Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

4 posters

Go down

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć? Empty Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

Pisanie by regulacja Czw Wrz 27, 2018 9:30 am

Co o tym sądzicie?
Taki stary dom lepiej jest odnawiać czy może raczej zburzyć i zbudować od nowa?
Wiem, że jest coś takiego jak profesjonalna renowacja budynków i są ekipy, które tym się zajmują.
Tutaj http://www.ppkz.pl/oferta/ widziałam nawet coś takiego.
Nie wiem tylko na ile to się sprawdzi przy mocno zniszczonym domu.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć? Empty Re: Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

Pisanie by okim Sro Mar 30, 2022 10:41 am

Zrób ocenę stanu budynku, czy renowacja w ogóle będzie się wam opłacała. My tak zrobiliśmy i okazało się, że dom nadaje się tylko do rozbiórki. Skorzystaliśmy z usług firmy K.b.S Diament ze Śląska, która przeprowadziła rozbiórkę. Oni mają bardzo dobre ceny, no i bezpiecznie oraz kompleksowo zajęli się tym budynkiem. Uważam, że są oni godni polecenia.

okim
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 56
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć? Empty Re: Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

Pisanie by IngaIguana Pon Maj 23, 2022 9:39 am

Jeśli mówimy o budownictwie zrównoważonym, warto sprawdzać aktualne oferty i mieć świadomość tego, jakie rzeczy można zmienić, w jakie warto zainwestować, a jakie warto poprawić. Dlatego polecam dokładnie zapoznać się z tą firmą: www.jw-a.pl. W mojej ocenie bardzo rzeczowe podpowiedzi można tam uzyskać. Co ważne, są to podpowiedzi istotne dla rozwoju całej inwestycji. Dlatego polecam zapoznać się z tą ofertą, oraz z dostępnymi informacjami.

IngaIguana
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 53
Join date : 30/12/2021

Powrót do góry Go down

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć? Empty Re: Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

Pisanie by palonka Nie Lip 30, 2023 8:17 pm

Stare domy mają niepowtarzalny klimat, jeśli jest taka możliwość ro lepiej remontować. Będzie też znacznie szybciej można w takim domu zamieszkać, remont zajmie mniej czasu jak budowa od podstaw. Wszystko prawie można naprawić, odnowione okna i drzwi wewnętrzne też mogą wyglądać jak nowe jeśli zastosuje się do tego najlepsze produkty.

palonka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 7
Join date : 26/06/2023

Powrót do góry Go down

Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć? Empty Re: Stary dom odnawiać czy lepiej zburzyć?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach