Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fotografia ślubna

4 posters

Go down

Fotografia ślubna Empty Fotografia ślubna

Pisanie by beauty00 Czw Sie 27, 2020 11:27 am

Interesuje mnie, jaka fotografia ślubna kraków jest dziś przez was polecana. Chodzi o naprawdę dużą uroczystość, 150 osób za 2 lata. I nie chcemy, by komuś coś umknęło. Może trzeba przede wszystkim wynająć dwóch fotografów? A może coś się uda z kimś konkretnym? Fajnie by było, to na pewno. Dajcie znać, co tam dla mnie macie, co wiecie.

beauty00
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 47
Join date : 24/01/2020

Powrót do góry Go down

Fotografia ślubna Empty Re: Fotografia ślubna

Pisanie by lenka93 Pią Lut 19, 2021 7:23 pm

Zdecydowanie mogę polecić  fotograf ślubny Kraków Dawid Mitoraj, najlepszy, cena/jakość rewelacja. Warto też zapoznać się z jego ofertą ślubną, jest bardzo atrakcyjna. Na dodatek Kraków jest bardzo związany z Mitorajem.

lenka93

Liczba postów : 2
Join date : 19/02/2021

Powrót do góry Go down

Fotografia ślubna Empty Re: Fotografia ślubna

Pisanie by Aktuuska Wto Lut 22, 2022 7:31 am

Dobre zdjęcie to oczywiście sztuka, nie każdy będzie w stanie je wykonać. No ale tu trzeba zacząć od podstaw, czyli od porządnego aparatu fotograficznego, bez takiego sprzętu nie ma mowy o dobrym zdjęciu. Może tak aparaty nikon was zainteresują? Z tych będziecie zadowoleni.

Aktuuska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 12/01/2021

Powrót do góry Go down

Fotografia ślubna Empty Re: Fotografia ślubna

Pisanie by Sara212 Czw Wrz 28, 2023 12:21 pm

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://beafoto.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z produktami fotograficznymi, dronami, lornetkami i optyką myśliwską.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1178
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Fotografia ślubna Empty Re: Fotografia ślubna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach