Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie agd do kuchni?

4 posters

Go down

Jakie agd do kuchni? Empty Jakie agd do kuchni?

Pisanie by beth29 Sro Lut 15, 2023 1:23 pm

Kuchnia retro to styl, który wiąże się z charakterem gospodyni. W takiej przestrzeni musi panować szyk i elegancja. Bardzo ważne są dodatki i bibeloty, które możemy kupić na targach staroci. Jakie agd dopasować? 
beth29
beth29

Liczba postów : 3
Join date : 13/02/2023
Age : 33
Skąd : Tychy

Powrót do góry Go down

Jakie agd do kuchni? Empty Re: Jakie agd do kuchni?

Pisanie by mmosciski Sro Lut 15, 2023 1:26 pm

Bardzo często już jedno urządzenie stylizowane na wiekowe wprowadzi namiastkę klimatu w stylu retro. Jednak zawsze warto trzymać się zasady zgodnie, z którą nie należy mieszać styli. Jeśli decydujemy się na styl retro to warto utrzymać tą tonację w wystroju całego mieszkania czy domu. W sieci znalazłam ten poradnik - https://www.kernau.com/artykuly/piekarnik-do-zabudowy-retro.html
mmosciski
mmosciski

Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2023
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Jakie agd do kuchni? Empty Re: Jakie agd do kuchni?

Pisanie by Koral Pon Cze 12, 2023 2:41 pm

Jeżeli interesują cię innowacyjne rozwiązania w sprzęcie agd warto wówczas poszukać tych prawdziwych perełek. Jedną z nich jest płyta gazowa typu "gaz pod szkłem" z Solgaz https://solgaz.eu/, która nie ma rusztu bo komora spalania została umieszczona wewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy płytę gazową bez rusztu, którą łatwo się czyści, i która wprowadza oszczędności w naszym domowym budżecie gdyż zużywa mniej gazu niż nasza tradycyjna kuchenka gazowa.

Koral
Forumowy pisacz
Forumowy pisacz

Liczba postów : 54
Join date : 27/06/2022

Powrót do góry Go down

Jakie agd do kuchni? Empty Re: Jakie agd do kuchni?

Pisanie by tymianka Pią Cze 16, 2023 3:36 pm

Takie pytanie nurtuje nie tylko gospodynie domowe , ale też wielkich restauratorów. Ja prowadzę małą restaurację w centrum miasta, dlatego też takie pytanie często sobie sama zadaję. Rozwiązanie i dobry sprzęt znalazłam w Multigastro, gdzie oprócz mikserów, blenderów, ekspresów do kawy czy zastawy stołowej, jest też szafa chłodnicza barowa , piece i grille.

tymianka
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 19
Join date : 06/02/2022

Powrót do góry Go down

Jakie agd do kuchni? Empty Re: Jakie agd do kuchni?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach