Nasz dom, nasze aranżacje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaki CAD - ZwCAD 2023

4 posters

Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by Josek44 Pon Lut 13, 2023 8:02 pm

Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat programu do tworzenia projektów ZwCAD 2023 i przede wszystkim, czy również na nim pracujecie. Zależy mi na stabilnym programie o dużych możliwościach i chętnie poznam spostrzeżenia ze strony osób, które same na nim pracują i podzielą się własnymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje!

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Re: Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by Dorik77 Wto Lut 14, 2023 2:38 pm

Według mnie przede wszystkim warto postawić przede wszystkim na sprawdzony i stabilny program do efektywnej pracy przy tworzeniu rozbudowanych projektów budowlanych, jednocześnie dostępnego w rozsądnej cenie jeśli chodzi o licencję. Tutaj na pewno warto dokładniej przyjrzeć się i przetestować ZwCAD 2023, który jest kompatybilny z innymi programami, do tego stabilny i w wersji 32 i 64 bitowej z rozbudowaną bazą nakładek. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie oczywiście pomyślnie.

Dorik77
Ekspert młodszy
Ekspert młodszy

Liczba postów : 105
Join date : 11/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Re: Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by Siks44 Czw Mar 02, 2023 9:27 am

Podzielam spostrzeżenia i również uważam, że warto przyjrzeć się właśnie tej wersji i to już bezpośrednio na ich stronie https://www.zwcad.pl/ gdzie dowiesz się więcej na temat tego programu i z możliwością pobrania wersji próbnej na miesiąc bez żadnych ograniczeń. Tym bardziej, że to znakomita alternatywa dla znanego programu do obsługi plików DWG i DXF w formacie DWG2018. Umożliwiający wydajną pracę z dużymi plikami projektowymi oraz podkładaniem obiektów rastrowych i wektorowych i wieloma dodatkowymi nakładkami jak m.in ZWTraffic, ZWGeo.

Siks44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 39
Join date : 16/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Re: Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by Josek44 Czw Mar 02, 2023 9:30 am

Skoro tak to na pewno sprawdzę, bardzo dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że to oczywiście nie koniec wskazówek z Waszych doświadczeń zawodowych. Będę zabierał się za testy Very Happy

Josek44
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 35
Join date : 13/02/2023

Powrót do góry Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Re: Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by SebastianMM Nie Mar 12, 2023 12:06 pm

Na pewno przy wyborze programu do tworzenia rozbudowanych projektów liczy się przede wszystkim wysoki poziom obsługi, aby szybko rozpatrywała wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie wraz z dodatkowymi szkoleniami na początku i też oprócz rozbudowanych funkcjonalności także stabilność działania, mając do wyboru wariant 32 i 64 bitowy. Możesz zajrzeć bezpośrednio na https://www.zwcad.pl/ gdzie też dowiesz się więcej odnośnie najnowszej wersji na rok 2023 i możesz pobrać wersję próbną na miesiąc do testów. Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia w tym zakresie.

SebastianMM
Klikacz
Klikacz

Liczba postów : 30
Join date : 06/03/2023

Powrót do góry Go down

Jaki CAD - ZwCAD 2023 Empty Re: Jaki CAD - ZwCAD 2023

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach