Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

+2
Dorik77
SebastianMM
6 posters

Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by SebastianMM Pią Cze 23, 2023 2:37 pm

Witam, czy możecie powiedzieć mi w jakim sklepie gastronomicznym będę mógł znaleźć stoły robocze nierdzewne gastronomiczne i nadziewarki do kiełbas dobrej jakości oraz wyższej wydajności? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Dorik77 Pią Cze 23, 2023 2:47 pm

W zakresie poszukiwań naprawdę dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń gastronomicznych, w tym również mebli ze stali nierdzewnej to możesz zajrzeć tutaj https://investhoreca.pl/q/?keywords=nierdzewn gdzie sprawdzisz całą ofertę. Licząc jednocześnie na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i krótkie terminy samej realizacji dzięki czemu będziecie mogli odpowiednio wykorzystać przestrzeń swojego lokalu w zakresie kuchni do efektywnej pracy. Pozdrawiam!

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Redikk Pią Cze 23, 2023 3:56 pm

Na pewno warto będzie właśnie szukać dobrej i zaufanej hurtowni gastronomicznej w której bez problemów dobierzecie poszczególne elementy wyposażenia i na pewno warto będzie zajrzeć do Invest Horeca i trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę znaczący. Dlatego zajrzyj sobie w wolnej na ich stronę i przekonaj się jak wiele możliwości aktualnie mają w ofercie co do producentów, wydajności i oczywiście samych cen. U nich można dosłownie wszystko skompletować do swojego lokalu w tym oczywiście meble ze stali nierdzewnej. Warto sie skontaktować na pewno pomogą podjąć przemyślaną decyzję.

Redikk
Nowy
Nowy

Liczba postów : 14
Join date : 06/04/2023

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by SebastianMM Pią Cze 23, 2023 3:58 pm

Skoro tak radzicie to bardzo dziękuję za informacje i oczywiście mam nadzieję, że trochę wskazówek jeszcze się pojawi. W końcu może uda nam sie znaleźć całe potrzebne wyposażenie do efektywnej pracy do kuchni gastronomicznej.

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Maruder Pon Cze 26, 2023 2:22 pm

Zastanawiając się, jakie pompy są niezbędne w branży spożywczej, natknąłem się na doskonały artykuł na ten temat. Możecie go przeczytać na stronie gdyż zdecydowanie warto jest te rzeczy znać.


Ostatnio zmieniony przez Maruder dnia Sro Paź 04, 2023 3:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

Maruder
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 653
Join date : 01/06/2022

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Justyna Czw Lip 20, 2023 5:20 pm

Do mnie zaś najbardziej przemawia oferta https://www.gastromania.cz/krajeci-desky.html . Nie wiem, ale jakoś ta firma budzi we mnie pozytywne emocje i w ogóle jestem pod wrażeniem, jak obszerną oraz zróżnicowaną ofertę mają. Wszystko można tam znaleźć.

Justyna
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 188
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Sara212 Wto Sie 29, 2023 1:56 pm

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://mebiuro.pl/sejfy-na-bron-krotka-klasa-s1 , na której znajdziecie ofertę sklep z meblami metalowymi i biurowymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Sara212
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 1191
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Meble gastronomiczne i maszyny - wybór Empty Re: Meble gastronomiczne i maszyny - wybór

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach