Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

magiczna klinika opinie

4 posters

Go down

magiczna klinika opinie Empty magiczna klinika opinie

Pisanie by mira45 Nie Cze 16, 2019 7:40 pm

Znacie Magiczną Klinikę? Chciałabym sobie powiększyć usta i szukam dobrego i sprawdzonego miejsca na ten zabieg. U nich cena kusi bardzo, jakieś opinie?

mira45

Liczba postów : 5
Join date : 16/06/2019

Powrót do góry Go down

magiczna klinika opinie Empty Re: magiczna klinika opinie

Pisanie by slyntt Wto Cze 25, 2019 8:55 am

Ja niedawno trafiłam na taką ofertę : https://klinikamlodosci.com/zabieg/powiekszanie-ust/ może też Cię zainteresuje. Słyszałam o tej klinice same dobre rzeczy, więc myślę, że można jej zaufać. Zawsze możesz wybrać się na konsultacje, a nawet jest to wskazane i omówić wszelkie niejasności. Na stronie kliniki również znajdziecie wiele informacji na temat samego zabiegu, więc warto tam zajrzeć.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

magiczna klinika opinie Empty Re: magiczna klinika opinie

Pisanie by ivoj Sro Lip 17, 2019 7:45 pm

ja usta powiekszalam w Krakowie, znajoma polecila mi klinike Dermed, maja naprawde fajnych specjalistow, doswiadczonych, indywidualne podejscie do klienta Wink mla atmosfera podczas zabiegu no i super efekt Smile

ivoj
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 30/06/2019

Powrót do góry Go down

magiczna klinika opinie Empty Re: magiczna klinika opinie

Pisanie by mruczek Pon Wrz 14, 2020 7:15 am

Hejka. Szczerze mówiąc nie znam tej kliniki ale może jak poszukasz dobrze w necie to z pewnością znajdziesz więcej opinii na jej temat. Ja właśnie tak zrobiłam i znalazłam klinikę SkinClinic w Warszawie która to cieszy się bardzo dobrymi opiniami no i ma dostęp do najnowocześniejszych laserów oraz technologii. Także według mnie zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję warto jest poszukać różnych ofert w necie. No i przede wszystkim bardzo ważne są opinie innych zadowolonych klientek

mruczek
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 162
Join date : 09/05/2020

Powrót do góry Go down

magiczna klinika opinie Empty Re: magiczna klinika opinie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach