Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

+5
basjanka
Xawery
Cream
Sara212
regulacja
9 posters

Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by regulacja Pią Mar 23, 2018 6:15 pm

Macie takie i używacie?
Widziałam, że Puderek https://puderek.com.pl/ ma spory wybór u siebie jeśli idzie o kosmetyki koreańskie od Apieu.
Zastanawiam się czy kupić.
Widać, że ta marka skupia się na zawartości, a nie na ładnym opakowaniu.

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Sara212 Sro Lut 16, 2022 8:23 am

A słyszeliście może o szamponach w proszku? Ja ostatnio poczytałam na stronie portal version.com.pl i jak dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo dobre. Korzystam z takich kosmetyków i moje włosy wyglądają teraz na zdrowsze. Polecam wam do nich zaglądnąc a na pewno znajdziecie informację dla siebie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Cream Sob Mar 12, 2022 1:33 pm

W kwestii kosmetyków może poradzę wam coś dziwnego, ale to naprawdę przynosi ekstra efekty. Spróbowałam ostatnio japońskie maseczki z jadem i okazało się, że działają super wygładzająco na skórę. Ogólnie polega to na tym, że jad pszczeli stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zajrzyjcie na ich stronę i same przetestujcie https://mitomo.pl/oferta/japonskie-maski-z-jadem/

Cream
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 46
Join date : 19/02/2022

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Xawery Pon Mar 28, 2022 3:51 pm

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich kosmetyków i muszę dodać, że sam uch wybór jest przecież czymś ważnym. Na pewno całkiem niedługo niezbędne będą również kremy nadające kolor opaleniźnie ponieważ co by nie mówić to lato zbliża się wielkimi krokami.

Xawery
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 200
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by basjanka Wto Cze 21, 2022 4:50 pm

ja stawiam na produkty naszych rodzimych marek Smile bardzo lubię kosmetyki z Eveline, są niedrogie a bardzo dobre jakościowo i skuteczne. Ciągle pojawiają się jakieś nowości Smile ostatnio pojawił się na przykład kapitalny rozświetlacz do twarzy i ciała, idealny na lato. Nadaje skórze promiennego blasku, dobrze się w nią wtapia, można budować intensywność tego blasku. Dla mnie wow Smile

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Kajtek33 Wto Lis 29, 2022 7:35 am

Ja tam zawsze staram się znaleźć jak najlepszy stosunek ceny do jakości. W końcu jeśli można coś zakupić taniej, to po co za to przepłącać? Na stronie https://perfecta-kosmetyki.pl/product-pol-1222-Perfecta-Vitamins-krem-do-twarzy-z-witamina-D-50ml.html widziałem krem do twarzy z witaminą D od Perfecty. Myślicie, że może być to dobrym zakupem?

Kajtek33
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 19/09/2022

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Maruder Czw Gru 29, 2022 6:06 pm

Niestety póki co ja jeszcze nigdy takich kosmetyków nie miałem okazji używać więc także ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jestem za to zdania, że bardzo ciekawie na stronie https://estetycznie.pl/sponsorowane/759-jak-dbac-o-partie-ciala-z-cellulitem zostało opisane jak dbać o partie ciała z cellulitem. Takie kwestie są zdecydowanie bardzo ważne.

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 648
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by cummings.eulalia Pią Gru 30, 2022 10:46 am

Wow! Nie wiedziałam, że te kosmetyki są takie dobre! Możecie polecić jakiś balsam do ciała i krem nawilżający z rynku azjatyckiego?
cummings.eulalia
cummings.eulalia

Liczba postów : 4
Join date : 30/12/2022
Age : 26
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Margolcia Sro Mar 01, 2023 1:57 pm

Z tego co się orientuję to marka Hada Labo Tokyo robi kosmetyki bazujące właśnie na sprawdzonych składnikach i metodach azjatyckich. Są one bardzo popularne i sprawdzają się szczególnie przy skórze dojrzałej i wymagającej intensywnego nawilżenia. Ta drogeria https://drogeria.pl/hada-labo-tokyo ma w ofercie produkty tej marki. Warto więc poszukać czegoś dla siebie.

Margolcia
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 24
Join date : 07/02/2022

Powrót do góry Go down

Kosmetyki azjatyckie - używacie takich? Empty Re: Kosmetyki azjatyckie - używacie takich?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach