Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdrowie jest najważniejsze

+87
abraham.schoen
Arowana14
fcole
bako
Wariux
ważniak
wbeszu
Maruder
Jędrzej4
zboncak.selena
hschmittt
miskia13622
Mleczko
fatima83
kotek
IngaIguana
balistreri.noemie
emmanuel50
melyssa.schmitt
susie.bradtke
dhermann
rollo
gerlach.marianne
hschamberger
Nora92
Kajtek33
KasjuszMag
madzia2
malwinap
letitialarkin
dorothy
pawel87
Mixon
sofia11
wladek
zuzannaa
sywi
miko
madmax
Andzia
elinore.lowe
ignacy
czteryduzekaty
reinhold.upton
bradford.vonrueden
Bruno
Oswald
gurka
maymie.grady
iga22
hailee.romaguera
dougala
kchamplin
Jerry
slyntt
Kamilos77
earnestine.hudson
gottlieb.mallie
johns.ludie
Janka23
jacekk
wlakin
oliwia
Lidka
emile.daugherty
aaron.kshlerin
mckenzie.orie
leonardo.bechtelar
makenna.zulauf
Kłaczek25
Lodzia
Maria1990
bocian
vkshlerin
Sara212
melody.considine
beauty00
zula
Aktuuska
cruz04
szykowna
Anulaa21
Olifka
Mindi
truskaweczka
mruczek
Marzena21
91 posters

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by miskia13622 Sro Sty 25, 2023 1:44 pm

Dokładnie tak, zdrowie jest najważniejsze. Aby lepiej zadbać o dobre samopoczucie najlepiej zmienić swoją aktualną dietę. Najprostszy sposób to skorzystanie z cateringu dietetycznego w Rzeszowie np. https://www.dietering.com/miasto/rzeszow/. Smaczne i zdrowe jedzenie prosto pod drzwi.

miskia13622
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 26
Join date : 18/08/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by zula Sro Sty 25, 2023 1:47 pm

<a href="https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/">Anchor text</a>

zula
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 31
Join date : 29/03/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by hschmittt Czw Sty 26, 2023 12:28 pm

W tym roku muszę bardziej o siebie zadbać i udać się przede wszystkim na odpowiednie badania.
hschmittt
hschmittt

Liczba postów : 4
Join date : 26/01/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by zboncak.selena Czw Sty 26, 2023 3:15 pm

Chciałabym zadbać jakoś o swoje zdrowie...
zboncak.selena
zboncak.selena

Liczba postów : 4
Join date : 26/01/2023
Age : 26
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by madzia2 Czw Lut 02, 2023 11:26 am

Jak już mowa o zdrowiu, to jeżeli zastanawiacie się jak zniwelować rozejście mięśnia prostego brzucha w ciąży,  zaproponuję zerknąć w wolnej chwili na stronę portalu niezbednikmlodejmamy.pl.  Można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani. Od siebie dodam tylko tyle, że ważna jest również konsultacja z fizjoterapeutą, który z pewnością wam w tym pomoże

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by kotek Czw Lut 02, 2023 1:41 pm

Jeżeli macie problem ze stawami zgodzę się z tym, że zdrowie jest najważniejsze, więc jeżeli odczuwacie jakieś dolegliwości bólowe, to może warto byłoby to skonsultować ze specjalistą. Mnie ostatnio potrzebny był Ortopeda dziecięcy Warszawa I kolega doradził mi, żebym w tej sprawie zgłosiła się do enel.pl. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek się tam leczyliście

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Jędrzej4 Pią Lut 03, 2023 4:49 pm

Na pewno warto dobrze się zastanowić, co byłoby dla Was najbardziej odpowiednie. Ja czytałem sporo na temat różnego rodzaju rodzaju leków i nie wiem, na co najbardziej warto stawiać. Na stronie https://www.granice.pl/news/lekarz-wypisal-ci-e-recepte-dowiedz-sie-gdzie-sprawdzic-jakie-leki-sie-na-niej-znajduja-i-jak-je-zazywac/19213 są informacje na temat leków na recepte. W sumie chyba najlepiej skonsultować to wszystko z lekarzem.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Kłaczek25 Nie Lut 05, 2023 6:46 pm

Owszem zdrowie jest ważne i trzeba o nie dbać zwłaszcza w obecnym okresie i wszystko łatwo zamówisz w tej internetowej aptece https://www.e-zikoapteka.pl/ jeśli potrzebne są leki, witaminy czy suplementy. Mają nie tylko niskie ceny ale także duży wybór i sprawdzone produkty. Oni na pewno zapewnią ci to co najlepsze.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by slyntt Pią Lut 10, 2023 11:24 am

Jeżeli mogłabym dodać coś od siebie, to myślę, że warto również zwrócić uwagę na suplementy, które są dostępne na rynku. Ostatnio znajoma wspominała mi o produkcie jakim jest Neoglandyna i muszę przyznać, że jego skład jest naprawdę intrygujący.  Dajcie znać, co wy na jego temat uważacie

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Sara212 Czw Lut 16, 2023 5:35 pm

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę profesjonalnego podologa we Wrocławiu, który w swojej ofercie posiada szereg badań i wkładki formthotics warszawa . Wszelkie informacje o ofercie tego centrum medycznego oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Janka23 Wto Mar 21, 2023 3:13 pm

Zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać ale jeśli będziesz mieć problemy to odwiedź ten szpital https://szpitalmazovia.pl/ który specjalizuje się w urologii i ginekologii. Zapewnią ci najlepszą opiekę i dają dostęp do świetnych specjalistów. Idealne miejsce dla chorób potrzebujących leczenia.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Maruder Pon Maj 08, 2023 5:25 pm

Także się z tym zgodzę, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także bardzo istotną opcją jest to aby mieć wiedzę gdzie każdy z nas bez problemów znajdzie tych najlepszych lekarzy. Z tego co mi udało się ustalić to znakomitą prywatną opiekę medyczną zawsze mamy poprzez https://zdrowie.pzu.pl/ i jak najbardziej są to bardzo ważne kwestie.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 654
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by wbeszu Nie Maj 21, 2023 1:36 pm

Witajcie! Dzisiaj mam planowaną wizytę u lekarza, jednak podejrzewam u siebie obecność szkarlatyny. Od dwóch dni odczuwam ból gardła, mam silne bóle głowy, dreszcze, a na dodatek pojawiła się dziwna wysypka. Czy na tym forum znajdują się osoby, które miały do czynienia z tym schorzeniem? Jak długo trwało Wasze zdrowienie? Bardzo chciałbym dowiedzieć się, ile czasu potrzebowaliście, aby wrócić do pełnej sprawności po przebyciu szkarlatyny. Czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie? Tymczasem, przeglądając ciekawy artykuł na ten temat, natknąłem się na wartościowe informacje dotyczące szkarlatyny. Jeśli jesteście zainteresowani, oto link do tego artykułu: https://www.allecco.pl/artykuly/szkarlatyna-plonica-objawy-i-przyczyny-jak-leczyc-szkarlatyne.html Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi i podzielenie się Waszymi doświadczeniami. Wasze wskazówki będą dla mnie niezwykle cenne.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by wbeszu Pon Cze 26, 2023 9:10 pm

Artykuł na stronie https://mothersprotect.com/blogs/blog/jak-dlugo-stosowac-ashwagandhe to niezwykle wartościowe źródło informacji dla wszystkich zainteresowanych ziołowymi suplementami. Dowiedz się, jak długo można stosować ashwagandhę, popularne zioło o właściwościach adaptogennych. Autor omawia różne czynniki, takie jak cel stosowania, indywidualne potrzeby organizmu, które należy wziąć pod uwagę przy ustalaniu odpowiedniego czasu stosowania ashwagandhy.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Sara212 Wto Lip 04, 2023 2:16 pm

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://zdroweruchy.pl , na której znajdziecie najróżniejsze artykuły na temat zdrowia, sportu i rekreacji. Czy wiecie jak grać lepiej w golfa?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by ważniak Sro Lip 12, 2023 3:53 pm

O moje zdrowie często dbają farmaceuci z okolicznych aptek, wiele razy zdarzyło mi się, że nie miałam dostępu do specjalisty i właśnie oni pomogli mi w trudnej sytuacji. Mam do nich zaufanie, nie mam żadnych obaw, albowiem wiem, że mają potrzebną wiedzę, by na szybko mi pomóc. Widziałam kiedyś taki portal https://www.e-epe.pl/. Konkretnie jest to portal dla farmaceutów, gdzie mają możliwość się dokształcać, ale także skorzystać z rozrywki (każdy musi kiedyś odpocząć). Czy też uważacie, tak jak ja, że farmaceuci bardzo korzystają na takich stworzonych dla nich stronach?

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 119
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Wariux Sob Lip 15, 2023 9:40 pm

Suplementacja i opinie farmaceutów są oczywiscie bardzo ważne, ale nic nie zastąpi jednak opinii fachowców. Warto zadbać w pierwszej kolejności o zdrowe nawyki oparte na zbilansowanych, odżywczych posiłków. Dieta powinna byc roznorodna i dostarczać organizmowi wszystko czego potrzebuje, zeby mógł sie regenerowac. W tym szpitalu https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ bariatrzy opracowuja specjalistyczne plany, pozwalające pacjentom chudnąć i jednoczesnie zachowac zdrowie

Wariux
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 36
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by wbeszu Sro Lip 26, 2023 9:23 pm

Ostatnio odkryłem składnik, który zwie się luteina. Odkryłem szereg jej zastosowań. Krótko opiszę, ale większą dawkę wiedzy zostawiam wam tu: https://auraherbals.pl/leksykon/luteina/ Zdobyła ona pozytywne opinie za swoje liczne korzyści dla zdrowia oczu i skóry. Suplementacja luteiną może wspomóc widzenie, zapewnić ochronę przed działaniem promieni UV, a także wpłynąć pozytywnie na kondycję skóry. Dzięki jej właściwościom antyoksydacyjnym, luteina stanowi wartościowy dodatek do diety, który może korzystnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie.

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 283
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by bocian Wto Sie 01, 2023 12:49 pm

Zdarza się, że migdałki są przerośnięte, więc osiągają wielkość znacznie ponad przeciętną, stając się przeszkodą w gardle. Mogą utrudniać przełykanie czy nawet oddychanie przez nos. Dlatego zalecana jest wtedy operacja usunięcia migdałków Orientujecie się, gdzie taką operację najlepiej wykonać?

bocian
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 404
Join date : 04/03/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by bako Pon Sie 14, 2023 7:58 pm

Utrzymanie dobrego stanu zdrowia jest niezbędne do prowadzenia długiego i szczęśliwego życia. Nie zawsze możemy być pewni, kiedy coś jest nie tak z naszym zdrowiem, ale kiedy tak się dzieje, ważne jest, aby działać szybko i zasięgnąć porady lekarza np. z https://carolina.pl/. Znajomość oznak problemów zdrowotnych i świadomość własnego ciała może pomóc wcześnie zidentyfikować problemy i zapobiec ich poważniejszemu rozwojowi

bako
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 96
Join date : 30/06/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by fcole Wto Sie 15, 2023 1:42 pm

W jaki sposób dbacie o zdrowie?
fcole
fcole

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Sara212 Wto Sie 15, 2023 4:15 pm

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas na wolnym powietrzu, to polecam Wam sprawdzić ofertę siłowni zewnętrznych od FitPark - https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html .

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Arowana14 Sob Wrz 02, 2023 3:41 pm

Zbliża się jesień i zima więc warto zastanowić się nad naszym poziomiem witaminy D3, zbadać go. Możliwe że będzie potrzebna suplementacja lub dieta bardziej bogata w witaminę D3. Witamina d3 w oleju lnianym, w tłustych morskich rybach, wątrobie czy produktach mlecznych. eśli nie masz wystarczająco dużo ekspozycji na słońce lub nie jesteś w stanie uzyskać wystarczających ilości witaminy D3 z diety, lekarz może zalecić suplementację.

Arowana14
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 37
Join date : 30/07/2023

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by KasjuszMag Czw Wrz 07, 2023 9:21 am

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne, które ma za zadanie dostarczać pacjentom czysty tlen w przypadku niedoboru tego gazu w organizmie. Działa poprzez pobieranie powietrza z otoczenia, a następnie usuwanie z niego innych gazów, pozostawiając jedynie tlen. To niezwykle ważne urządzenie dla osób z chorobami układu oddechowego, takimi jak POChP czy niewydolność oddechowa.


KasjuszMag
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 172
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by dorothy Wto Wrz 19, 2023 2:01 pm

Jeśli zmagasz się z problemami związanymi z układem żylnym, polecam zapoznać się z kompresjoterapią w Klinice Flebologii. To metoda, która poprzez specjalne wyroby elastyczne wspomaga prawidłowe krążenie żylne. Warto zwrócić uwagę na ich podejście, gdzie każdy wyrób kompresyjny jest dokładnie dobrany do potrzeb pacjenta: https://klinikaflebologii.pl/zakres-uslug/kompresjoterapia

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Zdrowie jest najważniejsze - Page 6 Empty Re: Zdrowie jest najważniejsze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach