Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

5 posters

Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Josek44 Wto Lut 14, 2023 2:27 pm

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy możecie podpowiedzieć mi coś więcej na temat wyboru dobrego serwisu zajmującego się automatycznymi skrzyniami biegów w woj. Mazowieckim. Potrzebuję naprawić ją w moim VW Passat 1.8t z 2003 roku i nie wiem do kogo się wybrać, aby zostało to zrobione porządnie, z trafną diagnozą i rozsądnej cenie, żeby było to jeszcze opłacalne. Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi Smile

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Siks44 Pią Lut 17, 2023 6:16 pm

Przede wszystkim jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrych specjalistów w zakresie automatycznych skrzyń biegów to na pewno warto przyjrzeć się również ofercie przygotowanej przez Auto Józefów w przypadku których będziecie mogli liczyć na ogromne doświadczenie, terminowość i jednocześnie jasne warunki gwarancyjne obejmujące całą skrzynię i co ważne bez limitu kilometrów przez rok. To jest dobre potwierdzenie tego, że robotę robią po prostu dobrze. Pozdrawiam!

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Dorik77 Nie Lut 19, 2023 9:26 pm

Dokładnie, jednak tutaj dużo lepiej jest postawić przede wszystkim na konkretnych specjalistów z dużym doświadczeniem i wieloma realizacjami na koncie. Jednak nie bez przyczyny nie każdy serwis podejmuje się napraw automatycznych skrzyń biegów, bo nie jest to proste zadanie. Jeśli chodzi o woj. Mazowieckie to jak najbardziej pod uwagę warto byłoby wziąć Auto Józefów, którzy wykonują naprawy ale i mniejsze serwisy przez uszczelnianie, wymiany olejów, czy filtrów.

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Josek44 Nie Lut 19, 2023 9:28 pm

Dzięki wielkie za informacje i na pewno lepiej się z ich ofertą zapoznam. Mam nadzieję, że też temat jeszcze będzie nam się w tym zakresie rozwijał. Pozdrawiam!

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by miss_inez Pią Mar 03, 2023 12:37 pm

Serwis Porsche Warszawa to miejsce, które polecam. W 100% ogarną tam temat wymiany skrzyni biegów. Co prawda, jeżdżę automatem i nie zamierzam zmieniać na manual. Niemniej, mechanicy w tym serwisie mają dużą wiedzę o motoryzacji i są konkretni.

miss_inez
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 25
Join date : 13/05/2022

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by SebastianMM Pon Mar 06, 2023 9:31 am

Przy takich naprawach na pewno warto jednak wybrać specjalistów od skrzyń automatycznych. Dla mnie duże znaczenie ma zdecydowanie profesjonalizm obsługi klienta, zapewniają darmowe holowanie do 50km, no i co najważniejsze zapewniają gwarancję na wykonane prace serwisowe. Dlatego jak już korzystać to jednak z pomocy fachowców. Pozdrawiam

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Siks44 Pon Kwi 03, 2023 9:00 am

Skoro tak radzicie to na pewno sprawdzę i oczywiście bardzo dziękuję za informacje! Mam nadzieję, że temat jeszcze trochę nam się będzie tutaj rozwijał, bo pewnie nie tylko ja mam problemy z automatyczną skrzynią biegów. A jednak tutaj liczy się pełne wsparcie, aby zostało to zrobione dokładnie aby jeszcze kilka lat podziałała.

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Automatyczne skrzynie biegów - naprawy Empty Re: Automatyczne skrzynie biegów - naprawy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach