Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu

+35
ważniak
Justyna
dorothy
madzia2
miskia13622
julius.weber
kayleigh.lind
Kłaczek25
sabinaabramik
Ewelaa213
Killer23
pumper
bocian
kotek
Dżess
rollo
motyleczek
Sara212
Anulaa21
cordie.koch
dont
Andzia
Janka23
slyntt
viola.mccullough
eugene43
mruczek
kub.florian
nya78
elsie76
Radzioo
szykowna
jagoda
małaaa
Goniaqq
39 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Killer23 Pon Cze 19, 2023 5:45 pm

No nie wiem, taki temat, trzeba być tu specjalistą

Killer23
Nowy
Nowy

Liczba postów : 8
Join date : 19/06/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Ewelaa213 Pią Cze 23, 2023 11:03 am

Jeżeli chodzi o mnie to budowa domu nie była taka trudna jak samo wykończenie. Wiele zastanawiałam się nad tym co użyć a co nie. Pomogły mi też wpisy na stronie https://www.reklama-uslug.pl/fototapety-do-salonu-wybierz-swoja-wymarzona-fototapete dzięki którym właśnie wybrałam odpowiednią fototapetę do moich wnętrz. Polecam ponieważ warto

Ewelaa213
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sara212 Pią Cze 23, 2023 11:06 am

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

Euro scrubber

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by sabinaabramik Pon Sie 07, 2023 10:51 am

Na pewno ceny są bardzo wysokie i wygląda na to, żeby miało się to zmienić. Teraz domy jednorodzinne Wrocław nie są zbyt opłacalne jeżeli chcemy budować od podstaw.

sabinaabramik

Liczba postów : 1
Join date : 07/08/2023

https://achard.com.pl/

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Kłaczek25 Wto Sie 08, 2023 6:55 pm

Jak budujesz dom to będzie potrzebny dostawca okien, drzwi oraz różnych systemów ogrodowych a wtedy postaw na ofertę https://www.drutex.pl/ Oni gwarantują jakość i rozsądne ceny ale najważniejszy jest wybór. Idealny partner do takich zadań który pomoże stworzyć piękny dom.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Janka23 Czw Sie 17, 2023 4:24 pm

Jeśli budujesz dom to przyda się masa porad i najlepiej odwiedzić ten portal http://everhome.pl/ Masz tam zebrane wiele artykułów donośnie inteligentnych domów, ogrzewania czy wyposażenia domu. Dzięki nim unikniesz błędów i kosztownych poprawek. Idealne miejsce na szukanie informacji przydatnych podczas budowy i aranżacji wnętrz.

Janka23
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 329
Join date : 15/10/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by kayleigh.lind Pią Sie 18, 2023 11:09 am

W dzisiejszych czasach ciężko jest zdecydować się na kredyt i budowę.
kayleigh.lind
kayleigh.lind

Liczba postów : 5
Join date : 18/08/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by slyntt Nie Sie 20, 2023 8:29 am

Jak już mowa o budowie, to sama ostatnio poszukiwałam sprawdzonej firmy, od której mogłabym kupić porządne folie budowlane. Kolega doradził mi, żebym w wolnej chwili sprawdziła sobie asortyment na stronie https://www.folie-budowlane.pl/ i nie ukrywam, że wybór mają naprawdę interesujące. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek coś od nich kupowaliście.

slyntt
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 323
Join date : 05/05/2019

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by julius.weber Pon Sie 21, 2023 7:00 am

Hej, miłośnicy projektowania wnętrz! Zastanawiam się, na jakiej wysokości najlepiej umieścić odpływ pod zlewozmywakiem w mojej przyszłej kuchni. Czy jest jakiś standardowy poziom montażu, czy też to kwestia indywidualnych preferencji? Może warto się zasugerować tym wpisem? https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/na-jakiej-wysokosci-odplyw-pod-zlewozmywak-3056.html Proszę o podzielenie się Waszymi spostrzeżeniami!
julius.weber
julius.weber

Liczba postów : 4
Join date : 21/08/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sara212 Pon Sie 21, 2023 8:51 am

Co sądzicie o obecnych cenach nieruchomości?

opaski metalowe

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by miskia13622 Pon Sie 21, 2023 10:25 am

Czy buduje ktoś może dom z dużymi przeszkleniami? Jak wygląda montaż dużych okien na pierwszym lub drugim piętrze? Podobno warto skorzystać z mini żurawia, czy macie jakieś doświadczenie z takim sprzętem?

miskia13622
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 26
Join date : 18/08/2021

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by madzia2 Sro Sie 23, 2023 10:50 am

Jeżeli lubicie działać na własną rękę, w tematach związanych z remontami i budownictwem, to na stronie internetowej od Bostik, znajdziecie informacje dotyczące tego, jaki aplikator do kartuszy wykorzystać. Moim zdaniem warto zasięgnąć informacji z ich strony online.

madzia2
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 160
Join date : 15/08/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by dorothy Sro Wrz 06, 2023 8:44 am

Zastanawiasz się, jak alimenty wpływają na licytację nieruchomości przez komornika? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz na alimenty a licytacja nieruchomości.

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Justyna Pią Mar 15, 2024 1:26 pm

Właśnie też podjęłam decyzję z narzeczonym o budowie domu. Tylko tak patrząc na dzisiaj najróżniejsze rozwiązania to zastanawiam się nawet nad tym czy nie postawić na dom z keramzytu modułowy https://www.krosbud.pl . Co wy na to? Jak wam się podoba takie rozwiązanie? Co w ogóle myślicie o takiej opcji?

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by ważniak Pią Mar 22, 2024 8:24 pm

Czy ktoś miał okazję skorzystać z usług firmy EKOM https://ekom.org.pl/ dotyczących kontenerów na gruz w Kielcach? Chciałbym poznać Wasze wrażenia po współpracy z nimi. Czy firma zapewnia terminowy wywóz odpadów budowlanych? Dla mnie to bardzo istotne wolę to ustalić, zanim wynajmę ich usługi.

ważniak
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 118
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Seniorita Wto Mar 26, 2024 7:47 pm

Cześć wszystkim! W związku z planowanymi remontami i budową, poszukuję wartościowych źródeł informacji na temat budownictwa. Czy możecie polecić mi jakieś interesujące blog budowlany, które zawierają przydatne artykuły, porady oraz inspirujące pomysły? Szukam miejsc, gdzie znajdę praktyczne wskazówki, informacje o najnowszych technologiach i materiałach budowlanych oraz historie udanych projektów. Czekam na wasze sugestie i dziękuję z góry za wszelkie propozycje!
Seniorita
Seniorita
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 93
Join date : 03/05/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Koral Sob Kwi 13, 2024 4:14 pm

Chcąc mieć dom nowoczesny i planując instalacje pomyśl również o dobrym internecie. Jeżeli będziesz mieszkał w Białymstoku lub w bliskiej okolicy udaj się po ofertę na światłowód do Elpos. Szybkie, stabilne łącze będzie dobrą podstawą do budowania nowoczesnych rozwiązań w SmartHome jak i spędzić czas wolny na oglądaniu ulubionych programów, filmów na platformach.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 59
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by basjanka Pią Kwi 26, 2024 6:59 am

Od jakiegoś czasu szukam generalnego wykonawcy, chodzi o budowę domu jednorodzinnego pod Warszawą. Ktoś ostatnio na innym forum wspomniał o firmie Espiro Investment. Oglądałam ich realizacje i rzeczywiście podobają mi się, dodatkowo kuszące jest to, ze jako inwestor nie musiałabym jezdzić ciągle na plac budowy i pilnować wszystkiego, bo to wszystko ogarnia u nich kierownik budowy i koordynator w jednej osobie.

basjanka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 65
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by dorothy Pią Kwi 26, 2024 12:34 pm

Planuję wywiercenie studni głębinowej i znalazłem firmę Drillteam, która oferuje kompleksowe usługi wiercenia. Wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących niezależnych źródeł wody. Sprawdźcie na https://drillteam.pl/services/studnie-glebinowe/

dorothy
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 271
Join date : 28/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Dawid94 Pon Kwi 29, 2024 11:27 pm

Widzę, że macie bardzo zaawansowaną wiedzę na temat budowy domu. Ciekaw jestem, jak u Was z informacjami dotyczącymi urządzania domu. Tutaj też korzystaliście z pomocy profesjonalistów, czy działaliście samodzielnie? Mam wiele dylematów dotyczących oświetlenia. Na stronie https://outlet-lamp.pl znalazłem wiele informacji na ten temat, ale ciężko mi jest podjąć ostateczną decyzję. Pomożecie?
Dawid94
Dawid94
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 86
Join date : 15/07/2023
Age : 29
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Budowa domu  - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach