Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

życie w dobie epidemii

5 posters

Go down

życie w dobie epidemii Empty życie w dobie epidemii

Pisanie by mruczek Sob Maj 09, 2020 12:46 pm

Tak jak w temacie jak radzicie sobie w tej sytuacji w której obecnie się znajdujemy? Bo zapewne czeka nas długo taka sytuacja dlatego też musimy chodzić w maseczkach ochronnych. I tak ja swoje maseczki zamówiłam z tej strony https://www.taniomania.pl/t/maseczki-ochronne-jednorazowe bo jednak wolę takie maseczki jednorazowe niż wielokrotnego użytku. A Wy macie swój zapas maseczek?

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

życie w dobie epidemii Empty Re: życie w dobie epidemii

Pisanie by magdaa Czw Paź 29, 2020 1:25 pm

W sumie to ja myślę o tym, żeby się szkolić się online. Bo do tego zmusiła nas właśnie codzienność. I mam tutaj https://pccpoland.pl/praca bardzo fajne szkolenia, ale i możliwość dodatkowego zarobku w postaci telemarketingu. Wydaje mi się, że to może być moja przyszłość.

magdaa
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 78
Join date : 28/11/2019

Powrót do góry Go down

życie w dobie epidemii Empty Re: życie w dobie epidemii

Pisanie by truskaweczka Sob Gru 26, 2020 4:15 pm

Zapewne nie jest to całkowicie łatwe życie w takiej dobie epidemii lecz każdy stara się sobie jakoś z tym radzić. Najgorzej jeśli dopadnie nas jakaś choroba i nie możemy dostać się do lekarza. Dlatego też bardzo często szukamy informacji w internecie. Ja także szukałam czegoś na temat szyszynka aby dowiedzieć się id czego tak na prawdę jest ten konkretny narząd.

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

życie w dobie epidemii Empty Re: życie w dobie epidemii

Pisanie by verlie.heathcote Pon Mar 15, 2021 2:30 pm

Na samym początku pandemii od razu zaczęłam się zastanawiać nad odpowiednim ubezpieczeniem i padło na https://gsmonline.pl/artykuly/tmobile-ubezpieczenie-czy-warto-opinie-zakres-ceny. Polisa na życie stanowi również zabezpieczenie zobowiązań finansowych, na które zdecydował się ubezpieczony. Może to być na przykład kredyt hipoteczny czy gotówkowy. Załóżmy, że miesięczne wynagrodzenie, które otrzymywał przed śmiercią, stanowiło część regulowanej raty. Po jego śmierci, całkowitą kwotę miesięcznej raty, musi spłacać żona.

verlie.heathcote

Liczba postów : 4
Join date : 15/03/2021
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

życie w dobie epidemii Empty Re: życie w dobie epidemii

Pisanie by kerluke.itzel Sro Mar 31, 2021 8:27 am

Niestety, ma to miejsce już tak długi czas, że nie zostało nic innego jak przyzwyczaić się do tego.
kerluke.itzel
kerluke.itzel
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 31/03/2021
Age : 37
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

życie w dobie epidemii Empty Re: życie w dobie epidemii

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach