Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu

+24
KasjuszMag
włóczykijska
slyntt
pogodny
wikitrocha14
Maruder
Concept
okim
dorothy
Andzia
Janka23
kwalker
Anulaa21
bocian
ahmad.brekke
Lidka
Sara212
Piter
destin28
Karin
magdaa
Radzioo
dougala
starucha71
28 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by slyntt Nie Kwi 30, 2023 11:02 am

Nie ukrywam, że sama ostatnio zastanawiałam się, jakie balustrady aluminiowe byłyby najlepszym wyborem do mojego mieszkania. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili rozważyła ofertę na stronie firmy https://lumon.com/pl/klient/produkty-i-rozwiazania/balustrady-aluminiowe-lumon jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie opinie

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by włóczykijska Czw Cze 22, 2023 10:42 am

Warto się rozeznać jakie zamki do drzwi są dobre i odpowiednio zabezpieczają naszą nieruchomość, taki ranking jest na blogu najlepsze otwieranie

włóczykijska
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 16
Join date : 31/05/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by bocian Sob Cze 24, 2023 6:41 am

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie wyróżniamy profile aluminiowe oraz jakie jest ich zastosowanie podczas budowy bądź remontu, to zajrzyj na stronę https://e-armet.pl/blog/profile-aluminiowe-rodzaje-zastosowanie Tutaj masz wszystko bardzo dokładnie opisane.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 397
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sara212 Pon Cze 26, 2023 8:20 pm

Chciałbym Wam polecić stronę https://allfire.pl/kategoria/drzwi-przeciwpozarowe/ , na której znajdziecie ofertę firmy Allfire, która świadczy usługi z zakresu systemów przeciwpożarowych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1157
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by KasjuszMag Sro Lip 12, 2023 8:49 am

Drabina magazynowa to niezbędne narzędzie w miejscach, gdzie potrzebny jest dostęp do półek, regałów czy towarów umieszczonych na wysokościach. Wykonana z wytrzymałych materiałów, takich jak stal lub aluminium, zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Drabina magazynowa jest łatwa do przenoszenia i składowania dzięki swojej lekkości i składanej konstrukcji. Wyposażona w wygodne stopnie i uchwyty, umożliwia pracownikom swobodne poruszanie się i manipulację towarem na różnych poziomach. To niezastąpione narzędzie dla personelu magazynowego i logistycznego, które usprawnia pracę i zwiększa wydajność.


KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Seniorita Czw Lip 27, 2023 5:27 pm

Zastanawiam się, czy ktoś z Was już zdecydował się na zabudowę tarasu? Chciałbym poznać Wasze opinie i pomysły na ten temat. Wydaje mi się, że zadaszony taras to fantastyczny sposób na wykorzystanie przestrzeni na zewnątrz przez cały rok. Czy moglibyście polecić mi jakieś firmy w Warszawie, które zajmują się usługami zabudowa balkonu Warszawa ?
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 89
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by silver96 Nie Lip 30, 2023 5:48 pm

Czy budowa domu czy remont starego wiąże się z dużym nakładem finansowym i ogromem prac. Ja właśnie natknąłem się na ofertę: https://michtop.pl/oferta/iniekcja-cisnieniowa/ . Jako, że remontuję dom, taka iniekcja ciśnieniowa mi się przyda. Firma specjalizuje się także w obróbce betonu, która na pewno przyda się podczas budowy, a dzięki odpowiednim narzędziom prace wykonają precyzyjnie.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 77
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by olendzka Wto Sie 29, 2023 10:39 am

jak widać ciekawych rozwiązań nie brakuje Smile ale może pogadajmy też o firmach, które zajmują się biudową takich domów jednorodzinnych ? kogo z Warszawy możecie śmiało polecić ? Zalezy mi na tym by nie musieć samodzielnie sprawdzać postępów prac, mieszkamy obecnie za granicą i byłoby to trudne ;/ czytałam ostatnio o https://espiroinvestment.pl/, budował ktoś już z nimi ?

olendzka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 28/06/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Justyna Pon Lut 26, 2024 5:26 pm

Trzeba mieć na uwadze również różne sprzęty, materiały i mogą również przydać się przyczepy budowlane , które znajdziecie u firmy RCM w doskonałej jakości. W szczególności warto zwrócić uwagę na te przyczepy, ponieważ one mogą usprawnić wam wiele prac, czy też mogą wam przewieźć najróżniejsze maszyny, elementy.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 177
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach