Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kurs żeglarski

2 posters

Go down

Kurs żeglarski Empty Kurs żeglarski

Pisanie by wbeszu Pon Sie 28, 2023 4:22 pm

Cześć żeglarze i żeglarki. Chciałbym podjąć temat, który wielu z nas interesuje - szkolenia i kursy żeglarskie. Zastanawiam się, czy ktoś z Was miał okazję brać udział w różnych kursach żeglarskich i chciałby się nimi podzielić. Przeglądając różne opcje, natrafiłem na stronę https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/index,14,15,,szkolenia-i-kursy-zeglarskie.html gdzie oferują szeroki wybór kursów żeglarskich. Nie miałem jeszcze okazji z nimi współpracować, dlatego bardzo ciekawią mnie Wasze opinie na ich temat, jeśli mieliście z nimi styczność. Jakie były Wasze wrażenia? Czy kursy spełniły Wasze oczekiwania? Może uczestniczyliście w kursach dla początkujących albo bardziej zaawansowanych? Co sprawiło, że dany kurs był dla Was udany?

wbeszu
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 291
Join date : 27/02/2023

Powrót do góry Go down

Kurs żeglarski Empty Re: Kurs żeglarski

Pisanie by Seniorita Wto Sty 09, 2024 1:03 pm

To świetny temat do dyskusji! Osobiście, nie słyszałam jeszcze o tej firmie ale zawsze szukam nowych miejsc, szczególnie mając na uwadze swoją pasję do żeglowania na Mazurach. Jeżdżę tam od lat, jednak teraz postanowiłam zrobić patent i w końcu podjąć kurs żeglarski. Czy ktoś miał już okazję korzystać z tej oferty? Jakie były Wasze doświadczenia? Czekam również na sugestie dotyczące kursów dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Dzięki!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 95
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach