Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

4 posters

Go down

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi? Empty Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

Pisanie by regulacja Pią Sie 31, 2018 6:50 am

Ktoś już miał coś do czynienia z takimi?
Zastanawiam się czy takie domy prefabrykowane, jak np. te tutaj https://www.hogerdom.pl/opis-techniczny-r4.html to waszym zdaniem dobre rozwiązanie.
Na pewno plusem jest to, że powstają tak szybko.
Inna kwestia to ich energooszczędność.
Mało który dom tradycyjny jest energooszczędny...

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi? Empty Re: Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

Pisanie by kotek Sro Gru 07, 2022 11:23 am

Moim zdaniem, to świetna i innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych domów z cegły. Wiem, że dom prefabrykowany jest dostępny między innymi w ofercie od tedeks.pl, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie się do nich zgłoście. Myślę, ze nie będziecie rozczarowani.

kotek
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 128
Join date : 10/08/2022

Powrót do góry Go down

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi? Empty Re: Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

Pisanie by bgutmann Czw Sie 10, 2023 11:08 am

Sprawdźcie również projekty domów prefabrykowanych z Małopolski - https://www.lignumhome.pl/domy-szkieletowe-malopolska. Wszystkie firmy zajmujące się produkcją i montażem domów prefabrykowanych oraz modułowych mają przynajmniej kilka własnych projektów, niektóre dysponują całkiem pokaźną ich kolekcją, a są i takie, które korzystają z projektów dużego biura specjalizującego się w projektach gotowych.
bgutmann
bgutmann

Liczba postów : 4
Join date : 10/08/2023
Age : 33
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi? Empty Re: Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

Pisanie by Stefani Sro Sie 16, 2023 6:58 pm

Oczywiście wysokiej jakości zdjęcia wektorowe to prawdziwa wizualna inspiracja! Zapewniają unikalne połączenie żywych kolorów, wyraźnych linii i nienagannych szczegółów. Grafika wektorowa ma niesamowitą zdolność skalowania bez utraty jakości, dzięki czemu idealnie nadaje się do projektów od projektowania stron internetowych po materiały drukowane. gołe zdjęcia Potrzebowałem zdjęć na ten temat i najlepsze znalazłem właśnie tutaj.

Stefani

Liczba postów : 1
Join date : 16/08/2023

Powrót do góry Go down

Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi? Empty Re: Domy prefabrykowane - nowość warta uwagi?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach