Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

+2
regulacja
Ameba25
6 posters

Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by Ameba25 Wto Paź 23, 2018 9:11 am

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?
Sprawdzone tylko i zero tabletek, nie interesują mnie przeciwbólówki...

Alternatywne metody?

Ameba25
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 09/04/2014

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by regulacja Sob Paź 27, 2018 1:37 pm

Moim zdaniem fajnym sposobem są chociażby masaże.
Na przykład tutaj https://medicaspa.pl/pakiety/dla-dwojga poczytaj sobie coś więcej o tym, jak działa taki masaż dla dwojga.
Można się wybrać razem z partnerem i przy okazji miło spędzić czas.
W ogóle warto zadbać o kręgosłup - więcej się ruszać, schudnąć, żeby go nie obciążać itd.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by Uliseska Pią Lis 02, 2018 3:51 pm

ojjj tak masaż to jest to co tygryski lubią!
zwłaszcza jak ciało połamane po robocie, to nie ma nic lepszego, polecam!

Są wprawdzie cuda różne inne, np z tego co pytasz o ból kręgosłupa, to wiem że są jakies plastry przeciwbólowe zamiast tabletek, żele do wcierania itd,
albo chociażby jak tu ostatnio czytałam - naklejki w formie chyba hologramów, które sobie też przyklejasz, nosisz, i jest lepiej. No ale to trzeba się wczytać samemu o co chodzi

Uliseska
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 74
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by Lodzia Pon Mar 11, 2019 5:17 pm

Kupić dobrej jakości materac z tego sklepu https://salonsnu.pl/3_perdormire . Jest teraz sporo promocji na przykład na markę PerDomire. To dobra włoska firma, która priorytetowo stawia wygodę i zdrowy sen. Sama mam na oku materac Bio Memory 2.0 bo charakteryzuje się najwyższą klasą naturalnych surowców i świetnie podtrzymuje ciało podczas wypoczynku. Do tego taka na przykład poduszka Super Soft, która idealnie dopasowuje się do głowy i szyi. Każdy produkt ma specjalny medyczny atest.

Lodzia
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 131
Join date : 11/03/2019

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by slyntt Sro Lip 31, 2019 2:50 pm

Według mnie, na bóle kręgosłupa idealnie sprawdzi się joga. Tutaj: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17939-Mata-do-jogi-4-mm-zielona-Hop-Sport.html możecie zaopatrzyć się w specjalne maty do jogi, na których z pewnością będzie wam wygodniej wykonywać różne figury.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by truskaweczka Czw Paź 03, 2019 6:26 am

Na bóle kręgosłupa i nie tylko można stosować ćwiczenia. Oczywiście mam tu na myśli takie bardziej konkretne i dopasowane do danego schorzenia ćwiczenia. Z pewnością jak udasz się do specjalisty to on powie Ci jakie ćwiczenia powinno się robić a jakich raczej unikać. Mi osobiście pomogły ćwiczenia no i przydało się to że zgubiłam parę kilo, gdyż moja nadwaga dodatkowo obciążała kręgosłup. A w doborze ćwiczeń i w ogóle diety pomógł mi ten artykuł https://osmelhores-suplementos.com.br/. A polecił mi go mój rehabilitant

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Jakie macie patenty na ból kręgosłupa? Empty Re: Jakie macie patenty na ból kręgosłupa?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach