Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

+7
nolan.treva
mitchell97
sylvia.nader
KlaraM
mariam.welch
truskaweczka
regulacja
11 posters

Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by regulacja Nie Sty 07, 2018 10:59 am

Myślicie, że świeczki warto wykorzystywać jako element dekoracyjny do wnętrz?
Pytam, bo widziałam, że ta drogeria internetowa ma u siebie Yankee Candle: https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe/3795-yankee-candle-angels-wings-sloik-duzy-swieca-zapachowa.html
To takie świece w zamykanych słoikach, zrobione z naturalnych składników.
Nawet olejki eteryczne są naturalne, a to robi sporą różnicę.
Korzystacie z takich dekoracji?

regulacja
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 187
Join date : 11/07/2014

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by truskaweczka Sob Wrz 21, 2019 7:10 am

Świeczki to bardzo fajny pomysł, o ile tylko lubimy takie zapachy w domu. Ja zastanawiam się nad kupnem kompozycji ze sztucznych kwiatów. Już nawet wstępnie rozglądałam się za takimi i na https://www.bomm.pl/pl/kategorie/kompozycje/ znalazłam kilka bardzo ciekawych. Myślicie,że będą ładnie się prezentować choćby na stole w salonie? Wiem,że kompozycja z żywych kwiatów była by lepsza, ale nie przepadam za żywymi kwiatami a poza tym z pewnością taka kompozycja długo by nie postała. A tak sztuczna kompozycja może stać tak długo jak będziemy chcieli

truskaweczka
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 186
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by mariam.welch Pon Kwi 12, 2021 4:09 pm

Nie dość, że świeczki wyglądają elegancko to jeszcze niektóre z nich bardzo ładnie pachną.
mariam.welch
mariam.welch

Liczba postów : 4
Join date : 12/04/2021
Age : 33
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by KlaraM Sro Maj 12, 2021 6:25 pm

Świeczniki oraz świeczki to rewelacyjne dekoracje dla domu. Tak samo jak poduszki czy zasłony.









wynajem rusztowań Kraków

KlaraM

Liczba postów : 3
Join date : 12/05/2021

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by sylvia.nader Wto Cze 08, 2021 8:28 am

Świeczki są super rozwiązaniem. Dodają atmosfery, pięknie pachną i jeszcze dekorują. Jestem jak najbardziej na tak Smile
sylvia.nader
sylvia.nader

Liczba postów : 4
Join date : 08/06/2021
Age : 25
Skąd : Bieruń

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by mitchell97 Sro Cze 09, 2021 12:34 pm

Ja również uwielbiam świeczki! Nie wyobrażam sobie swojej sypialni bez świec. One dodają atmosfery Smile
mitchell97
mitchell97

Liczba postów : 4
Join date : 09/06/2021
Age : 26
Skąd : Kołaczkowice

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by nolan.treva Wto Cze 15, 2021 12:08 pm

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami! Świeczki zdecydowanie dodają atmosfery i są elementem dekoracji wnętrz. Smile Według mnie, najlepiej wybierać świece naturalne, np. świece sojowe, ponieważ są o wiele zdrowsze, niż te zwykłe marketowe. Gdy sam u siebie dekorowałem mieszkanie to znalazłem manufakturę, która sama produkuje świece sojowe z własną etykietą https://whyknotcandles.com/pages/swiece-zapachowe-z-logo-twojej-firmy, więc zamówiłem kilka do siebie do domu i kilka na prezent dla osób z rodziny na święta. Wybrałem oczywiście świece z personalizowaną etykietą, i wszyscy byli zadowoleni z prezentu. Mi się najbardziej podobają te o zapachu grejpfruta + melisy, ale każdy ma inny gust Wink
nolan.treva
nolan.treva

Liczba postów : 4
Join date : 15/06/2021
Age : 45
Skąd : Białograd

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by Olifka Czw Cze 17, 2021 9:56 pm

Świeczki potrafią zrobić mega klimat w domu, mieszkaniu, ja kocham świeczki i bardzo często je zapalam u siebie. Jeżeli chodzi o dodatki dekoracyjne to również powinniście zainteresować się propozycjami od https://swiatdomu.com/sztuczne-kwiaty na sztuczne kwiaty. Można bardzo fajnie je wpleść w aranżacje wnętrza.

Olifka
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 62
Join date : 28/02/2020

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by Kłaczek25 Pią Sie 20, 2021 1:53 pm

Jeśli dekorujesz mieszkanie to musisz zapoznać się z takim produktem https://sklep.green-designers.pl/sztuczne-trawy-gd4915-wysokosc-150cm bo idealnie uzupełni twoje wnętrze. Świetnie wykonany i wygląda niemal jak żywa no i jest duża. Na pewno nada wnętrzu życia i koloru a przy okazji przejrzyj także pozostałą część oferty bo na pewno jeszcze coś znajdziesz.

Kłaczek25
Starszy Ekspert
Starszy Ekspert

Liczba postów : 366
Join date : 23/07/2021

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by kozey.janie Czw Sty 13, 2022 2:16 pm

Zgodzę się - yankee pachną naprawdę bardzo długo.
kozey.janie
kozey.janie

Liczba postów : 3
Join date : 13/01/2022
Age : 33
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by daree1 Nie Mar 13, 2022 4:12 pm

No generalnie świeczki https://50przekroju.pl/poradniki/jak-zrobic-swieczke-w-minecraft/ to bardzo fajny element dekoracyjny do wnętrz, znaczaco potrafi zmienić postrzeganie pokoju :

daree1

Liczba postów : 5
Join date : 13/03/2022

Powrót do góry Go down

Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz? Empty Re: Świeczki jako element dekoracyjny wnętrz?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach