Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fotowoltaika

+34
ważniak
Maruder
pumper
jacekk
kaminskawerka
Jędrzej4
dorothy
Karin
eliza111
KasjuszMag
nina
dont
llo
nitek
Cream
Jerry
czteryduzekaty
Janka23
Kamilos77
oliwia
mruczek
Sara212
Kłaczek25
slyntt
bocian
Mleczko
Lodzia
kacey.marvin
Małgorzata123
daniel36Wilk12
jacko
bella88
szykowna
dougala
38 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Fotowoltaika Empty Fotowoltaika

Pisanie by dougala Pią Lis 13, 2020 8:54 am

Moim zdaniem nie ma co przesadzać dziś i nie pakować się w stare "sprawdzone" rozwiązania. Po to mamy nowoczesność, by zmieniać nasze nawyki, ale także by lepiej dbać o środowisko. Ja na przykład z chęcią powiem, że tutaj https://www.abcsunenergy.pl/ możecie zamówić panele fotowoltaiczne. Sama o nich myślę, bo wierzę, że to może mi dać naprawdę sporo oszczędności.

dougala
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 102
Join date : 08/02/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by szykowna Pią Lis 13, 2020 10:52 pm

A ja po prostu planuje zgłosić się do firmy respect energy. W końce oni specjalizują się w kupowaniu i sprzedaży energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. Z tego co widziałam ich oferta jest skierowana do osób prywatnych, jak i firm. A warunki współpracy są całkiem korzystne.

szykowna
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 30/12/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by bella88 Wto Lut 09, 2021 11:50 am

Ja tam planuje też postawić na fotowoltaikę. Co do firmy- to postawiłam na Kratki Energy https://kratkienergy.com . Czytałam w sieci troszkę na ich temat i faktycznie chyba jest to godna zaufania firma. Myślę, że dzięki nim będę mogła w końcu zmniejszyć rachunki za prąd.

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by jacko Wto Lut 16, 2021 10:34 am

Jeżeli zużycie masz na poziomie, masz dostęp na gruncie albo dachu na panele fotowoltaiczne to nie ma co sie zastanawiac. Tym bardziej ze masz programy dofinansowania jak nie teraz to kiedy? Mysmy z zona zalozyli i obecnie rachunki przez pol. Wiadomo czas - ale zwroci sie. Zakladali nam z https://sunflash.pl mysle ze warto. Na pewno jakosciowo wszyscy polecaja.

jacko

Liczba postów : 1
Join date : 16/02/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by daniel36Wilk12 Wto Kwi 13, 2021 8:33 am

Fotowoltaika to proces, podczas którego pozyskujemy, mówiąc wprost, prąd ze słońca dlatego ja zamówiłem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Firma chlorek w sprayu zainstalowała mi panele na dachu. Jak narzazie odprowadzam nadmiar do elektrowni zobaczymy jak będzie dalej. A jak to u Was wygląda?


Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Sro Sty 12, 2022 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz

daniel36Wilk12
Nowy
Nowy

Liczba postów : 9
Join date : 13/04/2021

https://humanicus.pl/zespol/lek-justyna-maselek/18

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Małgorzata123 Wto Kwi 20, 2021 6:28 pm

Fotowoltaika to jedna z najlepszych istniejących innowacji. Znajomi już posiadają i nie wyobrażają sobie że mogłoby być inaczej. Proponuje zapoznać się z ofertą tej firmy https://inverter.com.pl/ Zmniejszenie rachunków za prąd odczuje się od razu. Po prostu jednymi słowy, warto w to zainwestować i tyle.

Małgorzata123

Liczba postów : 4
Join date : 30/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by kacey.marvin Pon Maj 31, 2021 7:27 am

Ja również uważam, że takie rozwiązanie jest dobre. Niedawno zgłosiłem się do firmy oferującej instalacje fotowoltaiczne http://spolkapgeo.pl/ i jestem rozeznany w sprawie. Dzięki bezpłatnym konsultacjom zyskałem wiele cennych informacji. Budując nowy dom zamierzam postawić na taki system, ponieważ widzę w tym wiele korzyści. Grunt to korzystać ze sprawdzonych i rzetelnych źródeł.
kacey.marvin
kacey.marvin

Liczba postów : 4
Join date : 31/05/2021
Age : 49
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Lodzia Wto Cze 01, 2021 12:38 pm

Dokładnie, masz rację. Ja też chcę się zdecydować na instalacje fotowoltaiczne warszawa , ponieważ uważam, ze to bardzo nowoczesne rozwiązania. W końcu taka inwestycja za jakiś czas się zwróci. Systemy, które oferuje firma Ekotechsun bardzo mnie zainteresowały i najprawdopodobniej właśnie z ich usług skorzystam.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Mleczko Sob Cze 19, 2021 5:32 pm

Fotowoltaika to super sprawa, naprawdę opłacalna i szybko się zwraca. U mnie panele zainstalowali https://passive-instal.pl wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Byłam bardzo zadowolona z ich pracy

Mleczko
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 103
Join date : 15/06/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by bocian Sro Cze 30, 2021 5:59 pm

Tak się składa, ze niedawno razem z mężem zdecydowaliśmy się na tę technologię u siebie w domu. Na początku nie wiedzieliśmy jak dobrać panele i jak będzie z opłacalnością tego rozwiązania. Na szczęście przeglądają internet, udało mi się natrafić na ofertę ecd.pl i to właśnie z ich pomocy skorzystaliśmy.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by slyntt Wto Lip 20, 2021 3:46 pm

Jeżeli interesują was zagadnienia związane z fotowoltaiką i jesteście ciekawi tematów, typu fotowoltaika brak prądu - to koniecznie odwiedźcie stronę Elektromasters.com.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji, a także zamówić usługę montażową waszych paneli słonecznych.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Kłaczek25 Nie Lip 25, 2021 9:56 am

Jeśli chodzi o fotowoltaikę to faktycznie jest to dobre rozwiązanie ale koszt inwestycji nie jest niski więc nie każdy sobie na to pozwoli. Można jednak w inny sposób mieć wpływ na ekologię stosując ofertę na prąd lub gaz z portalu Respect Energy bo ich nośniki energii pochodzą w 100% z odnawialnych źródeł energii. Dzięki nim nie tylko nie degradujesz środowiska ale masz atrakcyjne stawki na prąd i gaz.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Sara212 Wto Lip 27, 2021 7:52 am

Ostatnio postanowiłem zamontować panele fotowoltaiczne. Dość długi czas zajęło mi otrzymanie dotacji. Polecam Wam fotowoltaika warszawa dotacje , w dużym stopniu pomogli mi w otrzymaniu dofinansowania. Świadczą oni także usługę montażu paneli. Z całości prac jestem zadowolony.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1183
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by bocian Wto Sie 03, 2021 11:22 am

Natknąłem się na firmę fotowoltaika dla domu Bydgoszcz zajmująca się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Ofertę kierują do domów, firm i rolnictwa. Tak sobie myślę, że fotowoltaika to całkiem niegłupi pomysł. Na razie nie mam własnego domku jednorodzinnego, lecz jak tylko nadarzy się okazja kupimy i zainstalujemy panele fotowoltaiczne.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by mruczek Sro Sie 11, 2021 10:43 am

Cześć. Słyszałam od kilku osób, że takie rozwiązanie jak fotowoltaika to bardzo dobre rozwiązanie dzięki któremu możemy wiele zaoszczędzić na prądzie i wodzie. Dlatego też sama zaczęłam sprawdzać jak to w ogóle wychodzi cenowo. I tak też udało mi się znaleźć tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-wroclaw/ która to od lat zajmuje się fotowoltaiką. Także koniecznie umówimy się z nimi na wycenę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by oliwia Wto Wrz 07, 2021 9:02 am

Dobrze, że poruszyliście temat fotowoltaiki na tym forum. Korzystając z okazji i tematu napiszę parę słów od siebie. Otóż muszę wam powiedzieć, że sama zainteresowałam się niedawno tym tematem. Tak naprawdę to mój mąż się zainteresował i zaczął mnie namawiać taką instalację u nas w domu. Na początku byłam nieco sceptyczna, bo nie miałam zbyt wielu informacji na temat tej technologii. Jednak ukochany polecił mi zajrzeć pod ten https://www.hewalex.pl/ adres w internecie i trochę poczytać. Tak też właśnie zrobiłam. Dzięki temu dowiedziałam się znacznie więcej o fotowoltaice. Decyzja też została szybko podjęta. Teraz możemy cieszyć się naszą nową domową elektrownią. Jeżeli także myślicie o takim rozwiązaniu u siebie, to polecam zajrzeć i zapoznać się z dostępnymi informacjami już dzisiaj. Warto także wspomnieć, że pod tamtym adresem w sieci można znaleźć specjalny kalkulator, który pomoże wam lepiej zorientować się w temacie. Może już korzystacie z tej technologii u siebie? Jeżeli tak to dajcie znać, jak wam się sprawuje!

oliwia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 03/09/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Kamilos77 Czw Lis 18, 2021 6:01 am

Skoro jesteśmy w temacie, to może powiecie jaką macie moc instalacji fotowoltaicznej ? Podjęliśmy już decyzję, że zakładamy panele, ale właśnie zastanawiamy się jaka moc wystarczy dla zwykłego domu jednorodzinnego. Jak jest u was?

Kamilos77
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 21
Join date : 29/08/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Janka23 Sro Lis 24, 2021 5:49 pm

Jeśli chodzi o prąd i tańsze rachunki to rozwiązaniem będzie oferta na fotowoltaikę z firmy https://www.ekoradcy.pl/co-oferujemy/panele-fotowoltaiczne Nie tylko pomagają dobrać i nadzorować cały proces instalacji ale wiedzą jak uzyskać wsparcie rządowe co znacząco obniża koszt inwestycji. Stajesz się niezależny i nie musisz się obawiać o braki w dostawach prądu oraz podwyżki.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 328
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by czteryduzekaty Pon Lis 29, 2021 8:23 pm

Firm dużo, dużo ofert na rynku. W rodzinnej miejscowości instalacje fotowoltaiczne w Oleśnicy montuje firma od wielu lat i wszyscy jej klienci są bardzo zadowoleni. Dlatego, ja na pewno skorzystam z ich usług.

czteryduzekaty
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 30/12/2020

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by bocian Pon Gru 13, 2021 2:27 pm

Teraz wiele firm oferuje usługi fotowoltaiczne. Ja na przykład skorzystałam z oferty na fotowoltaika Kraków firmy bo jak się okazało, Sun King oferuje najlepsze warunki na terenie małopolski. Zresztą, odwiedźcie ich stronę www i sami się o tym przekonajcie.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 400
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Jerry Sro Gru 15, 2021 4:39 pm

Faktycznie oferta jest bardzo bogata jeśli chodzi o fotowoltaikę, ale nie sądzę aby wszyscy oferowali zadaszenia tarasu z paneli fotowoltaicznych https://pivienergy.pl/oferta/zadaszenie-tarasu-z-paneli-fotowoltaicznych/ To chyba świeża oferta, w sumie w sam raz dla mnie. Od roku kombinowałam jakie zrobić zadaszenie tarasu.

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Cream Wto Lut 22, 2022 7:43 pm

Fotowoltaika to świetna sprawa jest. Można zaoszczędzić i być proeko. Poza tym takie rozwiązanie uwalnia w lecie od rozpalania w piecu na ciepłą wodę, a więc nie trujemy siebie przy okazji bez potrzeby. U mnie akurat zakładała ją firma Elektryka & Automatyka Alfa Mariusz Kutzmann z Ponieca https://alfakutzmann.pl/fotowoltaika Wszystko zrobione perfekto. Zadbali, aby nie uszkodzić dachu przy montażu, i wszystko zrobili błyskawicznie w umówionym terminie. Szczerze polecam.

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by nitek Pon Mar 07, 2022 7:58 pm

Obecnie to chyba coś co warto rozważyć, bo można sobie w znaczący sposób zmniejszyć rachunki, co też ma pozytywne odbicie w ekologicznej energetyce. Sam mam małą działkę, ale firma polenergia fotowoltaika https://www.polenergia.pl/ zainstalowała panele na dachu wiaty na auto, bo ta jest idealnie skierowana pod słońce.

nitek
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 27/02/2022

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by llo Pon Mar 21, 2022 12:26 pm

My zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy IdomQ z Ostrołęki. Oni mają szeroki zakres usług, bardzo dobre ceny, no i inwestycjami tego typu zajmują się kompleksowo. Ta firma nam całą instalację zaprojektowała, następnie ją wykonała, uruchomiła i zajmuje się także jej konserwacją. Mają atrakcyjne ceny, zdecydowanie wam ich polecam, jesteśmy zadowoleni z jakości ich usług.

llo
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 42
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by dont Pią Kwi 08, 2022 12:11 pm

Również zdecydowaliśmy się na instalację fotowoltaiczną. Zmontowano nam ją i podłączoną jeszcze w 2020 roku, więc już trochę ją mamy. Jesteś zadowoleni z tego, jak ona działa. Jej zaprojektowaniem i całą resztą, czyli zamontowaniem i uruchomieniem, zajęła się u nas firma Passive Energy z miejscowości Lipie. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, my jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracowali. Mogę ich szczerze polecić.

dont
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 57
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika Empty Re: Fotowoltaika

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach