewlekłym kaszlem i męczącym katarem, to może znak, zeby wybrać się do lekarza. Myślę, że specjaliści od otolaryngologia mogą Ci pomóc w Twoim problemie. Zajmują się oni profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób uszu, nosa, krtani, gardła wraz z innymi narządami głowy i szyi

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać? Empty Re: Ból gardła - drapanie i pieczenie - co brać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach