Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie znajdę stronę z aktualnymi ofertami pracy dla tłumacza w różnych miastach Polski?

Go down

Gdzie znajdę stronę z aktualnymi ofertami pracy dla tłumacza w różnych miastach Polski? Empty Gdzie znajdę stronę z aktualnymi ofertami pracy dla tłumacza w różnych miastach Polski?

Pisanie by Patlonir Pią Lip 14, 2023 12:05 am

Zawsze marzyłam o podróżach i nowych możliwościach. Kiedy natknąłem się na stronę https://socialcraft.pl/ru/vakansiya-dlya-perevodchikov-v-polshe/ oferującą tłumaczenia w Polsce, pomyślałem, że to może być dla mnie szansa. Złożyłem CV i dostałem zaproszenie na rozmowę. Wkrótce zostałem zatrudniony i zacząłem przygotowywać się do nowej przygody. Przyjeżdżając do Polski byłem zdumiony pięknem tego kraju i gościnnością jego mieszkańców. Moja praca obejmowała tłumaczenie spotkań, negocjacji biznesowych i różnych dokumentów. Miałem okazję poznać różnych ludzi, obserwować ich sposób życia i poczuć ich kulturę.

Patlonir
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 16/02/2022

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach