Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wygodna i dobra jakościowo bielizna

+6
lalunka
darima
britka
Sara212
wydra
gonansa
10 posters

Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by gonansa Sro Lip 05, 2023 8:30 pm

Gdzie kupujecie wygodną i wysokiej jakości bieliznę? Szukam czegoś z bawełny, co jest porządnie uszyte i nie rozpruje się po kilku założeniach Smile Wszelakie sieciówki odpadają - przerobiłam je i nic mnie nie zadowala Very Happy

gonansa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by wydra Sro Lip 05, 2023 8:36 pm

Mam ten sam problem właśnie Very Happy Zaczęłam już kupować majtki w stricte sklepach bieliżnianych.

wydra
Nowy
Nowy

Liczba postów : 9
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by Sara212 Pią Lip 07, 2023 8:56 am

Czy według Was bielizna jest dobrym pomysłem na prezent?

Kostium kąpielowy dla dziewczynki

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by britka Pon Lip 10, 2023 5:34 am

No ja w sumie sporo par majtek mam z Hibou. To jest polska marka, nie jest to sieciówka. Dla nich priorytetem jest wysokogatunkowy materiał i szycie. Wszystkie majtki od nich co mam to są super Smile

britka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 15
Join date : 02/04/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by darima Wto Lip 11, 2023 5:20 am

Też zamawiam czasem z Hibou i potwierdzam. Oni jeszcze mają spory wybór jeśli chodzi o modele co jest dużym plusem Wink

darima

Liczba postów : 4
Join date : 11/07/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by lalunka Czw Sie 03, 2023 8:15 pm

To macie teraz trochę bielizny na wyprzedaży w Hibou Very Happy To spieszcie się póki można kupić Very Happy

lalunka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by Kłaczek25 Pią Sie 04, 2023 11:24 am

Jeżeli chodzi o bieliznę to postaw na naturalny jedwab i ofertę tej marki https://sensilk.pl/ która od 30 lat działa na rynku. Mają wiele produktów z tego materiału i piękny design. Sam jedwab idealnie się sprawdza jako bielizna oraz pościel którą też masz w ich ofercie. Podaruj sobie luksus tym bardziej że ceny są atrakcyjne.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by ulga Nie Sie 06, 2023 10:04 am

Ja już skorzystałam Very Happy Warto sobie co troche do nich zaglądać na stronę, bo co jakiś czas organizują właśnie wyprzedaże, promocje itp Smile

ulga

Liczba postów : 1
Join date : 06/08/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by upka Wto Wrz 05, 2023 8:27 pm

Ja szukam jakiś fajnych majtek, coś ala bokserek. Takich klasycznych, bez jakiś dziwnych wzroków. Coś takiego widziałyście w sklepach?

upka

Liczba postów : 1
Join date : 05/09/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by dawonka Wto Wrz 12, 2023 7:57 pm

OMG dla mnie bokserki są najwygodniejsze na świecie! Smile I przy tym pośladki fajnie w nich wygladają. Tak jak dziewczyny tutaj pisały: zerknij sobie czy w Hibou mają!

dawonka
Nowy
Nowy

Liczba postów : 6
Join date : 30/05/2022

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by Sara212 Pią Wrz 15, 2023 7:12 am

Czy według Was bielizna jest dobrym pomysłem na prezent?

wypełnienia z włókien poliestrowych

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1193
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by gonansa Sob Wrz 30, 2023 2:18 pm

o rany dziewczyny! dziękuję za polecjaka hibou! maja najlepszą bieliznę na świecie Smile

gonansa
Nowy
Nowy

Liczba postów : 12
Join date : 03/04/2023

Powrót do góry Go down

wygodna i dobra jakościowo bielizna Empty Re: wygodna i dobra jakościowo bielizna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach