Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

5 posters

Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by regulacja Sob Wrz 22, 2018 2:28 pm

Mieliście już z takimi do czynienia?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem warto coś takiego brać pod uwagę.
Tutaj https://www.hogerdom.pl/oferta-dla-deweloperow-i-wykonawcow-r27.html widziałam, że jest dokładniej opisane jak powstają takie gotowe domy bez działki.
Może ktoś z was jest w tym nieco lepiej ogarnięty i doda coś od siebie?
Taki dom to opcja dobra dla każdego?

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Re: Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by bella88 Pon Lut 15, 2021 6:47 pm

Jeżeli interesują was gotowe projekty to najlepiej zajrzeć sobie do firmy MG Projekt. Ich projekty są nowoczesne i zaskakujące. Dla przykładu możecie sobie sprawdzić projekt Parterowy 1 https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy . Mnie on bardzo się spodobał, a wy jak go oceniacie?

bella88
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 50
Join date : 31/12/2019

Powrót do góry Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Re: Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by Xawery Sro Mar 23, 2022 10:45 am

Ja jeszcze o takich rzeczach nawet nie słyszałem więc ciężko jest mi cokolwiek w tym temacie powiedzieć. Jednak korzystając z okazji polecam każdemu bardzo fajny wpis https://geoo.pl/blog/jak-przeksztalcic-dzialke-rolna-na-budowlana/ aby wiedzieć dokładnie jak można przekształcić działkę rolną w działkę budowlaną. Takie informacje powinny nam się przydać.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Re: Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by Anulaa21 Sro Cze 15, 2022 7:49 am

To nie są tak proste kwestie, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego przemyślcie, co konkretnie będzie dla Was najbardziej odpowiednie. Jak dla mnie, sprzedaż działki bez drogi może mieć sens w niektórych przypadkach. Trzeba jednak podchodzić do tego na poważnie, by później nie żałować swojej decyzji.

Anulaa21
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 204
Join date : 16/12/2020

Powrót do góry Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Re: Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by Jędrzej4 Nie Mar 26, 2023 3:15 pm

Niestety, ale to poważne i trudne tematy. Własnie dlatego warto dobrze się zastanowić, co w Waszym przypadku byłoby odpowiednie. Słyszałem, że skup nieruchomości z komornikiem jest wybierany przez wiele osób. Myślę, że to ciekawa opcja, ale to już sami powinniście zdecydować, czy będzie ona dla Was korzystna.

Jędrzej4
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 166
Join date : 21/01/2023

Powrót do góry Go down

Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre? Empty Re: Gotowe domy bez działki - dla kogo dobre?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach