Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reklama dla małej firmy

+57
silver96
Justyna
ważniak
madzia2
Maruder
ritchie.madge
Dorik77
kotek
joanna
eileen.hackett
madmax
lucio.kulas
Bronek
sywi
sofia11
Lidka
Niccola
miskia13622
bocian
littel.alek
lukaszm87
walker.elisabeth
blanda.joanne
marianne90
cyost
earnestine.hudson
Janka23
ida90
batz.haskell
Jerry
Sara212
schimmel.johnson
clementina59
ova.kulas
bailey.alexys
audie56
kirlin.nicholaus
romaguera.ariane
magdaa
Kłaczek25
Mleczko
gurka
solon.buckridge
malwinap
Kamil5487
Aktuuska
adam142
rromaguera
aniya.ferry
mfahey
truskaweczka
mruczek
Olifka
szykowna
kasia17
Anulaa21
Ester89
61 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Lidka Nie Kwi 17, 2022 8:01 pm

A jak stoicie z pracownikami? Będziecie może kogoś szukać do swojej firmy? Teraz na pewno dużo możliwości dają osoby z Ukrainy. Można więc kierować oferty pracy dla uchodźcó z Ukrainy, na pewno znajdzie się dużo chętnych osób do pracy.

Lidka
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 87
Join date : 07/07/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by sofia11 Nie Maj 08, 2022 4:17 pm

Reklamę w internecie najlepiej zlecić tej firmie https://inbmarketing.pl Ja korzystam z jej usług od dawna i szczerze jestem bardzo zadowolona. Uważam, że lepiej nie mogłam trafić. INB Marketing zajmuje się również tworzeniem stron www oraz logotypów.

sofia11
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 51
Join date : 31/03/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Janka23 Pon Maj 30, 2022 4:01 pm

Jeżeli chodzi o reklamę dla małej firmy to postaw na ofertę tej agencji https://tworzenieprezentacji.pl/kontakt/ która stworzy ci prezentację. Takie coś przyda się na targi czy konferencje lub żeby szybko przedstawić profil działalności firmy. Z nimi przyciągniesz uwagę kontrahentów a sama prezentacja to nie jest spory wydatek.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Sara212 Sro Cze 01, 2022 1:31 pm

Korzystając z usług specjalistów zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem kampanii reklamowych, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie https://www.znajdzreklame.pl/blogmarketing/czym-jest-programmatic-i-dlaczego-warto-realizowac-kampanie-marketingowe-w-tym-modelu/ .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by sywi Pią Cze 03, 2022 4:24 pm

Poza reklamą w sieci warto także zadbać o monitoring opinii w internecie jest to kluczowy element. Jakiś czas temu o tej tematyce także dużo dowiedziałem się od znajomego, który dużej korzysta z tej oferty.

sywi
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Jerry Nie Lip 24, 2022 10:46 am

Nie sądziłam, że tak dużą wagę powinno się przywiązywać do papieru firmowego https://www.drukarniaonline.pl/page/papier-firmowy---jak-zrobic-dobry-projekt a przecież i tutaj powinien być wykonany dobry jego projekt. W artykule Drukarni Online wszystko jest opisane, co powinien zawierać dobry wzór, jak zadbać o estetykę, czy jaki papier spośród istniejących na rynku wybrać? Przeczytacie tu także o zaletach dobrze zrobionego papieru firmowego. Pamiętajcie żeby przed wydrukiem sprawdzić kilka razy i przez kilka osób dane adresowe, co wydrukowane nie da się już wymazać gumką Wink

Jerry
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 110
Join date : 31/08/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Kłaczek25 Pią Sie 05, 2022 12:48 pm

Jeśli chodzi o małe firmy to nie mają one dużych budżetów i muszą szukać innych rozwiązań. Myślę że doskonale sprawdzą się ładne notesy na spirali wykonane z dobrej jakości materiałów i dodatkami. Wszystko to powinno być z logiem firmy i takie prezenciki zdają egzamin. Przekonaj się i wdroż u siebie w firmie.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Sara212 Sob Sie 20, 2022 8:48 am

W moim przypadku od wielu lat pracuje w branży SEO i zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest stały rozwój i nauka seo . Dlatego zdecydowałem się skorzystać z nowoczesnego kursu, który polecił mi mój dobry znajomy.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Bronek Pon Lis 14, 2022 4:24 pm

Najlepiej zacząć od projektu logo i materiałów reklamowych. Mogą to być ulotki, wizytówki, banery i plakaty. Jeśli chcemy być bardziej obecni w internecie to warto pomyśleć o stronie internetowej lub sklepie internetowym, jeśli zamierzamy coś sprzedawać.

Bronek

Liczba postów : 4
Join date : 14/11/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by lucio.kulas Pon Lis 14, 2022 5:33 pm

Nie znam się na reklamie.
lucio.kulas
lucio.kulas

Liczba postów : 4
Join date : 14/11/2022
Age : 34
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by madmax Czw Lis 24, 2022 4:30 pm

W obecnych czasach, kiedy część życia przelatuje nam przez social media, właśnie tam powinno się umieszczać reklamę firmy. Można chociażby kupić obserwacje na Instagramie https://szybkielajki.pl/produkt/obserwacje-na-instagramie/ To jedno z rozwiązań, ale patrząc na opis usługi, wydaje się być skuteczne i przede wszystkim łatwe w wykonaniu.
madmax
madmax
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 61
Join date : 01/09/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by bocian Pią Lis 25, 2022 8:14 am

Myślę, że pod uwagę warto wziąć prowadzenie konta na Instagramie. W ten sposób na pewno dotrzecie do szerszego grona odbiorców. Pamiętajcie jednak o ciekawych opisach pod zdjęciami. Na stronie https://fejmowo.pl/fajne-opisy-na-instagrama-pomysly/ przeczytacie znacznie więcej na ten temat.

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by eileen.hackett Pią Lis 25, 2022 2:41 pm

Najlepsza jest reklama w internecie!
eileen.hackett
eileen.hackett

Liczba postów : 4
Join date : 25/11/2022
Age : 32
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by joanna Pią Gru 16, 2022 4:26 pm

Natomiast mnie interesuje wydruk naklejek na folii i tak zastanawia mnie czy czasami w tym zakresie nie zgłosić się do firmy LR Print Solutions ? Czy ktoś z was ma może doświadczenie jakieś z nimi? Czy warto się do nich zgłosić? Pytam, ponieważ chciałabym się upewnić, że zyskam wyrób naprawdę dobrej jakości.


joanna
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 52
Join date : 09/08/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by kotek Pon Gru 19, 2022 10:34 am

Wiesz co, moim zdaniem warto również zainteresować się w wolnej chwili ofertą na stronie firmy hulaevents.pl. Wiem że mają oni są w stanie przeprowadzić akcje samplingowe i nie tylko, więc jeżeli potrzebujecie tego typu rozwiązań, to oni na pewno będą mogli się tym zająć

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Dorik77 Wto Lut 14, 2023 6:06 pm

Według mnie jeżeli przede wszystkim chcielibyście skutecznie zadbać o skuteczny marketing internetowy to warto rozpocząć od odpowiednich działań SEO, które przyniosą oczekiwane efekty budowy pozycji w przeglądarce internetowej na kluczowych frazach na których chcielibyście zaistnieć w Internecie. Dlatego jeżeli interesują Was wizytówki nap seo to warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie miejsca i co najważniejsze przyniosą one zadowalające efekty w długim terminie poprawiając naszą widoczność w internecie.

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by ritchie.madge Pon Lut 20, 2023 3:13 pm

Może jakaś firma ci w tym pomoże?
ritchie.madge
ritchie.madge

Liczba postów : 4
Join date : 20/02/2023

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Maruder Pon Mar 20, 2023 10:21 am

Oczywiście sama reklama jest zawsze ważna i aj jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważnym jest to aby wiedzieć w jakim sklepie znajdziemy tekstylia z nadrukiem. W sumie ja przede wszystkim skupiam się na sklepie https://mediadesign.pl/tekstylia i wiem, że te produkty są bardzo wysokiej jakości.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Sara212 Pią Kwi 14, 2023 10:22 am

Jeżeli jesteście zainteresowani wyborem reklamy dla promocji swojego biznesu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie http://www.ezotic.pl/wspolpraca-z-influencerem-czy-warto/ , gdzie znajdziecie liczne porady na temat współpracy z influencerem. Sam zdecydowałem się na taka opcję i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by madzia2 Pią Kwi 14, 2023 10:38 am

Moim zdaniem, jeśli chcesz wiedzieć, jak działa zastrzeżenie znaków towarowych, najlepiej byłoby skontaktować się z kimś, kto zna się na tym temacie. Z tego co widziałem, to firma https://onetrend.pl/zastrzezenie-znaku-towarowego/ ma dostępne porady ekspertów, więc może warto się do nich zwrócić. Myślę, że nie pożałujecie.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by ważniak Sro Kwi 19, 2023 4:33 pm

Wraz z żoną mamy hodowlę kotów Maine Coon. Wiadomo, że trzeba gdzieś się z nimi pokazać, a chyba najlepsze miejsce to social media. Na Facebooku już działamy, ale teraz chyba czas na TikTok, a tutaj to szczególnie nie wiem, o co dokładnie chodzi. Chciałem zapytać, czy wiecie może jak działają TikTok wyświetlenia? Widziałem coś takiego tutaj https://instalajki.pl/produkt/wyswietlenia-na-tiktok/ i zastanawiam się, czy skorzystać.

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 118
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Justyna Pią Cze 16, 2023 4:12 pm

Jeżeli chcecie zamówić dla siebie najróżniejsze wydruki opole reklamowe, to możecie się zgłosić do firmy LR Print Solutions. Słyszałam, że wykonują naprawdę dobrą robotę i całkiem szybko realizują zamówienia. Także super... Dodam, że ceny też nie mają jakoś wygórowane.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by silver96 Wto Lip 18, 2023 7:05 pm

Jeśli chodzi o reklamę, to najlepiej zlecić ją doświadczonej firmie. Też właśnie rozglądam się za firmą, która by zajęła się reklamą mojej firmy i strony. Pod adresem: https://manley.pl/pozycjonowanie-stron jest oferta, która od razu mnie zainteresowała. Firma ma już dużo doświadczenia i wiedzy, więc zajmie się wszystkim jak należy, a w efekcie reklama ta będzie skuteczna.

silver96
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Karin Pon Sie 07, 2023 12:05 pm

Jeśli chcecie, żeby firma zyskała nowych klientów, to nie tylko reklama się przyda. Warto też postawić na profesjonalny projekt strony, bo to ma wpływ na promocję. Ciekawe projekty ma firma Internetowe strony www. Są rzetelni i pomysłowi. Mogą też podjechać do klienta na konsultacje. Do każdego zadania podchodzą indywidualnie i już na samym początku podają koszt strony internetowej.

Karin
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 164
Join date : 21/01/2021

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by kotek Czw Sie 17, 2023 5:59 pm

Smile)))))))))))

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Reklama dla małej firmy - Page 3 Empty Re: Reklama dla małej firmy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach