Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mała łazienka

+38
sofia11
rollo
Lodzia
madzia2
joanna
Sara212
leta39
Nina83
shields.ignacio
dont
jasmine
okim
lowe.allie
llo
Cream
emiliano.feil
Andzia
Janka23
Anulaa21
stark.ayana
kzboncak
Ona_90
pawel87
Kłaczek25
lucile.jenkins
chaya84
bocian
Karin
truskaweczka
rs7
sisibielis
MarlenaStolnicka
mruczek
małaaa
bella88
szykowna
slyntt
Goniaqq
42 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Dorik77 Pią Mar 10, 2023 10:54 am

No to w takim razie jak przyszedł moment na odpowiednie wykorzystanie swojej łazienki to jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi marce Oltens u których możliwości po prostu nie brakuje. Zarówno w zakresie baterii, umywalkę, wanien, czy również funkcjonalne i stylowe meble łazienkowe https://oltens.com/pl/meble-lazienkowe Oltens Hedvig szafka 95 cm podumywalkowa wisząca biały połysk/dąb Smile

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by slyntt Sro Mar 22, 2023 1:55 pm

Wiesz co, jeżeli zastanawiasz się, gdzie mogłabyś kupić jakąś porządną baterię łazienkową, to myślę, że na stronie tego sklepu https://www.topsanit.pl/lazienka/baterie-lazienkowe  można znaleźć kilka ciekawych propozycji. Wspominała mi o tym miejscu moja znajoma i nie ukrywam, że asortyment mają bardzo rozbudowany. Daj znać, czy finalnie coś wpadło ci tam w oko

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Justyna Czw Lip 27, 2023 10:07 am

Wiecie - nawet mała łazienka może być modna, funkcjonalna - zależy od was. Może poczytajcie sobie na razie poradniki, typu https://www.bonuseurotech.org.pl/lazienkowe-spa/ , aby nieco się zainspirować. Zawsze człowiek w ten sposób może szybciej znaleźć pomysł na swoje wnętrza.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Arowana14 Nie Lip 30, 2023 8:53 pm

Beżowa łazienka to ciepłe i eleganckie rozwiązanie, które stwarza atmosferę spokoju i harmonii. Kolor beżowy jest ponadczasowy i łatwo go zestawić z różnymi elementami wystroju, co sprawia, że jest popularnym wyborem przy projektowaniu łazienek. Zobaczcie sobie beżowa łazienka inspiracje w sieci, na pewno jest ich wiele.

Arowana14
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 37
Join date : 30/07/2023

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Kłaczek25 Pon Sty 01, 2024 6:48 pm

Jeśli robisz prace remontowe w łazience to na pewno przyda się oferta produktowa marki Bostik która dostarcza specjalistyczne kleje czy masy uszczelniające ale także farby. Mi na pewno przyda się farba do lodówki bo chcę zmienić kolor frontu a to najtańsze rozwiązanie. Na pewno okażą się pomocni w wielu sprawach.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Sara212 Wto Mar 05, 2024 9:33 am

Moge Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszym wyposażeniem do łazienki, w tym np. lustra . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu internetowego?

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by ważniak Sro Mar 27, 2024 7:44 pm

Moja żona bez remontu nie może żyć. Tym razem wymyśliła sobie zmianę dokładnie wszystkiego w łazience. Na szczęście udało mi się trafić do sklepu Jorapol https://jorapol.pl/, gdzie otrzymamy wszystko, co jest nam potrzebne. Żona chce remont, ale nie wie, co kupić, co jest modne, etc. Obsługa sklepu pięknie przedstawiła nam asortyment, który idealnie powinien się wpasować do małej łazienki. Dzięki nim mam wrażenie bez trudu przejdziemy przez ten remont.

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 114
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Mała łazienka  - Page 3 Empty Re: Mała łazienka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach